Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Wkurza mnie wiele nowych userów na tym forum. Wkurza mnie, że nie ma tu niestety takiego porządku jak był kiedyś. Wkurza mnie, że w niektórych widzę moją właną dawną szczeniacką głupotę. Wkurzają mnie drechole i punki, którzy lubią się chwalić w ile sekund zerują jabola, albo ile ludzi w tym tygodniu pobili. Wkurza mnie głupota niektórych ludzi. Wkurza mnie, że jak piszę posta fabularnego na wątek forumowa mafia to 10 osób na gg pyta się kiedy będzie post i co myślę o decyzji kNOTa. Wkurza mnie, że decyzja Moderatora tego forum jest podważalna. Wkurza mnie jak ktoś nie jest Moderatorem, a upomina innych - nowych. Wkurzają mnie posty typu "hehe". Do bólu wkurza mnie post - ciągle tego samego autora, w którym upomina usera.
Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurzają spamerzy na forach i zakładane tematy typu: ile masz lat, jak sie nazywasz etc.
Oraz tematy bez sensu<naszczęście ten do takich nienależy> jak i też idiotyczne odpisywanie na nie albo "wyręczanie" moderatorów z wypisywania że złamano regulamin forum......<no dobra raz czy dwa mozna napisać ale w niektórych przypadkach to 20 osób pisze że złamano regulamin ech......>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wiele rzeczy cię wkurza :). Ja się przyznaje że kiedyś zachowalem się jak moderator i strasznie "nacisnąłem" na jednego użytkownika lecz to mnieło i teraz staram sie być dobrym i przyjaznym Brygadzistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 16:05, Podpułkownik napisał:

Strasznie wiele rzeczy cię wkurza :). Ja się przyznaje że kiedyś zachowalem się jak moderator
i strasznie "nacisnąłem" na jednego użytkownika lecz to mnieło i teraz staram sie być dobrym
i przyjaznym Brygadzistą :)


Cóż raz, nie wkurza mnie jak ktoś wejdzie i nie wiem, ale jest parę takich ludzi co ci.ągle upominają i w to im graj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 14:52, Tomi_323 napisał:

- rodzice, gdy wysyłają mnie po ziemniaki 5 min po tym jak dotknę PC


Hhehe bratnia dusza. Ja mam podobnie. Tylko jak siądę do kompa to zaraz słyszę: "Michał! Jesteś zajęty, co robisz?" ;-)
Potrafi to niekiedy wkurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 16:22, HumanGhost napisał:

Hhehe bratnia dusza. Ja mam podobnie. Tylko jak siądę do kompa to zaraz słyszę: "Michał! Jesteś
zajęty, co robisz?" ;-)
Potrafi to niekiedy wkurzyć.



Też mam podobnie gdy po dłużej nieobecności w domu gdy wkońcu zasiade do mojego blaszaka starsza zawsze wymyśli mi cos aby utrudnic mi zycie a to posprzątaj na biórku a to odrub lekcje gdy nic nie było zadane; ) i wiele innych:Dto jest dopiero wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza ludzka głupota, chamstwo, ksenofobia i drogie życie w tym @#$^ kraju! I jeszcze głupia baba z łaciny, która stawia mi jedynkę za pracę domową, którą mam, i to dobrze zrobioną. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie na cytat "i wiesz co mnie boli? Że w głowach sie p*****"
Wkurza mnie to że moi rówieśnicy nie mają żadnych ideałów czy celów. Wkurza mnie bezsilnosc w wielu sprawach. Wkurza mnie że moje własne ideały powoli niszczeją... Wkurza mnie lansowanie na gwiazdy takie osoby jak Mezo czy zespół TH....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 19:02, ThoruS napisał:

Mnie to wkurza że nadal, bezzmienie jestem przewodnikiem....:D

chyba przodownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza siostra + budzik. Zawsze i codziennie (siostra zawsze, budzik w dni powszednie). Poza tym lagi w Tibi, ilość gotówki w portfelu, bzdury których uczą w szkołach, nasi politycy i forma naszych sportowców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie bardzo wiele rzeczy. Wkurzają mnie szczeniacy piszący na forach (jak widzę te błędy w każdym wyrazie, zdania ułożone bez najmniejszego sensu i milion wykrzykników to aż mnie strzela...). Wkurza mnie moja praca, wkurzają mnie mohery przepychające się łokciami. Autentyczna historia - siedzę sobie w tramwaju i czytam prasę. Nagle jakaś babcia podlatuje (nie widziałem jej) i... zaczyna mnie szarpać za łokieć krzycząc "złaź"!!! Autentycznie! Jestem raczej mało spokojnym człowiekiem, ale to po prostu przekroczyło wszystkie limity i kazałem jej sp... Generalnie mógłbym tak wymyślać do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa bym zapomniał najbardziej mnie wkurza znikające litery w Fable i jeszcze to że wychodzi mi na pulpit po zabiciu
Jack''a Rzeźnika :(
niech CDP coś z tym zrobi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 08:39, HumanGhost napisał:

Hehe to może niech ktoś zmieni tytuł wątku na: Kącik frustrata. ;-D


Popieram ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza nauczycielka od matematyki hiphop debilni koledzy z klasy i to że nie mogę sobie pograć w moje nowe call of duty 2 bo brat bez przerwy siada do kompa i gra do wieczora w debilnego football managera a i jeszcze to że nie mogę obejrzeć żadnego filmu bo wszędzie lecą mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować