Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra BioWare`u w drodze. Dziś przedsmak, w grudniu zapowiedź

59 postów w tym temacie

eee.. czy ja wiem to mi mass effecta nie przypomina ;/ ale wiem, że 3 będzie :D więc się o to nie boje ^^

ale to mi naprawdę ME 3 nie przypomina to może jakaś nowa gra :D ale pożyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 15:22, Sniper222 napisał:

Taa grafika troche przypomina ME


To teaser CGI, a nie trailer oparty na engine gry. Obstawiam, że teaser był robiony przez Blur Studios :)

Na razie obstawiam, że nowa gra Bioware to kolejna strzelanka z lekkimi akcentami cRPG osadzona w niezbyt odległej przyszłości (nie rozgrywająca się jednak w świece ME).
Ew. może to być prequel ME - rozgrywający się w czasach First Contact War, a nawet wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość ze snajperką, trochę zniszczonego pleneru i inny gość biegnący. Nie wygląda mi to na mass effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ciężko powiedzieć co to może być.
Raz, że jak już wcześniej było powiedziane, jest to pre-renderowany filmik a nie na silniku gry, więc nie sposób powiedzieć jaka grafika w grze będzie.
Dwa, że koleś wygląda jak w miarę współczesny snajper a nie mass effectowy członek Blue Sunsów czy Eclipse. Nawet giwera nie przypomina snajperek z ME czy ME2, ale to akurat nie jest żadnym argumentem bo design broni może być w ME3 zupełnie inny.
Co prawda było powiedziane, że BW ma coś jeszcze dziś w nocy (naszego czasu) coś pokazać więc może to jeszcze nie wszystko i jutro będzie wiadomo więcej.
Dla mnie może to być zupełnie nowa gra, byle obok jej zapowiedzi podali też datę premiery ME3 :) Wtedy będę szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błeh, klikając w tytuł newsa o BioWare miałem dobre skojarzenia, aż sobie przypomniałem o ostatnich kilku produkcjach. Jak można było się tak skisić przez tak krótki czas...liczę na nową i jakąś przekonującą markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 15:39, dark_master napisał:

o matko, czyżby kolejny klon-klona wyróżniający się od innych produkcji studia innym
uniwersum <choć zbudowanym na tych samych schematach>?

HEJ! To moja kwestia!
GET OUT OF MY HEAD CHARLES!

Aczkolwiek snajpa nieco przypomina te z ME.

Meh, niech dopracują chociaż jedną grę zanim zaczną robić trzy następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 16:20, nXc napisał:

> o matko, czyżby kolejny klon-klona wyróżniający się od innych produkcji studia innym

> uniwersum <choć zbudowanym na tych samych schematach>?

HEJ! Ja miałem to naskrobać!
GET OUTTA MY HEAD CHARLES!

Aczkolwiek snajpa nieco przypomina te z ME.

Meh, niech dopracują chociaż jedną grę zanim zaczną robić trzy następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 16:51, Arcadae napisał:

Super,już się nie doczekam tej gry od Bioware,oni wiedzą jak robić dobre gry.


Chyba nie możesz się doczekać. Bo jeśli nie doczekasz, to znaczy, że nie dożyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 17:09, Kretoszczur napisał:

> Super,już się nie doczekam tej gry od Bioware,oni wiedzą jak robić dobre gry.

Chyba nie możesz się doczekać. Bo jeśli nie doczekasz, to znaczy, że nie dożyjesz.


Wiesz,wszystko się może zdarzyć do 11 grudnia.Ale jestem bardzo ciekawy czy to ME 3 czy jakaś nowa marka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować