Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

464 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2010 o 21:47, Lara_Dorren napisał:

nikt nie zna jeszcze swojego numeru ;)

Przecież o tym cały czas mówię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przegieli z tą ilością, 9999? Kto im tyle kupi? Znowu będzie kolekcjonerka zalegać w magazynach tak jak było z HoMM V.
Chociaż jak patrzę na licznik i już 2000 pękło, to może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:53, Lara_Dorren napisał:

Ty mówisz że nie zna ,ja że zna... już nic nie łapie Xd


No to powiedz z jakim numerem otrzymasz swoją Edycję Kolekcjonerską? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:46, Jakubkob napisał:

Ten przedmiot - kurtka oddziału Vernona Roche polepszająca umiejętność walki mieczem,
ma byś dostępny wyłącznie w EK.

Nie w tym miejscu leży moja wątpliwość. Gdybym tego nie wiedział, to pytanie zadałbym inaczej, ale musiałbym być kompletnym idiotą, żeby tego nie wyczytać. Masz mnie za idiotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:58, hans_olo napisał:

Nie w tym miejscu leży moja wątpliwość. Gdybym tego nie wiedział, to pytanie zadałbym
inaczej, ale musiałbym być kompletnym idiotą, żeby tego nie wyczytać. Masz mnie za idiotę?


Nie, nie mam. Tak zrozumiałem Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie to chyba każdy myślał ze EK będzie drożej a tu miłe zaskoczenie i cen przystępna.
Szkoda tylko ze w EK nie ma koszulki . Edycja Premium nie jest zła i tylko 100 a EK ponad 2 razy wiecej ale Wiedzmin nie wychodzi co roku i to jest wspaniała gra i mozna sobie pozwolic na EK za 230 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:54, knopfler napisał:

Trochę przegieli z tą ilością, 9999? Kto im tyle kupi? Znowu będzie kolekcjonerka zalegać
w magazynach tak jak było z HoMM V.


Tego rzeczywiście tyle jest? Bo jak widzę są tu osoby, które tą kolekcjonerkę kupiły chyba tylko po to żeby później z zyskiem opchnąć na allegro. Wiadomo że część pierwsza Wieśka na serwisach aukcyjnych osiągała dość wysokie ceny i chyba co niektórzy szukają zarobku. Śmiałbym się jakby rzeczywistość okazała się tym razem brutalna i z tą EK było tak ja z wspomnianym już przez Ciebie Heroes V.
Ja zamawiać póki co gry nie mam zamiaru, bo i po co skoro na tą chwile nawet nie wiadomo czy będzie warta kupna. A w przyszłości sprawię sobie BYĆ MOŻE edycje Premium, która też prezentuje się bardzo przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 21:55, Isildur napisał:

> Ty mówisz że nie zna ,ja że zna... już nic nie łapie Xd

No to powiedz z jakim numerem otrzymasz swoją Edycję Kolekcjonerską? :P


Aaa... ojojojojoj , ja myślałem że ci o ten klucz po zamówieniu chodzi a nie o numerek . Zwracam honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 22:00, Tomek1120 napisał:

Coś słabo ten licznik idzie. Jeszcze potem się okaże, że na jakiś Giermaszach będą za
połowę ceny sprzedawać.

Słabo? weź nie żartuj, dzisiaj ruszył pre-order, premiera za pół roku a już poszło 20% egzemplarzy. W takim tempie we wtorek juz nic nie zostanie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fuuu... nr ponad 2k czyli nie bede mial oznaczonej ek :P ale trening byl wazniejszy niz siedzenie i czajenie sie :P


UWAGA!!!AHTUNG!!!ATTENTION!!!
chcial bym (napewno nie tylko ja) aby mapa swiata zostala wyslana w tubie :) bo taka poskladana w kostke zbija... :/
kto jest za ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 22:02, Nadmartigan napisał:

Pardon, pardon, bom już sam niezbyt pewien - opłacać to cudo będziemy na 7 dni przed
premierą, si?


Tak, jak przyjdzie Ci mail żebyś potwierdził zamówienie to i wtedy będziesz miał informację żeby zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować