Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Hot Pursuit - pierwsze DLC już dostępne

25 postów w tym temacie

Niech oni lepiej patcha na PC wydadzą (brakujące FX w grafice brak AA i AF), a nie jakieś DLC sobie wymyślili żeby kasę dalej nabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony można by rzec, że gracze i tak to kupią.

No właśnie nie wiem czy "można by rzec". Nie tak dawno temu umieszczaliście na serwisie newsa, że gracze bardzo rzadko kupują DLC, nawet te całkiem porządne (o ile pamiętam było to jakieś 7% w przypadku konsol i 15% w wypadku PC), więc skąd takie przekonanie, że tym razem kupią ?

Pewnie znajdzie się paru "leniwców", którzy w to zainwestują (tylko po co ?), reszta oleje ciepłym moczem. Fakt, że nazywanie tego "DLC" jest kuriozalne... kiedyś coś takiego nazywało się bodajże "trainerem" czy tam innym "czitem", korzystały z tego tylko "lamy" i było to za darmo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ktokolwiek miałby wykupić odblokowanie wszystkich samochodów skoro w karierze, tak szybko same się odblokowują, że nie da się nadążyć z wypróbowaniem wszystkich. Znowu naciąganie graczy na to co już mają, czyste pazerstwo wydawcy i głupota kupujących, jeśli tacy się znajdą.

Zdecydowanie przydałby się w zamian tego patch, np. do lusterka wstecznego, w którym nie odbija się nic jak należy, tylko nieoteksturowane modele, zarówno samochodów, jak i drogi. Model jazdy jest ok, tylko niektóre samochody ciut za szybkie :P i nie da się przy prędkości ponad 360 km/h już normalnie jechać, bo przypomina to lot X-winga w Gwieździe Śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to Criterion już takie coś dało w którejś tam z kolei aktualizacji do Burnouta Paradise.
Więc, heh, nic dziwnego.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jakoś nie wkurza ... w Battlefield BC2 jest to samo. Jeżeli ktoś nie chce wspinać się po szczebelkach to spoko ... może od razu zacząć konkurować na multi najlepszym sprzętem. Jak ktoś chce powoli odsłaniać zawartość gry (w tym ja) ... też spoko. Tak czy inaczej dobrze że dają WYBÓR ... DLC możesz kupić albo nie ... więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Battlefield BC 2 też. Chociaż tam to był ukłon w stronę tych, którzy przesiadali się z multi (BC1) na multi (BC2) i nie chcieli zaczynać całkiem "od nowa". Ale na mój gust to i tak lamerstwo- cała przyjemność zdobywania ucieka;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałem, ktoś kupuję grę i nie ma czasu w nią grać więc kupuje DLC by odblokować rzeczy które się odblokowuje w miarę grania :D

Zachodnie grubasy zjedzą wszystko, tzn kupią, a potem zjedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu EA wydaje takie "DLC" przecież mieć wszystko odblokowane odrazu to żadna zabawa.Sam nie dalej jak 3 dni temu skakałem jak małe dziecko kiedy odblokowałem Shelby GT 500 Super Snake.Niewiele zabrakło a siostra zadzwoniła by po panów z kaftanikiem bezpieczeństwa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 16:34, NeoTheCityHunter napisał:

Nie rozumiem czemu EA wydaje takie "DLC" przecież mieć wszystko odblokowane odrazu to
żadna zabawa.


Jest podaż - musi wieć też być i popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować