Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Zgodzę się z Bananem!! Ja na twoim miejscu wybrałbym CoDa 3:) Sam go mam i powiem ci że jest to niezła gierka, na pewno przyspoży ci dużo frajdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 23:05, MassterG napisał:

Zgodzę się z Bananem!! Ja na twoim miejscu wybrałbym CoDa 3:) Sam go mam i powiem ci że jest
to niezła gierka, na pewno przyspoży ci dużo frajdy:)


No wiec tak skorzystam :) Moglibyście mi wyjasnic czy te pojedynki gdzie szarpiemy sie z niemcami o bron to zdarzaja sie często i co trzeba robic aby takie pojedynki wygrac ?

Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 23:05, MassterG napisał:

Zgodzę się z Bananem!! Ja na twoim miejscu wybrałbym CoDa 3:) Sam go mam i powiem ci że jest
to niezła gierka, na pewno przyspoży ci dużo frajdy:)

O, właśnie chciałem zapytać o Call of Duty 3 ^^ Fajnie sie w to gra na PS2? I jak grafika, nie daje za bardzo po oczach? :)

BTW: Skoro już przy CoD jestem, to jak ktoś może, niech napisze czy warto kupić CoD2 na PS2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 14:45, Ryan Kam napisał:

> Zgodzę się z Bananem!! Ja na twoim miejscu wybrałbym CoDa 3:) Sam go mam i powiem ci że
jest
> to niezła gierka, na pewno przyspoży ci dużo frajdy:)

No wiec tak skorzystam :) Moglibyście mi wyjasnic czy te pojedynki gdzie szarpiemy sie z niemcami
o bron to zdarzaja sie często i co trzeba robic aby takie pojedynki wygrac ?

Z gory dzieki za odpowiedz


Gdy już walczysz to na dole wyświetlaja ci się przyciski R1 i L1 i dusisz na końcu żeby go wykończyć to albo kółko albo kwadrat już nie pamiętam ale tam bedziesz miał napisane wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 15:13, NuGGet napisał:

O, właśnie chciałem zapytać o Call of Duty 3 ^^ Fajnie sie w to gra na PS2? I jak grafika,
nie daje za bardzo po oczach? :)

Trójeczka jest rewelacyjna :P. Bardzo fajnie się gra, no i w końcu jest misja grana Polakami ^^. Ma się niemałą satysfakcję podczas jej wykonywania :P. A grafika wcale nie razi, jest OK :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wytłumaczyć Union_Pacific''owi, że na PS2 save''y same się nie kasują, i że nie ma czegoś takiego jak zepsuty save? Ja próbowałem ale nadaremno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
To się mylisz, bo jest coś takiego jak zepsuty save... :) Dwa razy miałem taką sytuację. Raz z niewiadomych przyczyn zrypał mi się save od GT4, a drugi raz jak przeszedłem któregoś DBZ i na samym końcu prąd wyłączyli... -_- Trzeba mieć szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:12, czapla56 napisał:

/.../
To się mylisz, bo jest coś takiego jak zepsuty save... :) Dwa razy miałem taką sytuację. Raz
z niewiadomych przyczyn zrypał mi się save od GT4, a drugi raz jak przeszedłem któregoś DBZ
i na samym końcu prąd wyłączyli... -_- Trzeba mieć szczęście...


Ja mam od 8 lat PSX i od marca PS2 i nie miałem nigdy czegoś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No to się ciesz, bo do tego też trzeba mieć pecha... :] U mnie z tym prądem to było przegięcie normalnie...
A jak chcesz sprawdzić, czy naprawdę tak się dzieje to odpal jakąś grę i przy zapisywaniu odłącz PS2 z prądu :P Za szkody nie odpowiadam:) (będziesz musiał grę od nowa zaczynać bo save pójdzie.... ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... czy ps2 można podłączyć do telewizorka z wejściem "AV" czy jakoś tak?:) i jeszcze jedno, właściwie dwa: gdzie można-w jakim sklepie kupić najtaniej tą konsolę i jakie gierki na nią są godne polecenia?:) Proszę odpiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:30, czapla56 napisał:

/.../
No to się ciesz, bo do tego też trzeba mieć pecha... :] U mnie z tym prądem to było przegięcie
normalnie...
A jak chcesz sprawdzić, czy naprawdę tak się dzieje to odpal jakąś grę i przy zapisywaniu odłącz
PS2 z prądu :P Za szkody nie odpowiadam:) (będziesz musiał grę od nowa zaczynać bo save pójdzie....
;] )


Mój save z Finala? Chyba śnisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:31, kedzior141 napisał:

Mam pytanie... czy ps2 można podłączyć do telewizorka z wejściem "AV" czy jakoś tak?:) i jeszcze
jedno, właściwie dwa: gdzie można-w jakim sklepie kupić najtaniej tą konsolę i jakie gierki
na nią są godne polecenia?:) Proszę odpiszcie!


Ja kupiłem w Media Markt w marcu za 499zł. Nie wiem jak teraz stoją. Co do AV to nie wiem. A gierki to:

Final Fantasy X, Gran Turismo 4, Tekken 5, Burnout 3: Takedown, Def Jam: Fight For NY oraz Crash: Twinsanity.
Wymieniłem tylko te które mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha dzięki:) A widziałem że TH proving ground będzie na ps2 to b dobrze, ale mam jeszcze pytanie czy w razie czego-gdyby GTAIV nie wyszła na pc, można się ratować ps2? czy na tą konsole też nie będzie można liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:31, kedzior141 napisał:

Mam pytanie... czy ps2 można podłączyć do telewizorka z wejściem "AV" czy jakoś tak?:)


Mianem "złącze AV" określa się ogólnie typ wejścia, sprecyzuj o jakie ci konkretnie chodzi (chociaz generalnie to każdego TV da się podłączyć, no chyba że masz jakiś kompletny zabytek).

Dnia 27.11.2007 o 19:31, kedzior141 napisał:

jedno, właściwie dwa: gdzie można-w jakim sklepie kupić najtaniej tą konsolę i jakie gierki
na nią są godne polecenia?:) Proszę odpiszcie!


Poczytaj ostatnie kilka stron tego tematu, było całe mnóstwo postów z rekomendacjami innych graczy, a ja nie lubie się powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:44, kedzior141 napisał:

Acha dzięki:) A widziałem że TH proving ground będzie na ps2 to b dobrze, ale mam jeszcze pytanie
czy w razie czego-gdyby GTAIV nie wyszła na pc, można się ratować ps2? czy na tą konsole też
nie będzie można liczyć?


Raczej już tylko PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee mój tv nie jest taki stary więc powinno się dać podłączyć, ale chodzi teraz o cenę. wydawało mi się że widziałem kilka miesięcy temu za 400zł w sklepie jakimś internetowym. Nie wiecie może gdzie można najtaniej kupić nowe ps2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:01, kedzior141 napisał:

Eee mój tv nie jest taki stary więc powinno się dać podłączyć, ale chodzi teraz o cenę. wydawało
mi się że widziałem kilka miesięcy temu za 400zł w sklepie jakimś internetowym. Nie wiecie
może gdzie można najtaniej kupić nowe ps2?

Osttanio w MM widziałem za 399 zł nowe PS2:)
2 pady i 2 memorki ale bez żadnych gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się troche uśmiałem oraz zdziwiłem, jak zobaczyłem dzisiaj gazetkę z Auchan''a (czyt. Oszą. ;p )

Jest tam stare PS2, jeszcze te grube. za 444,- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:40, kedzior141 napisał:

Za 400zł playstation 2 z dwoma padami? To super, zacząłem namawiać rodziców;) a i mam nadzieje
że cena w MM nie wzrośnie?


Cena raczej nie wzrośnie, bardziej bym się martwił tym, czy konsole nie zostaną wykupione. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować