Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zawartość edycji kolekcjonerskiej poznamy już w najbliższy czwartek!

122 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2010 o 12:08, Marko_Pele napisał:

Brzmi jak niesmaczny żart przeczytany w komentarzach na Onecie. Nie moja wina, że masz
takie skojarzenia.


Onet już dawno zawitał na Gram.pl. Przyzwyczajaj się. Forum jeszcze się jakoś trzyma, ale crpgfan nie odpuszcza.

Dnia 16.11.2010 o 12:08, Marko_Pele napisał:

Poza tym, mówił ci już ktoś, że twój nick jest dziwnie podobny do mojego? Jakby był tanią
podróbką tego właściwego...


Brzmi zabawnie biorąc pod uwagę, że masz krótszy staż niż on. Nie przypominam sobie również żadnej postaci historycznej, która by się nazywała Marko Pele. Ergo to Twój nick jest podobny do jego, a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 12:08, Marko_Pele napisał:

Poza tym, mówił ci już ktoś, że twój nick jest dziwnie podobny do mojego? Jakby był tanią
podróbką tego właściwego...


Darujcie sobie uszczypliwosci. Szczegolnie, ze powyzsza wypowiedz mozna bardzo roznie interpretowac, niekoniecznie po twojej mysli.

Vojtas
crpgfan juz dawno dostal BANa. A Moderatorzy dbaja, zeby z gram.pl nie zrobil sie drugi onet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 12:37, Phobos_s napisał:

Chyba nie ze mną te numery, brunet ;P

Jestem szatynem, wypraszam sobie :P

A tekst Akne to bodajże cytat z Agenta Klossa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 14:26, Wojman napisał:

crpgfan juz dawno dostal BANa.


Tak, ale teraz się ukrywa bodajże pod nickiem Tyrax66 (albo jakieś inne cyfry). :))

Dnia 16.11.2010 o 14:26, Wojman napisał:

A Moderatorzy dbaja, zeby z gram.pl nie zrobil sie drugi onet.


Wiem i chwała im za to. Dlatego właśnie nie pisuję na forum GOL-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 14:26, szypek26 napisał:

Jestem szatynem, wypraszam sobie :P


A na zdjęciu nie wyglądasz ;P

Dnia 16.11.2010 o 14:26, szypek26 napisał:

A tekst Akne to bodajże cytat z Agenta Klossa :p


Tak tak. Historyczny z resztą :) Ale nie zmienia to faktu, że różne wersje poprzekręcane już teraz krążą jak miejskie legendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 14:34, Vojtas napisał:

Tak, ale teraz się ukrywa bodajże pod nickiem Tyrax66 (albo jakieś inne cyfry). :))


Tyrax 99 :) Ale dzieki za info, na kolejne konto poszedl BAN. A jak jeszcze jakies wykryjesz to daj nam znac na maila (albo bezposrednio do ktoregos Moderatora). To czy na forum panuje dobra atmosfera w duzej mierze zalezy od uzytkownikow i Moderatorow. Na gram.pl konsekwetnie trzymamy sie kilku zasad i w porownaniu z kilkoma innymi forami u nas tocza sie bardzo ciekawe dyskusje na argumenty. I takie rzeczy lubie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 14:02, Vojtas napisał:

Onet już dawno zawitał na Gram.pl. Przyzwyczajaj się. Forum jeszcze się jakoś trzyma,
ale crpgfan nie odpuszcza.


Nie podoba m się ucasualowienie gram.pl, ale w rachunku ekonomiczny niestety wygrywa. :(

Dnia 16.11.2010 o 14:02, Vojtas napisał:

Brzmi zabawnie biorąc pod uwagę, że masz krótszy staż niż on. Nie przypominam sobie również
żadnej postaci historycznej, która by się nazywała Marko Pele. Ergo to Twój nick jest
podobny do jego, a nie odwrotnie.


Ok, przyznaje się do błędu, był przede mną o całe 33 dni. Statystyki Vilmara nie kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na gram.pl konsekwetnie trzymamy sie kilku zasad i w porownaniu z kilkoma innymi forami u nas tocza sie bardzo ciekawe dyskusje na argumenty.

Toczą się, zapewne. W jakimś miejscu muszą ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 14:58, Marko_Pele napisał:

Nie podoba m się ucasualowienie gram.pl, ale w rachunku ekonomiczny niestety wygrywa. :(

Taki żart. Słaby czy nie, to tylko żart.

Dnia 16.11.2010 o 14:58, Marko_Pele napisał:

Ok, przyznaje się do błędu, był przede mną o całe 33 dni. Statystyki Vilmara nie kłamią.

Niedługo być może dostaniesz ode mnie prezent: +5 do szczęścia i brak problemu z podobieństwem ( jeśli zdecyduję się na zmianę nicka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:22, Nor2323 napisał:

nie w czw. preorder tylko zaledwie zawartosc a na zamowienia troche jeszcze pewnie poczekamy
;d

Jak nie pre-order?
http://wiedzmin2.gram.pl/
I co tam napisane?:
Tyle czasu pozostało do startu pre-ordera na wyjątkową Edycję Kolekcjonerską najbardziej oczekiwanej gry RPG przyszłego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:36, deecom napisał:

!!!!!Dlaczego każecie nam czekać?????

http://kotaku.com/5691260/the-witcher-2-collectors-edition-comes-to-a-head

a inni info mają wcześniej


Wydanie w Polsce może być lepsze , bogatsze .To jest Polska gra i graczom polskim należy sie cos lepszego. Chciałbym na pewno widzieć koszulkę i inne wspaniałe rzeczy oraz cena przyzwoita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:45, karolekx23x napisał:

Wydanie w Polsce może być lepsze , bogatsze .To jest Polska gra i graczom polskim należy
sie cos lepszego. Chciałbym na pewno widzieć koszulkę i inne wspaniałe rzeczy oraz cena
przyzwoita.

Wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok 3 stowek jak nic chodz nie powiem ladne wydanie :>
i na 90% nie dostaniemy nic wiecej od hamerykancow jak to bylo przy pierwszym wiesku moze ekskluzywne dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:36, deecom napisał:

!!!!!Dlaczego każecie nam czekać?????


Zapytaj CD Projekt Red:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39699&u=263

Dnia 16.11.2010 o 18:36, deecom napisał:


J.w., mnie też szlag trafił. A podobno W2 to polska gra, dlaczego Polska jest ostatnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cena przekroczy 250zł to dla mnie odpada , muszę jeszcze kartę graficzną wymienić a wątpię , że mój radeon HD 4870 poradzi sobie z tą grą w jakiejś przyzwoitej rozdzielczości i wysokich detalach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 16:59, Marco_Polo napisał:

> Nie podoba m się ucasualowienie gram.pl, ale w rachunku ekonomiczny niestety wygrywa.
:(
Taki żart. Słaby czy nie, to tylko żart.
> Ok, przyznaje się do błędu, był przede mną o całe 33 dni. Statystyki Vilmara nie
kłamią.
Niedługo być może dostaniesz ode mnie prezent: +5 do szczęścia i brak problemu z podobieństwem
( jeśli zdecyduję się na zmianę nicka).


Mówią, że prawie (to jak ''''być może'''') robi wielką różnicę, więc jeśli nie możesz czegoś obiecać lub po prostu zagwarantować, nie rób tego. Poza tym zakopmy topór wojenny. Ja zapomniałem, nie roszczę do ciebie żadnych pretensji, prócz zwykłego przepraszam. Z mojej strony też sorka, może niepotrzebnie się napinam. Konwersujmy o EK, którego zawartość chyba ktoś swoją drogą wygadał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować