Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów z datą premiery!

84 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2010 o 16:37, Destroys napisał:

Faktycznie o 12 startuje Pre-order. Na szczęście mam wtedy tylko 1 lekcję :D
Wiedźminie- Nadchodzę!


A jeśli było by o 12 to ile czasu mniej więcej by było na zamówienie? Nie wiem czy się zwalniać ze szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie ostatecznie przesunie się na październik. ;)
Ale dobrze, że nie będzie konkurować z overhype''owanym Dragon Age 2. Chociaż DA2 zapowiada się IMO gorzej niż jedynka (czeka nas jakiś bieda-rpg) to i tak reklama robi swoje i casualom się spodoba co poskutkuje masą sprzedanych egzemplarzy.


W ogóle to nie rozumiem tego przesuwania terminów gier, po co sobie wyznaczać bliski termin zamiast jakiś za 2 lata, przynajmniej oczekujący się miło zaskoczą jak nagle się dowiedzą, że gra skończona wcześniej. Albo jak Blizzard, w ogóle nie podawać daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 16:38, Kalach1992 napisał:

> Faktycznie o 12 startuje Pre-order. Na szczęście mam wtedy tylko 1 lekcję :D
> Wiedźminie- Nadchodzę!

A jeśli było by o 12 to ile czasu mniej więcej by było na zamówienie? Nie wiem czy się
zwalniać ze szkoły...


Ja mam w czwartek tylko 1 lekcję. To miałem na myśli.
I to w odpowiednim czasie.
Zatem nie mam potrzeby urywania się. A pójdę głównie temu że tego przedmiotu dawno nie było.
No cóż, Tobie życzę powodzenia w zdobyciu Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 16:22, Lordpilot napisał:

Nie liczyłbym na to, że konsolowe porty ukażą się w tym roku


Myślę, że jak ukażą się przed końcem 2011 roku, to będzie duży sukces. Ale lepiej by nie spieszyli się za bardzo - odsapnąć też trzeba chwilę.

Dnia 16.11.2010 o 16:22, Lordpilot napisał:

Sam mam dylemat, bo nie uśmiecha mi się rozbudowa PC :/


Nie marudź. W kwietniu mają wejść na rynek nowe procki AMD, więc będzie obniżka. W sam raz przed Wieśkiem, upgrade zapowiada się na wyjątkowo tani. :)

Dnia 16.11.2010 o 16:22, Lordpilot napisał:

sprawdze demo


Nie ma co sprawdzać. Nie wyobrażam sobie, by gra nie była przynajmniej bardzo dobra.

Dnia 16.11.2010 o 16:22, Lordpilot napisał:

News jak najbardziej pozytywny - cieszy mnie, że ktoś w dziale marketingu CDP wykazał
się zdrowym rozsądkiem: "czołówka" z nadchodzącym DA2 studia BioWare mogłaby się bardzo
źle skonczyć ;-)


Tak, Twojemu życzeniu stało się zadość. Wspominałeś o maju? Masz maj.

Dnia 16.11.2010 o 16:22, Lordpilot napisał:

Maj to odpowiedni termin - chyba żadna inna tak dobrze się zapowiadająca
gra action RPG w tym miesiącu nie wychodzi.


Nie musi być RPG - wystarczy, że będzie to mocno hype''owana premiera z innego gatunku, która skupi na sobie uwagę mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:15, MisioKGB napisał:

Ja pierdziele...

Navaron <- po co kupować grę w którą w danym momencie nie można zagrać ?



A czemu nie - lepiej mieć niż nie mieć.

(No i EK później może być niedostępna po prostu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w pierwszym kwartale wychodzi nowy Assassin''s Creed i Dragon Age 2, więc będę miał w co grać. Wiedźmin w maju to większe prawdopodobieństwo, że kupię premierowe wydanie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i tak prawda jest taka, że znajac życie gra wyjdzie w okolicach gwiazdki (może na jesieni), bo wielokrotnie data premiery bedzie przesuwane... jestem tego niemalże pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 15:26, Wojman napisał:

> Ja p...

To sobie p... gdzie indziej, a nie na widoku publicznym. Ostrzezenie za uzywanie
wulgarnego jezyka.


Zrehabilitowałem się po dwóch minutach zmieniając treść, czujny z Ciebie moderator ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 16:57, lulubel7 napisał:

"na świecie, jak i w Polsce." A to Polska nie należy do świata ?:) żal

Gra będzie miała różnych wydawców w Polsce i poza nią, co wcale nie musi(ało) oznaczać równoczesnej premiery tu i tam. Dlatego też takie sformułowanie nie jest do końca "żalem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 była wspaniała ale 2 musi być jeszcze lepsza zeby podbić nie tylko Polskę. mam nadzieje ze twórcy dołożą wszelkich starań do gry i 17 maja ujrzę grę która całe media będą się zachwycać , gracze tym bardziej.
Licze ze żaden RPG w 2011 Wiedźmina nie pobije i będzie jedna z najlepszych gier nie tylko roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 16:45, Vojtas napisał:


> Myślę, że jak ukażą się przed końcem 2011 roku, to będzie duży sukces. Ale lepiej by

Dnia 16.11.2010 o 16:45, Vojtas napisał:

nie spieszyli się za bardzo - odsapnąć też trzeba chwilę. >


Haha, ale GAFĘ walnąłem ;-) Teraz dopiero zauważyłem, a juz Cię chcialem opieprzyć, że "co mi się tu czepiasz" ;-) Miało oczywście być - "nie liczyłbym na to że konsolowe porty ukażą się jeszcze w 2011 r."

Dnia 16.11.2010 o 16:45, Vojtas napisał:


> Nie marudź. W kwietniu mają wejść na rynek nowe procki AMD, więc będzie obniżka. W sam

Dnia 16.11.2010 o 16:45, Vojtas napisał:

raz przed Wieśkiem, upgrade zapowiada się na wyjątkowo tani. :) >


Akurat procka nie będe musiał zmieniać - mam quada. Obawiam się tylko o kartę i zasilacz :/ Ramu nie wliczam, bo jest stosunkowo tani. Co zrobię to się okaże jak gra będzie na rynku - zagram w każdym razie prędzej czy później. Tylko jeszcze nie zdecydowałem na czym ;-) Im mniej kasy wydam tym lepiej - w przyszłym roku mam sporo wydatków nie związanych z hobby.


> Nie ma co sprawdzać. Nie wyobrażam sobie, by gra nie była przynajmniej bardzo dobra.

O jakość merytoryczną końcowego produktu jestem spokojny. Demo jest mi potrzebne do przetestowania spraw technicznych - ile klatek, jaka optymalizacja, w jakich detalach chodzi/nie chodzi, etc.

Dnia 16.11.2010 o 16:45, Vojtas napisał:



> Tak, Twojemu życzeniu stało się zadość. Wspominałeś o maju? Masz maj.

Hehe, pewnie ktoś z CDP czytał nasze dyskusje ;-) Ale przyznaj, że też się cieszysz ? Ceny GTX 460 zdążą jeszcze spaść (bo wychodzi kolejny potworek Nvidii z wyższym numerkiem), a do tego nie będzie bezpośredniego starcia z DA2 (co na rynkach zachodnich mogło grze redów zaszkodzić).

Dnia 16.11.2010 o 16:45, Vojtas napisał:



> Nie musi być RPG - wystarczy, że będzie to mocno hype''owana premiera z innego gatunku,

Dnia 16.11.2010 o 16:45, Vojtas napisał:

która skupi na sobie uwagę mediów.


Trzeba przejrzeć line-up. Ale raczej bez strachu - wprawdzie w przyszłym roku wychodzi L.A.Noire, ale termin wydania jest dość enigmatyczny (wiosna 2011). Nawet jeśli jakimś cudem będzie to maj, to kolizji nie będzie: gra Rockstara tylko na konsole, gra CDP tylko na PC (na ten moment). Inny target, więc jedno drugiemu nie będzie przeszkadzać.

ps.OFFTOPIC - zombie mogę tłuc w czwartek. Prawdopodobnie uda mi się być już o 20.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy jedynce popełniłem ten błąd i nie załapałem się na EK. Teraz będzie inaczej, zwłaszcza, że w czwartek nie idę do szkoły, więc punkt 12 będę w gotowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 18:27, Vojtas napisał:

Zawartość edycji kolekcjonerskiej!

http://cache.gawkerassets.com/assets/images/9/2010/11/thewitcher2.jpg


Popiersie!? Myślałem, że miecz... ;(


mały wyciek sie pojawił , wiadome było ze wczesniej bedzie wiadomo.
Zawartość nie zachwycająca , ale kości , fajnie .
Teraz to mnie interesuje cena EK , wazne zeby nie była zbyt przesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm podchodziłbym z dystansem do tego ''wycieku'' bo jest to CE z GameStop''u, a więc USA. Cena TEGO konkretnego wydania to $129.99. Aczkolwiek patrząc na baner na http://www.cdprojekt.pl/ z klikaczem "Zobacz edycję kolekcjonerską" widać ze opakowanie PL jest takie same :|

Nie chcę wyjść na gbura, ale kurde - karty już były, Wiedźmińskie kostki też (w dodatku z drewnianym kubkiem) ... Popiersie - pomysł oryginalny, ciekawe z jakiego jest materiału i czy wytrzymałe :-)
Ale najbardziej smuci DLC...

20101116183330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować