Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

A mnie nowa wladza z prezydentem "prawie" wszystkich Polakow na czele, coz prawie robi wielka roznice, na szczescie Kaczynskim `seniorom` nie urodzily sie trojaczki. oprocz tego wkurza mnie tez system szkolnictwa w Polsce ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza nauczyciel od fizyki:) A poza tum nadmiar nauki w szkole, jakbym chciał się uczyć tak jak karzą to byście mnie nigdy na tym forum nie zobaczyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza/wkurzają mnie:

- ''towarzystwo wzajemnej adoracji''
- osoby, które zrobią dosłownie wszystko, by się popisać
- idioci, którzy męczą zwierzęta
- typki, które nie potrafią odróżnić żartu od chamstwa
- osoby, które nie potrafią patrzeć na szczęście innych
- monitor, bo mi gaśnie podczas grania
- siostra, bo jak tylko wrócę ze szkoły to siedzi przy PC i mówi: ''Dopiero co zaczęłam grać'' (a miała 7 godzin gdy byłem w szkole)
- rodzice, gdy wysyłają mnie po ziemniaki 5 min po tym jak dotknę PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie wkurza osoba na GG i ogólnie nie lubie osób, które zachowują się jak ułomne z chorobami na głowe i dalej mówić nie będe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 14:52, Tomi_323 napisał:

- rodzice, gdy wysyłają mnie po ziemniaki 5 min po tym jak dotknę PC

Dobre , wyrazy współczucia tylko pewnie obiadek wcinasz ze smakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 14:52, Tomi_323 napisał:

Wkurza/wkurzają mnie:
- siostra, bo jak tylko wrócę ze szkoły to siedzi przy PC i mówi: ''Dopiero co zaczęłam grać''
(a miała 7 godzin gdy byłem w szkole)
- rodzice, gdy wysyłają mnie po ziemniaki 5 min po tym jak dotknę PC


Obie te rzeczy znam, ale bardzej tą "siostra, bo jak tylko wrócę ze szkoły to siedzi przy PC i mówi: ''Dopiero co zaczęłam grać'' (a miała 7 godzin gdy byłem w szkole) ". Mam tak samo z bratem, siedzi pare godzin w domu, wracam ze szkoły i mówię "daj mi" a on" dopiero co zacząłem grać".........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie tak nie denerwuje jak poseł Kurski. Gość jest dla mnie uosobieniem kłamstwa i obłudy. Gada same bzdury i zmyśla nie stworzone historie na poczekaniu. Takich ludzi powinno się izolować, bo mają zły wpływ na młodych ludzi. Giertych i Lepper przy nim to wzory godne naśladowania.............. grrrrrrrrrrrrrrrr. Już mi ciśnienie skoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie poza matematyką wkurza to, że jak wejde już na forum to musze wpaść na posty trzech po prostu bezmyślnych panów udzielających się na forum. Nie podam ich ksywek może sami się przyznają że to oni "uderz w stół a nożyczki się odezwą" czy jak to tam leciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 15:54, Podpułkownik napisał:

Mam nadzieje że nie chodzi o mnie :)


Nie, nie :) Ale parych takich "dzieciaków" na foum jest co naprawde nie potrafią pomyśleć przed napisaniem co chwilke i żałuje, że brak u nas opcji prywatnych wiadomości. Pogadałbym se z takim gostkiem na osobności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować