Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD czy nVidia - zagłosuj w sondzie i zdecyduj o promocji!

31 postów w tym temacie

Mam HD5750 który jest jak narazie niezły lecz po swietach chciałem zakupic GTX460 od Gigabyte , wiec Nvidia ;) Chociaz 5830 lub jakims 6xxx do700zł nie pogardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:48, T3de napisał:

Mam HD5750 który jest jak narazie niezły lecz po swietach chciałem zakupic GTX460 od
Gigabyte , wiec Nvidia ;) Chociaz 5830 lub jakims 6xxx do700zł nie pogardzę.


Heh,ja ostatnio w komputroniku pytałem o GTX460 / to ta karta za ok.700 zł,tak? - nigdy nie miałem produktu od nVidii / i sprzedawcy / fanboje nVidii / mi odradzili mówiąc że mój Radeon HD4870 jest lepszy ;)

w sumie,wczoraj zakupiłem monitor Full HD 24 cale,obawiałem się że z grami w FHD będzie krucho na tej grafie i z moim słabym kompem / procesor 2.30 GHZ /,a tymczasem taka Mafia II hula w FHD na maxa bez przycinek - jestem mile zaskoczony ...
tylko filmy na Blu-Ray mi nie działają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość/cena na korzyść AMD, ale na Radka przesiadłem się dopiero w tym roku, a na Nvidii leciałem od zawsze, więc pozostanę neutralny, ew. kiedyś wpadnę i zagłosuję na Nvidię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kwestia wyboru była prosta. Zagłosowałem na nVidia bo ATI ma obsuwę z HD69xx (podobno wyjdą 13 grudnia) a gtx580 już wyszło. Tyle, że tych gtxów w sklepie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dzięki Waszym głosom w sondzie, będziemy mogli przygotowywać wyjątkowe oferty i promocje z kartami opartymi na chipsetach AMD lub nVidia!"
Czyli w sumie można zrobić xxx kont i któraś ze stron takim sposobem wygra.
Takim genialnym sposobem asortyment zwycięzcy zwiększy się, ceny spadną, tylko.. czy ktoś wtedy kupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować