Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Teoretycznie im mniejszy ekran, tym gra lepiej bedzie wygladala bo PS2 ma niska rozdzielczosc a przy mniejszym ekranie kazdy piksel bedzie mniejszy, a obraz co zatym idzie-ostrzejszy. Moze o to mu chodzi. A moze po prostu ma komputer w pokoju a nie ma telewizora i chce sobie w swoim pokoju pograc zamiast sajmowac telewizor w salonie? Rozne sa powody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 20:35, fifomaniak napisał:

Teoretycznie im mniejszy ekran, tym gra lepiej bedzie wygladala bo PS2 ma niska rozdzielczosc
a przy mniejszym ekranie kazdy piksel bedzie mniejszy, a obraz co zatym idzie-ostrzejszy


Równie dobrze można pójść tym tokiem myślenia w drugą stronę - im dalej siedzisz od TV, tym lepsza grafika ;) Mało tego, o wiele zdrowiej jest siedzieć te ok 2 metry oddalonym od TV, niż siedząc 50-100 cm od monitora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po przemysleniu stawiam na to ze nie ma w pokoju telewizora. Sam nie lubie jak mi ktos siedzi na plecach i gada ze chcialby film obejrzec czy cos. A tak mialby swiety spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:43, PRINCE JANEK napisał:

Nie wiem czy to dobry temat ale mam pytanie (znowu:P):
Jakie znacie sklepy internetowe z grami na PS2? Najlepiej żeby w sklepach nie były kosmiczne
ceny...


Ja ze swojej strony mogę polecić tylko te dwa (nie licząc sklepu na gram.pl :)): http://wirtus.pl/shop/main.php http://www.sklep.psxextreme.pl/index.php :) Znam jeszcze parę sklepów, ale ceny tam są kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 17:22, Mistic napisał:

Póki co jedynie kupuję w sklepie Menago. Szybko, łatwo i przyjemnie. :-)

http://www.menago.com.pl/

Warto wcześniej przejrzeć ich aukcje na allegro. Ceny nie takie znowu przesadzone, na moje
oko akuratne ;-)


Ja w tym sklepie kupowałem PSP i też mogę polecić każdemu. Sklep, nie PSP :) Zamówienie złożone o 11, wysłane tego samego dnia o 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ostatno widziałem PS2 SLIM wersje za 390 zł to nie jest dużo!!
Ja kupiłem swoje PlayStation dużo drożej za 690zł!
A tego PS za 390 widziałem w MediaExpert czy jakoś tak:-)
(Gdybym nie miał dziś PS2 na bank bym go kupił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 14:27, fifomaniak napisał:

Ale po przemysleniu stawiam na to ze nie ma w pokoju telewizora. Sam nie lubie jak mi ktos
siedzi na plecach i gada ze chcialby film obejrzec czy cos. A tak mialby swiety spokoj :P


Ja tam korzystam z telewizora rodzicow i problemow z tym wiekszych nie ma. Przeciez nie trzeba grac 24/7, wiec wydaje mi sie, ze mozna tak podzielic czas pracy telewizora, zeby wszyscy byli zadowoleni - a jak ktos akurat oglada tv, to mozna sie przesiasc na komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 16:19, fifomaniak napisał:

Wszystko zalezy od rodzicow :P Mozesz miec takich rodzicow, ze jak chca obejrzec film to nawet
AK-47 ich nie powstrzymasz :P

No to wtedy masz dwa wyjscia:
1) jesli nie mozesz pokonac wroga - przylacz sie do niego i obejrzyj z nimi film :D
2) idz pograj na komputerze, ewentualnie (co nawet polecam bardziej) idz poucz sie czegos, poczytaj ksiazke lub zagraj w pilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 16:19, fifomaniak napisał:

Wszystko zalezy od rodzicow :P Mozesz miec takich rodzicow, ze jak chca obejrzec film to nawet
AK-47 ich nie powstrzymasz :P

Oprócz tego, że przerywają grę, to nic nie przeszkadza... :) Grę można zapauzować i przełączyć na inny kanał, a jak skończą oglądać, to wrócić do rozgrywki... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:43, PRINCE JANEK napisał:

Nie wiem czy to dobry temat ale mam pytanie (znowu:P):
Jakie znacie sklepy internetowe z grami na PS2? Najlepiej żeby w sklepach nie były kosmiczne
ceny...


http://www.ultima.pl/ Kupowałem w nim. Szybka przesyłka oraz dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:16, kedzior141 napisał:

Gdzie można najtaniej kupić Playstation 2? Chodzi mi o jakiś sklep np. internetowy, a nie aukcje.


http://www.ultima.pl/Konsole/s226/

maja96

God of War, Grant Turismo 4, seria FF, a wogóle duuuuuuuuuuuuuuużo gier fajnych jest na PS2, a nie ma na PC...żeby wymienić wszystkie musiałbym się opisać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 18:59, maja96 napisał:

Czy możecie podać jakieś dobre gry na PS2, których nie ma na PC? Oprócz gier typu "Tekken"


Dużo tego jest. Okami, Shadow of Colossus, MGS, Black, Killzone, Ico. To tylko niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować