Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zawartość edycji kolekcjonerskiej poznamy już w najbliższy czwartek!

122 postów w tym temacie

Mam nadzieje ze EK będzie najlepszą edycja świecie i cena nie będzie jakaś straszna ze zmieści się w 200 zł.

Czekam na Konferencje i jakieś nowe wiadomości na temat Wiedźmina oraz plany CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:53, karolekx23x napisał:

Mam nadzieje ze EK będzie najlepszą edycja świecie i cena nie będzie jakaś straszna ze
zmieści się w 200 zł.


A może frytki do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby tylko nie było takiego "EPIC FAIL" jak z EK TwoWorlds2

PS. Ciekawe czy na konferencji będzie poruszona też kwestia EK TwoWorlds2 i reakcji społeczności fanów/graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marko_Pele: Masz na myśli ten warkocz, co go mają Geraltowi uciąć?
Co do kolekcjonerki: Pewnie że kupię, szczególnie ze względu na Artbook. Swoją drogą, może Ci, którzy już mają kolekcjonerkę jedynki, w ramach "bonusa" dostaną pierwszeństwo jeśli chodzi o kolekcjonerkę dwójeczki? ; ) (Pobożne życzenie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 16:15, Feallan napisał:

Po co mi wiedzieć, co będzie w kolekcjonerce, skoro do premiery jeszcze całe miesiące?

Jak to poco? Jak się jest fanem to taka wiadomość to sama radość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wiadomość od paru dni znana nieoficjalnie już dostępna ogólnie :P Ufam, że będzie to coś wzorem poprzedniczki przyzwoitego i skuszę się na EK Wiedźmina 2 bez gadania. Ciekawe tylko, czy już w ten czwartek coś konkretnego w kwestii pre-ordera się rozpocznie, czy zapowiedzą jakiś termin, kiedy będzie można szarżować stronę sklepu... Ostatnim razem było podobnie i spędziłem pół dnia odświeżając przeglądarkę, wklepując dane do wysyłki, walcząc z ciągle wysiadającą stroną, ale ostatecznie zdobyłem EK numer 0081. Oby i tym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:28, Marco_Polo napisał:

Edycja kolekcjonerska dla mnie :
- Soundtrack


O tak, to musi być

Dnia 15.11.2010 o 15:28, Marco_Polo napisał:

- Rendery i arworki, mapa świata - to wszystko w wysokiej rozdzielczości i wersji elektronicznej
na płycie

Nie, nie, nie, NIE! Artbooki i mapa świata obowiązkowo na papierze! (Ew. w obu formach, ale na papierze musi być :))

Dnia 15.11.2010 o 15:28, Marco_Polo napisał:

- 10-15cm figurka, do wyboru:
* Geralt, Zoltan, Triss,

Triss :P

Dnia 15.11.2010 o 15:28, Marco_Polo napisał:

* ten elf z łukiem, który pojawił się w kilku trailerach (zapomniałem jak się nazywa).
Jak najmniej makulatury.

Owszem, ale artbook/intrukcja muszą być na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 16:15, Feallan napisał:

Po co mi wiedzieć, co będzie w kolekcjonerce, skoro do premiery jeszcze całe miesiące?

Niektórzy nie chcą zamawiać pre-orderów na jajko niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 16:14, Aiglon napisał:

Ja bym chciała działająca grę, do któej nie trzeba patcha, żeby ją skończyć...:D

Ja o dziwo pierwszego Wieśka przeszedłem bezproblemowo bez patcha. Jakiegokolwiek. Nie wiem z czym Wy mieliście takowe ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować