Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zawartość edycji kolekcjonerskiej poznamy już w najbliższy czwartek!

122 postów w tym temacie

A ja, ja zdam się na CDP jedyne czego oczekuję to normalna dostępność Ek(może jakiś ogromy limit lub jego brak) i normalne zachowanie serwerów podczas rezerwacji własnego "szczęśliwego numerka" z czym ostatnio były problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję EK, co by nie było!
Heh pomysł z kuflem fajny nawet, ale już był.
Myślę że to co ostatnio (tylko amulet jako amulet- na szyję, nie na klucze), karty i podkładka pod szczura, koszulka, może nawet losowy egzemplarz książki, bestsariusz mógłby być, ścieżka dźwiękowa, muzyka inspirowana grą .
Oczywiście wiadomo- gra + instrukcja (tylko ciężko by było, skoro aż 16 zakończeń...)
Cóż jeszcze można wymyślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:36, Phobos_s napisał:

> Ale fetyszem zaleciało. Nawet nie chcę wiedzieć, z której części ciała chcesz te
włosy
> ;-]

Pewni spod pach ;P


Bosh, prorok/jasnowidz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:02, Rocket02 napisał:

normalne zachowanie serwerów podczas rezerwacji własnego "szczęśliwego
numerka" z czym ostatnio były problemy...

Wtedy byliśmy w epoce kamienia łupanego, teraz nie byłoby problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A I może jeszcze czarna bluza z kapturem i może jednak faktycznie kufel...
i 1 z 10 losowych rzeczy
Ale z sensem i w rozsądnej cenie
Mieczyk dla 1 setki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mam nadzieję, iż nie będzie tak jak przy EK Wiedźmina - toż to groza była więksość chętnych brała po 2 egzemplarze, a przez to ci co się spóźnili musieli posiłkować się allegro i o wiele wyższymi cenami.
Po drugie liczę na to, że nie padnie strona tak jak to było z pierwszą częścią
A po trzebie może uda mi się dostać na czas i zamówić, Wiedźmin EK był do kupienia w preorderze w czasie wakacji letnich - teraz cóż mam nadzieję, że wraz z prezentacją będzie można ją zamówić a do tego będzie to w okolicach godzin przedpołudniowych gdy większość młodych będzie siedzieć w szkole, ja na informatyce będę monitorował sobie stronę gramu - tym razem nie dam się tak załatwić jak za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 miesięcy temu skończyłem 18 lat więc marzy mi się kufel :) Ale nie taki prosty z naklejonym wilkiem albo napisem "Wiedźmin". Taki stylizowany na te, z których można było się napić z Zoltanem w Misiu Kudłaczu. Najlepiej gdyby CDPR napluło do każdego kufla, przetarło brudną ścierą i niedbale wrzuciła luzem do opakowania z resztą zawartości EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:25, akne napisał:

Wtedy byliśmy w epoce kamienia łupanego, teraz nie byłoby problemów :)

Akne, a może ty coś wiesz o Wiedźminie 2? Coś, czego nie wiem ktoś spoza branży? Wiem, że odczuwasz nieodpartą potrzebę podzielenia się tym z nami...! ;>

... Dwa - masz oczy na monitorzu. Tri - trzymasz palce na klawiaturju. Cztyjeri - Naciskaju "odpowiadź". Piat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 22:23, szypek26 napisał:

... Dwa - masz oczy na monitorzu. Tri - trzymasz palce na klawiaturju. Cztyjeri - Naciskaju
"odpowiadź". Piat....

A nawet szjest- powiedz...jeśli faktycznie coś wiesz ;]
Sjedem- licze że PRE-ORDER POkaże się w rozsądnych godzinach...
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrej jakości mousepad z ładnym motywem, soundtrack, w sumie figurka też może być, bo Wieśka już mam, więc jestem za jakąś białogłową do towarzystwa. Nie pogardziłbym kubkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 22:23, szypek26 napisał:

... Dwa - masz oczy na monitorzu. Tri - trzymasz palce na klawiaturju. Cztyjeri - Naciskaju
"odpowiadź". Piat....

Nie ze mną takie numery, Bruner ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:53, Nalfein napisał:

http://www.cdprojekt.pl/konferencje/agenda.php
Już zniknęło info o EK i pre-orderach.


Na stronie glownej jak byk jest napisane "Wydarzeniem CD Projekt Conference Autumn 2010 będzie ujawnienie składu edycji kolekcjonerskiej najbardziej oczekiwanej superprodukcji growej Wiedźmin 2: Zabójcy Królów"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:35, Marco_Polo napisał:

> > To już prędzej pukiel włosów Geralta :D
Ale fetyszem zaleciało. Nawet nie chcę wiedzieć, z której części ciała chcesz te włosy
;-]

Brzmi jak niesmaczny żart przeczytany w komentarzach na Onecie. Nie moja wina, że masz takie skojarzenia.
Poza tym, mówił ci już ktoś, że twój nick jest dziwnie podobny do mojego? Jakby był tanią podróbką tego właściwego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować