Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: Call of Duty: Black Ops sprzedane siedmiu milionom graczy

51 postów w tym temacie

Znowu wciśnięto to samo kilku milionom kretynów , a Kotick się cieszy. Wybaczcie , ale "Call of Duty" skończyło się po pierwszym Modern Warfare. Teraz to już odgrzewany kotlet z milionem "super-mega-cool" akcjami , których nie powstydziłby się Bruce Willis. A gdzie klimat wojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Destructoid wystawił grze "szóstkę" w dziesięciopunktowej skali. Recenzent zastrzegł jednak, że gdy programiści ze studia Treyarch uporają się z kłopotami technicznymi, ocenie tej należy dodać co najmniej dwa, a być może nawet trzy oczka. Uczciwe postawienie sprawy?" - Według mnie zdecydowanie tak, dostajemy grę, mamy napisać o niej recenzję i wystawić ocenę końcową na podstawie tego co otrzymaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli pecetowcy, rozpierając sie łokciami, walczą o dominację w pięciu pozostałych procentach z Wii i NDS? Jak nisko żeśmy spadli w świecie poważnego giercowania. Mam nadzieję, że Trey nie oleje wersji PC i wyda na dniach (godzinach!!) łatkę umożliwiającą normalną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczylem blue screena przy próbie odpalenie singla ... mogłem wydać te sto złoty na co innego ... a tak ten produkt co narazie otrzymałem nie jest wart więcej niż 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 00:05, sheepmaster napisał:

Znowu wciśnięto to samo kilku milionom kretynów , a Kotick się cieszy. Wybaczcie , ale
"Call of Duty" skończyło się po pierwszym Modern Warfare. Teraz to już odgrzewany kotlet
z milionem "super-mega-cool" akcjami , których nie powstydziłby się Bruce Willis. A gdzie
klimat wojny?


Kupiłem, zagrałem i jakoś nie czuję się oszukany. Czy jestem kretynem? No oczywiście, bo to wszystko przez tego Koticka, który mi zrobił pranie mózgu i zmusza mnie do grania w badziewiastego CoDa. Ok, dosyć tego sarkazmu, wracam grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, grałeś, że oceniasz? Szczerze. Bo jak nie to nie masz co gadać o tym jaka jest gra. Ja grę kupiłem, za kretyna siebie nie uważam. Bo Kotick jest zły to i każdy CoD (od 4) jest zły i dla kretynów. haha?


Te błędy to przypadki. Ja np. dzisiaj z niczym problemów nie miałem (single player). Ani razu mi się gra nie zacięła, ani razu mi się nie wyłączyła. Jedynie wczoraj lekko ścinało i tyle. Można by się doszukiwać na siłę bugów, jednak moim zdaniem są one niezauważalne.

Szkoda, że PC ma jedynie marne procenty ze sprzedaży. Nie długo okaże się ilu ma wersję piracką na PC i będzie niestety kolejny dowód na to, że piractwo na PC jest największe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 00:05, sheepmaster napisał:

Znowu wciśnięto to samo kilku milionom kretynów , a Kotick się cieszy. Wybaczcie , ale
"Call of Duty" skończyło się po pierwszym Modern Warfare. Teraz to już odgrzewany kotlet
z milionem "super-mega-cool" akcjami , których nie powstydziłby się Bruce Willis. A gdzie
klimat wojny?

Podpisuję się wszystkimi ręcyma i nogyma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na X360 kupiłem , PC mnie zraził po MW2 i ilości ''haxxxx''ów'' niestety. Na YouTubie już jest pierwszy hack na PC pokazany w filmiku po 31h od nieoficjalnej premiery -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 01:20, KamyK_84 napisał:

Szkoda, że PC ma jedynie marne procenty ze sprzedaży



Rodzi się pytanie dlaczego, ot taki przykład, BFBC2 w wersji na PC udanie konkurował (w ilości sprzedanych kopii) z pozostałymi "dużymi" platformami?

Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 00:05, sheepmaster napisał:

A gdzie
klimat wojny?


Halo. Wojsko polskie cały czas prowadzi nabór :) Powiedzmy sobie szczerze że jak by twórcy gry chcieli oddać "klimat wojny" to musieli by przyjechać do twojego domu zabić Ci mamę, urwać nogę granatem potem dać pistolet za 2$ (lepszy był by w wersji kolekcjonerskiej) i puścić do lasu żebyś plątał się po nim przez pół roku licząc że nie będziesz musiał ani razu strzelić :)

masz rację super temat na grę :):) pewnie jak kiedyś COD stanie się symulatorem szkoleniowym to to się zmieni.... na razie jest to gra akcji :D a Bruce Willis jest jednym z lepszych aktorów filmów akcji... więc sorry synek :) gra jest spoko.... po prostu tobie się gatunki pomyliły :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie seria CoD skończyła się na modern warfare 2. Teraz każda następna część jest taka sama jak poprzednia, tylko nowe mapy dochodzą. A ludzie nadal kupują...
Jak patrze na Black Ops to widzę, że Acti wypuściło mw2 na szybko, bez pomysłu. Teraz wypuścili to samo tylko poprawioną wersję, taka jaka powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 09:21, Ravidis napisał:

Dla mnie seria CoD skończyła się na modern warfare 2. Teraz każda następna część jest
taka sama jak poprzednia, tylko nowe mapy dochodzą. A ludzie nadal kupują...
Jak patrze na Black Ops to widzę, że Acti wypuściło mw2 na szybko, bez pomysłu. Teraz
wypuścili to samo tylko poprawioną wersję, taka jaka powinna być.


No wiesz... dla mnie na WaW, bo póki co MW2, był identyczny jak MW. Zobaczę sobie jak sprawa stoi z Black Opsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niewątpliwie ma potencjał. Moim zdaniem może być ciekawsza od MW 2, które "jedynce" nie dorasta do pięt. Jest jeden problem... z powodów technicznych póki co nie mogę grać... (frame dropy, zacięcia) No nic, pozostaje czekać na patch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że komputerowcy" stanowią taki mały procent nabywców nowego COD''a...
Btw. Nie ma to jak kupić grę za 130zł, która po prostu nie działa ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować