Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Do upatrzonych dodaj sobie jeszcze God of War. <;

A co do gangsterko/raperskich:
- obie części Def Jama,
- 50 Cent: Bulletproof (chyba tak to się zwało) ale nie specjalnie polecam.
- Get on da mic (tego też nie jestem pewien) - ta sama zasada działania, co singstar, tylko, że piosenki to rap. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:39, NuGGet napisał:

Hym, najprawdopodobniej już w poniedziałek/wtorek będe miał tą cudowną konsolę u siebie w domu
:D Jakie gry polecacie mi na początek? Chciałbyś coś w gangsterskich/Hip Hopowych klimatach
:)

Oprócz gangsterskich gierek, upatrzyłem już sobie:
- Killzone
- Burnout - Revange
- Devil May Cry 3

Zamiast Burnouta Revenge polecam Burnout 3 Takedown. Dużo trudniejsza i jak dla mnie lepsza ^^. God of War to obowiązkowy zakup, weź jeszcze GTA San Andreas, jak lubisz gangsterskie klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 19:49, ad0 napisał:

Do upatrzonych dodaj sobie jeszcze God of War. <;

O właśnie, słyszałem że niezła masakra :P Takich sieczek mało jest na kompa :P

Dnia 24.11.2007 o 19:49, ad0 napisał:

A co do gangsterko/raperskich:
- obie części Def Jama,

Właśnie poluje na Def Jam Vendetta, ale nigdzie nie mogę znaleźć :/

Dnia 24.11.2007 o 19:49, ad0 napisał:

- 50 Cent: Bulletproof (chyba tak to się zwało) ale nie specjalnie polecam.

Nie specjalnie mnie ta gra interesuje, nie lubię Centa :P

Dnia 24.11.2007 o 19:49, ad0 napisał:

- Get on da mic (tego też nie jestem pewien) - ta sama zasada działania, co singstar, tylko,
że piosenki to rap. <;

A to widzę coś dla mnie :D

BTW: Ile kosztują przeciętnie gierki na PS2? Chodzi mi o ceny np. w Media Markt.

Szperacz Robson >>
GTA SA to dla mnie pozycja obowiązkowa ^^ A o Burnoucie nie zapomnę, zawsze chciałem pograć w tą grę :) Na YouTube oglądnąłem chyba wszystkie filmy z tej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 20:10, NuGGet napisał:

BTW: Ile kosztują przeciętnie gierki na PS2? Chodzi mi o ceny np. w Media Markt.

Ceny wahają się od 50 do 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 21:04, Szperacz Robson napisał:


> BTW: Ile kosztują przeciętnie gierki na PS2? Chodzi mi o ceny np. w Media Markt.
Ceny wahają się od 50 do 200 zł.

A te gry z Kolekcji Klasyki, ile kosztują? Widziałem taką serię w MM, ale nie wiem ile kosztują gry z tej serii. I nawet niezłe gry z tego są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 22:16, NuGGet napisał:

A te gry z Kolekcji Klasyki, ile kosztują? Widziałem taką serię w MM, ale nie wiem ile kosztują
gry z tej serii. I nawet niezłe gry z tego są :)


Oficjalnia cena to 69,90 zł. Lecz w MM może być trochę taniej.
http://www.kolekcjaklasyki.pl/kkps2/index.html <- Oficjalna strona serii ,przyda się pewnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym, hym, już się nie mogę doczekać na konsolkę :)
Mam takie pytanko, ile godzin dziennie można grac na PS2? Znaczy się, czy jeśli np. grałbym cały dzień, to może się przegrzać, zepsuć?

BTW: Do tych gier, które mam zmiara kupic, zapomniałem dopisać dwóch pozycji, Resident Evil 4 i Gran Turismo 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 08:26, NuGGet napisał:

Hym, hym, już się nie mogę doczekać na konsolkę :)
Mam takie pytanko, ile godzin dziennie można grac na PS2? Znaczy się, czy jeśli np. grałbym
cały dzień, to może się przegrzać, zepsuć?


Wczoraj moja konsolka chodziła 18 h i nic się nie stało :D Wnioskując, ona nie jest jak Xbox 360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 08:32, Szperacz Robson napisał:

Wczoraj moja konsolka chodziła 18 h i nic się nie stało :D Wnioskując, ona nie jest jak Xbox
360 :)

Czyli będę mógł grac w te kilkugodzinne wyścigi w Gran Turismo 4 :) Widziałem tą grą u kumpla, i byłem zachwycony że taka grafika jest na starym PS2 :P

BTW: Tak w ogóle, grafika na PS2 może jeszcze się podobać? Bo jedyna gra w którą sam grałem, GT4, mi sie pod wzgledem grafy podobała, a jak jest z innym grami? Dajmy na to God of War 2, albo GTA SA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 08:41, NuGGet napisał:

BTW: Tak w ogóle, grafika na PS2 może jeszcze się podobać? Bo jedyna gra w którą sam grałem,
GT4, mi sie pod wzgledem grafy podobała, a jak jest z innym grami? Dajmy na to God of War 2,
albo GTA SA?

Pewnie, że się może podobać. Zobacz sobie God of War 2, Burnout Dominator czy Final Fantasy XII. Co do GTA SA, to grafa nie powala, ale jest dobra. Szczególnie przy takich rozmiarach stanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 09:11, Szperacz Robson napisał:

Pewnie, że się może podobać. Zobacz sobie God of War 2, Burnout Dominator czy Final Fantasy
XII. Co do GTA SA, to grafa nie powala, ale jest dobra. Szczególnie przy takich rozmiarach
stanu :)

Tak sobie na YouTube oglądam filmiki z GTA SA na PS2, i grafika jakoś nie rożni się od tej z PC :)
I ile jest części Burnot''a na PS2? Bo zawsze strasznie byłem zajarany tą gra ;P

Sorka że tak dużo pytań, ale pierwszy raz kupuje tą konsolę (w sumie to jedyna konsola jaką miałem wcześniej to Pegazus, jakieś 5-6 lat temu xD), i chcę wiedzieć jak najwięcej o niej, i o grach na nią.

Aha, i ma ktoś może screeny z NFS Pro Street na PS2? Jestem ciekawy jak ta gra wygląda na tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 09:14, NuGGet napisał:

I ile jest części Burnot''a na PS2? Bo zawsze strasznie byłem zajarany tą gra ;P

Wszystkie, tzn. pięć.

Dnia 25.11.2007 o 09:14, NuGGet napisał:

Sorka że tak dużo pytań, ale pierwszy raz kupuje tą konsolę (w sumie to jedyna konsola jaką
miałem wcześniej to Pegazus, jakieś 5-6 lat temu xD), i chcę wiedzieć jak najwięcej o niej,
i o grach na nią.

Norma, ja też się dużo pytałem przed zakupem :)

Dnia 25.11.2007 o 09:14, NuGGet napisał:

Aha, i ma ktoś może screeny z NFS Pro Street na PS2? Jestem ciekawy jak ta gra wygląda na tej
konsoli.

Screeny dałem na poprzedniej stronie, gra wygląda bardzo słabo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 09:24, Szperacz Robson napisał:

Screeny dałem na poprzedniej stronie, gra wygląda bardzo słabo :/

Kurcze, faktycznie, bardzo słabo to wygląda :/ No ale grafika to nie wszystko, może gra jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 09:26, NuGGet napisał:


> Screeny dałem na poprzedniej stronie, gra wygląda bardzo słabo :/
Kurcze, faktycznie, bardzo słabo to wygląda :/ No ale grafika to nie wszystko, może gra jest
dobra :)

Eee, nad screenami dałem oceny z PSX Extreme (5+/10) i IGN (6,2/10), czyli nie wygląda to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 08:26, NuGGet napisał:

Hym, hym, już się nie mogę doczekać na konsolkę :)
Mam takie pytanko, ile godzin dziennie można grac na PS2? Znaczy się, czy jeśli np. grałbym
cały dzień, to może się przegrzać, zepsuć?

BTW: Do tych gier, które mam zmiara kupic, zapomniałem dopisać dwóch pozycji, Resident Evil
4 i Gran Turismo 4 :)


Można grać 24 godziny i nic się nie stanie. Polecam BLACK. Świetny FPS z bardzo ładną grafiką oraz wartką akcją. Jeśli lubisz gry z naciskiem na fabułę to polecam serię Metal Gear Solid (skradanka) i Final Fantasy (jRPG). Jeśli jesteś zainteresowany MGSem to polecam stronę www.metalgearsolid.us. Tam znajdziesz wszystko o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graliście może w Scarface na PS2? Zdaje się że widziałem tą grę na PS2, za niecałe 40 zeta, a na kompie ta gra mi się podobała :)

MajorZero >>
Dzięki za pomoc, zamierzam długo siedzieć długo przy GT4, i zastanawiałem się czy nic nie stanie się z konsolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja siedzę nieraz od rana do wieczora i nie ma żadnego problemu, a jak się dotknie konsoli to temperatura jest w normie... :) Ktoś tam Ci doradził, żebyś chyba nie brał SanAndreas na PS2. Nie słuchaj :] Ja na PS2 całe przeszedłem(bez użycia ani jednego kodu! Nawet bronie kupowałem itp...:] ) i grało mi się lepiej niż na kompie, oraz ładniej wg. mnie wygląda. Co do GT4, to przygotuj swoją cierpliwość, jeśli masz słabą.... :D Mnie czasem wyprowadzała z równowagi, jak nie mogłem jakiejś licencji przejść po kilku próbach i miałem ochotę roztrzaskać pada o ziemię, jednak jest to kwestia owej cierpliwości, której ja z natury mam mało od urodzenia.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 19:35, czapla56 napisał:

Ja siedzę nieraz od rana do wieczora i nie ma żadnego problemu, a jak się dotknie konsoli to
temperatura jest w normie... :) Ktoś tam Ci doradził, żebyś chyba nie brał SanAndreas na PS2.
Nie słuchaj :] Ja na PS2 całe przeszedłem(bez użycia ani jednego kodu! Nawet bronie kupowałem
itp...:] ) i grało mi się lepiej niż na kompie, oraz ładniej wg. mnie wygląda. Co do GT4, to
przygotuj swoją cierpliwość, jeśli masz słabą.... :D Mnie czasem wyprowadzała z równowagi,
jak nie mogłem jakiejś licencji przejść po kilku próbach i miałem ochotę roztrzaskać pada o
ziemię, jednak jest to kwestia owej cierpliwości, której ja z natury mam mało od urodzenia....
:]

Co do GTA SA, to widziałem filmiki na YouTube, i San Andreas na PS2, wygląda lepiej niż u mnie na kompie :P I w ogóle, kumple też mówili mi że lepiej w GTA SA gra się na konsoli ^^
I to dobrze że konsola się nie przegrzewa :D Jak sie dorwę do jakiejś dobrej gry, to będę pocinał w nią cały dzień :D A cierpliwości to ja nie mam :P Ale pada raczej nie roztrzaskam :) Tak nawiasem, słyszałem że w GT4 są takie wyścigi, że trzeba siedzieć przy konsoli nawet kilka godzin, prawda to? :P

BTW: Jakie gry na PS2, sa w polskiej wersji? Bo z tego co wiem, jedyna gra to BG Dark Alliance :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować