Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - przedsprzedaż w sklepie gram.pl

464 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 00:07, Samozwaniec napisał:

myślę, że numery EK będą dopiero kiedy ludzie potwierdzą zakup (w maju przed wysyłką).
teraz byłoby zamieszanie, gdyby ktoś zrezygnował


Numery podane zostaną w dniu jutrzejszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 00:11, metronom napisał:

> A co tak właściwie ma ten pierwszy tysiąc :D?
Numer na kartonie :-]

Pozostałe osoby nie będą mieć przydzielonego konkretnego numeru egzemplarza tej edycji - otrzymają egzemplarz z losowym numerem.

Czytać uważnie. Pozostałe osoby też będą miały numerek tyle że losowy. Jak zamówiłeś jako 500 osoba to będziesz miał numerek 500. Z kolei osoba nr 1539 może mieć np nr 9999 albo 1337. Wtedy będą losowo wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 00:12, Tomek1120 napisał:

Tylko mi licznik zwariował?


hmm wygląda na to, że się przegrzał :P tak czy siak bez obaw - zamówienia są bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 00:14, Tomek1120 napisał:

Czytać uważnie. Pozostałe osoby też będą miały numerek tyle że losowy. Jak zamówiłeś
jako 500 osoba to będziesz miał numerek 500. Z kolei osoba nr 1539 może mieć np nr 9999
albo 1337. Wtedy będą losowo wybierać.


Czytałem uważnie, ale widać nie dość bo to przeoczyłem. Jeżeli to co napisałeś się potwierdzi to mi ulżyło. Mój Wiedźmin 1 EK ma numer około 2,5 tys i też jest kozacki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko w normalnej będzie ten kupiec? Osobiście wolał bym go zamiast tej kurtki ale i tak zamówiłem wydanie kolekcjonerskie. Z kolekcjonerskiej jedynki jestem bardzo zadowolony, była bardzo dobrze wykonana a dwujeczka zapowiada się jeszcze lepiej. Szkoda tylko że jeszcze tyle musimy poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliła mnie ta edycja kolekcjonerska. CENĄ. Niską ceną :D Byłem pewien, że będzie kosztowała jakieś 300-400zł, a tu taka miła niespodzianka. Już zamówiłem, zawartość niszczy po stokroć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki dziwny problem z zamówieniem kolekcjonerki.
Gdy klikam "dodaj do koszyka", przechodzę do mojego kosza i tam jest napisane:

"W Twoim koszyku nie znajdują się żadne produkty"

i pusto... co mam w tej sytuacji zrobić? proszę o pomoc gdyż jeszcze nigdy nie zamawiałem Pre-orderów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2010 o 01:12, Dickinson napisał:


i pusto... co mam w tej sytuacji zrobić? proszę o pomoc gdyż jeszcze nigdy nie zamawiałem
Pre-orderów


Proponuję spróbować z innej przeglądarki internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Pare tysięcy zamówień w jeden wieczór. I to kolekcjonerki. Coś mi się zdaje, że szykuje się nam niemały hicior pod względem sprzedaży. Teraz tylko liczyć, że nie spaprają gry. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wygląda wysyłka edycji Kolekcjonerskiej, jeśli chce ją odebrać w "punkcie odbioru?" W tym wypadku też, będę mógł się tam zgłosić kilka dni przed premierą, czy tylko kurier mi to zapewnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 07:49, Blod napisał:

Przykro mi to mówić, ale 9999 egzemplarzy, to nie jest edycja limitowana.


Tak to jest nieskonczenie wiele. Jakby bylo 3200 jak w przypadku pierwszego Wiedzmina to byly by narzekania, ze za malo i nie kazdy kto chcial to sie zalapal. A, ze Wiedzmin 2 w Polsce bedzie sie swietnie sprzedawal to chyba nikt nie ma watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 01:12, Dickinson napisał:

Mam taki dziwny problem z zamówieniem kolekcjonerki.
Gdy klikam "dodaj do koszyka", przechodzę do mojego kosza i tam jest napisane:


Po kliknieciu "do koszyka" powinienes byc automatycznie przeniesiony do strony z koszykiem, w ktorym powinien byc EK Wiedzmin 2. Jesli tak sie nie dzieje najpierw skorzystaj z innej przegladarki, a jesli problem bedzie sie powtarzal to skontaktuj sie z Dzialem Obslugi Klienta za pomoca formularza z tej strony: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 albo zadzwon tel.: (22)33 22 232 (w godzinach od 10:00 do 17:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować