Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 21:00, NuGGet napisał:

BTW: Jakie gry na PS2, sa w polskiej wersji? Bo z tego co wiem, jedyna gra to BG Dark Alliance
:/


Hmm... King Kong chyba, Władca Pierścieni: Powrót Króla na pewno, PES 6 chyba też, więcej nie kojarzę. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 21:33, ad0 napisał:

Hmm... King Kong chyba, Władca Pierścieni: Powrót Króla na pewno, PES 6 chyba też, więcej nie
kojarzę. <;

J ado tego znalazłem tylko Godfathera i Fifa 08 ;P I z tych wszystkich polskich wersji, interesuje mnie jedynie właśnie Godfather. Grał ktoś może w niego na PS2?

BTW: Już sobie upatrzyłem z bratem trzy gry które kupimy jako pierwsze, GTA SA, Gran Turismo 4 i Resident Evil 4 :D Jak myślicie, dobry wybór? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:36, NuGGet napisał:

BTW: Już sobie upatrzyłem z bratem trzy gry które kupimy jako pierwsze, GTA SA, Gran Turismo
4 i Resident Evil 4 :D Jak myślicie, dobry wybór? ^^

Pierwsze dwie gry rządzą, szczególnie Gran Turismo 4, po prostu rewelacyjne :P. Aaaale, zamiast Residenta wziąłbym Blacka - kapitalny FPS, jak zobaczysz grafikę, to Cię zatka, że takie coś na PS2 powstało :]. Ma chyba 7-8 misji, ale przechodzisz jedną ok. 1,5 h ;]. Grałem, i muszę przyznać, że bije na głowę niektóre PCtowe FPSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:00, NuGGet napisał:

BTW: Jakie gry na PS2, sa w polskiej wersji? Bo z tego co wiem, jedyna gra to BG Dark Alliance
:/


Fifa 07, Fifa 08, Need for Speed Pro Street, wszystkie Buzzy, The Sims Castawey, King Kong, Godfather, Kevin sam w domu, Casper i Upiorne Trio, Opowieści z Narni, Władca Pierścieni, Singstar.... więcej nie znam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 21:39, ak.47 napisał:

Pierwsze dwie gry rządzą, szczególnie Gran Turismo 4, po prostu rewelacyjne :P. Aaaale, zamiast
Residenta wziąłbym Blacka - kapitalny FPS, jak zobaczysz grafikę, to Cię zatka, że takie coś
na PS2 powstało :]. Ma chyba 7-8 misji, ale przechodzisz jedną ok. 1,5 h ;]. Grałem, i muszę
przyznać, że bije na głowę niektóre PCtowe FPSy.

O właśnie, słyszałem że ten Black to jeden z najlepszych FPS-ów na PS2 ^^
Ale tak sie zastanawiam, żeby zamiast RE4, wziąć Killzone ;) Słyszałem że super strzelanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat . Pojechałem seobie do saturna i patrze ze cod 3 za 100 złoty . I mam problem . Nie wiem co wybrac Vangraud czy CoD3 . Chcialbym zeby podpowiedzi udzielil mi ktos kto gral w te gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:46, AdiN2 napisał:

Niedługo chcę kupić PS2 tylko nie wiem w jakich jest cenach . Możecie mi powiedzieć ile kosztuje
owa konsola?

Ja też niedługo kupuję :) W MM, PS2 jest za 529 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:46, AdiN2 napisał:

Niedługo chcę kupić PS2 tylko nie wiem w jakich jest cenach . Możecie mi powiedzieć ile kosztuje
owa konsola?


Różnie, ale jak ktoś oferuje ci konsole z padem i kablami tylko (czyli podstawowy skład) za więcej niż 550 to nie kupuj bo przepłacisz. Ja kupiłem konsolę w Media Markt za 489zł, do tego kość pamięci za 69zł oraz Final Fantasy X-2 za 79zł. A dalej gry to już kupuję na allegro bo potrafi być o wiele taniej albo można znaleźć używane egzemplarze w świetnym stanie za jakieś 50-60% kwoty którą zapłacimy za nowy egzemplarz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:50, NuGGet napisał:

Ja też niedługo kupuję :) W MM, PS2 jest za 529 zł.


Konsola + jakiś dodatek tyle kosztuje ? Czy sama konsola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2007 o 21:52, AdiN2 napisał:

Konsola + jakiś dodatek tyle kosztuje ? Czy sama konsola ?

Chyba sama konsola, karty pamięci i pady... Będę musiał zobaczyć :) Bo jak tylko zobaczyłem PS2 znowu w sprzedaży, a wcześniej nigdzie nie mogłem znaleźć, to wiedziałem że muszę to kupić :P Nie patrzyłem czy są tam jakieś dodatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw, karty pamięci standardowo w zestawie nie ma więc sprawdzajcie opis zestawu, żeby się nie okazało, że ktoś wam ostro załadował...
Ale jak za 529zł jest zestaw z kością pamięć 8mb załóżmy to już cena jest ok. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, grałem, u kumpla. Z celowaniem nie ma problemu, prześwietny klimat i fabuła, minusy to często powtarzalne misje "wymuszeniowe" i wygląd wnętrz, plusy - to, co wymieniłem na początku i długi czas rozgrywki. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 23:18, czapla56 napisał:

/.../
Zdaje się, że jest/są wyścigi 24 godzinne :]

Wow:P Ale jak to jest, musisz siedzieć 24 godziny przy konsoli, przy jednym wyścigu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 23:19, NuGGet napisał:

> /.../
> Zdaje się, że jest/są wyścigi 24 godzinne :]
Wow:P Ale jak to jest, musisz siedzieć 24 godziny przy konsoli, przy jednym wyścigu? :P

Nie mam pojęcia jak z nim jest, ale jak czytałem kiedyś, to chyba tak właśnie trzeba... :] Na noc zostawiasz włączoną konsolę z zapauzowaną grą(chyba, że w nocy też grasz^^), a potem zasiadasz do kontynuacji :] Czytałem też, że da się chyba jakoś czas przyspieszyć, żeby trochę skrócić czas trwania wyścigu. Poszukaj na google więcej na ten temat jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 23:19, NuGGet napisał:

> /.../
> Zdaje się, że jest/są wyścigi 24 godzinne :]
Wow:P Ale jak to jest, musisz siedzieć 24 godziny przy konsoli, przy jednym wyścigu? :P

Da się skrócić, chyba do 20 godzin :D. A na poważnie - bodajże do 8 godzin, albo i nawet mniejszej liczby można. Tak samo wyścigi Endurance :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam do Was pytanie: Poszukałem w necie grę Street Boyz zastanawiam się nad jej zakupem... I tu jest moje pytanie, macie filmiki albo jakieś texty dotyczące gry i najlepiej jeszcze parę grafik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:12, PRINCE JANEK napisał:

Hej mam do Was pytanie: Poszukałem w necie grę Street Boyz zastanawiam się nad jej zakupem...
I tu jest moje pytanie, macie filmiki albo jakieś texty dotyczące gry i najlepiej jeszcze parę
grafik?


Japońska gra, czyli może być ciekawa. Mało informacji na jej temat. Tutaj znalazłem na GameFAQs http://www.gamefaqs.com/console/ps2/data/924508.html Mało, ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:46, Ryan Kam napisał:

Mam dylemat . Pojechałem seobie do saturna i patrze ze cod 3 za 100 złoty . I mam problem .
Nie wiem co wybrac Vangraud czy CoD3 . Chcialbym zeby podpowiedzi udzielil mi ktos kto gral
w te gry .


Jeśli grałeś w inne strzelaninki na ps2 i masz wyćwiczoną kontrolę nad prawym analogiem (prawy analog służy do celowania w wrogów) to polecam CoD3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować