Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 16:28, Quatre napisał:

Czy moze mi ktos doradzic, ktora czesc Ratcheta jest najlepsza na PS2?? Zastanawialem sie nad
Gladiatorem, czy to dobry wybor??

nie. Kupuj 1,2 i 3, bo Gladiator to zwykła strzelanina, taka odskocznia od poprzednich części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:12, PAPISHON napisał:

Mam taką sprawę. Zamierzam zakupić sobie Playstation 2, ale jest małe ale. Konsola wymaga "eruzłąca"
a w moim pokoju mam stary telewizor bez tego bajeru (są dwa tv w domu ktore to mają, ale są
to telewizory siostry (sic) i rodziców). Czy da się to jakoś obejść? To znaczy, czy tv musi
mieć eruozłącze?

Eurozłącze

Potrzebujesz Modulatora UHF,
albo magnetowid z wejściem Euro lub chinch, który posiada taki modulator.

Coś posobnego do
http://www.allegro.pl/item266686763_zamiana_sygnalu_z_dvd_tunera_na_sygnal_tv.html
http://www.allegro.pl/item268401388_modulator_audio_video_zasilacz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli taka "przejściówka" kosztuje aż 50 zł i zwyż? O kurczę, czyli jednak będe musiał grać w pokoju u mojej siostry (wystarczy, że starsi zadecydowali, że komp ma u niej być w pokoju... a ja PS2 specjalnie po to, żeby od tego pokoju się oddalić kupuję). Dobra, najwyżej sobie BLACK`a nie kupię. Jak rozpoznać jaką przejściówkę mam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:46, PAPISHON napisał:

Czyli taka "przejściówka" kosztuje aż 50 zł i zwyż? O kurczę, czyli jednak będe musiał grać
w pokoju u mojej siostry (wystarczy, że starsi zadecydowali, że komp ma u niej być w pokoju...
a ja PS2 specjalnie po to, żeby od tego pokoju się oddalić kupuję). Dobra, najwyżej sobie BLACK`a
nie kupię. Jak rozpoznać jaką przejściówkę mam kupić?

Możesz jeszcze poszukać na allegro jakiś popsutych magnetowidów (np. popsuta głowica, nie czyta kaset; takie coś powinno być za grosze, ważne, aby w ogóle się włączał)
z wejściem Euro i wyjściem na twój TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy magnetowid (chodzi o VHS?) mam, akuratnie nawet do tego telewiozora, dziaający. Widzę, że wiesz co i jak. Może mi opiszesz w jakiś prosty sposób jak mogę PS2 podłączyć do starego TV? Bo jak wcześniej wspomniałem, granie u siostry w pokoju wykończy mnie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Prawdopodobnie kupuje PS2 dzisja/jutro tylko nie wiem czy do zestawy jest dołączona karta pamięci (memory card?). Jeżeli nie, to naprawdę głupie, sprzedawc konsolę bez pamięci, ile take coś by kosztowało? Oczywiście orgianlne Sony, bo czytałem że z innych firm szybko się psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Domyślam się, że chodzi o nową konsolę? Z tego co pamiętam, w zestawie jest zawsze karta 8mb, która w zupełności wystarcza na wiele tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:38, PAPISHON napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. Prawdopodobnie kupuje PS2 dzisja/jutro tylko nie wiem czy do zestawy
jest dołączona karta pamięci (memory card?). Jeżeli nie, to naprawdę głupie, sprzedawc konsolę
bez pamięci, ile take coś by kosztowało? Oczywiście orgianlne Sony, bo czytałem że z innych
firm szybko się psują.


W moim zestawie nie było karty pamięci. Jak będziesz kupował kartę to tylko oryginał. To samo z padem.

Aha. Koszt takiej karty (oryginalnej) to około 50 zł na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:39, czapla56 napisał:

/.../
Domyślam się, że chodzi o nową konsolę? Z tego co pamiętam, w zestawie jest zawsze karta 8mb,
która w zupełności wystarcza na wiele tytułów.

Tak, to ma być nowa konsola. Kolega mi dzisiaj mówił, że do kosnoli również jakąś przejściówkę dodają, aby można grać na starych telewizor które nie mają eurozłącza. Aha, słyszałem też że PS2 ma porst USB. Czy dało by się za pomocą MP3 playera "włączonego" do PS2 słuchać muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2007 o 13:40, Claude Speed napisał:

W moim zestawie nie było karty pamięci. Jak będziesz kupował kartę to tylko oryginał. To samo
z padem.


To co? Pada do konsoli też nie dają? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:44, Claude Speed napisał:

Dają pada

Nie da się słuchać muzyki z MP3 przez PS2



Ale pady są dwa prawda? Bo nie chcę kota w worku kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Raczej odwrotnie, przynajmniej u mnie tak jest. Od PS2 odchodzą mi 3 kabelki do TV, a do tego dopiero mam przejściówkę na euro...
PS2 ma dwa porty usb. Nie jestem pewien czy da radę odtwarzać mp3, bo nie sprawdzałem ale wydaje mi się, iż powinno dać radę :) Sprawdź na konsola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy zestaw.. Ps2 + pad + kabel chinch z przejsciówką na Euro + instrukcje + zasilacz.. nic więcej..

2gi pad trzeba dokupic memorkę też. kabel RGB też. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kabel RGB do czego dokładnie jest? I czy to jest potrzebne?

Red Green Blue? Czyżby to nie koloery jakie są na telewizorze? (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:06, PAPISHON napisał:

A kabel RGB do czego dokładnie jest? I czy to jest potrzebne?

Red Green Blue? Czyżby to nie koloery jakie są na telewizorze? (czy jakoś tak)


Kabel RGB, czyli porządny kabel RedGreenBlue na złączu Euro.. poprawie troszkę kolory i krawędzie w wyswietlanym przez PS2 obrazie. ;] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:05, czapla56 napisał:

Eeee, byłem przekonany, że w zestawie jest karta pamięci...


Nie ma chyba, że trafiasz na jakąs edycję ps2 plus gra plus karta plus apd. takie bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować