Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 09:54, kubeq24 napisał:

Mam 300 zł :D Jakie gierki sobie kupić?Odrazu mówie że mam już God of War Final Fantasy
XII(yeah:D) i zamierzam kupić Hitmana Blood Money.


Ten Hitman złą grą nie jest, ale moim zdaniem jest masa innych, znacznie lepszych gier na PS2.

Na Twoim miejscu obowiązkowo kupiłbym Metal Gear Solid 2 oraz Metal Gear Solid 3 - jest to moja ulubiona seria gier, tak więc takich tytułów nie wypada nie mieć w swojej kolekcji. Ponadto zainwestowałbym w Tekkena 5, Soul Calibur 3 - zawsze co bijatyka, to bijatyka, a najprzyjemniej grać razem ze znajomym, nie ma to jak potyczka z żywym przeciwnikiem :D Warto byłoby również zainwestować w jakąś ścigałkę - tutaj oczywiście Gran Turismo 4. Z innych gier bardzo polecam Tony Hawk''s Pro Skater 3 - najlepsza część serii, ogromna dawka grywalności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupie Metal Gear Solid 2 wy polecacie i koledzy polecają.Prince of Persia to tylko Warrior Within albo Dwa trony nie trawie Piasków Czasu ;] Shadow of the Colossus też chyba kupie.Tekkena 5 moge mieć od kolegi więc nie kupie.Jeszcze DMC 3.I na deser GT4 albo Killzone.Ale najpierw skończe FFXII;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerobienie konsoli jest legalne. Sony przegrało o to sprawę sądową. Celem przeróbki jest możliwość korzystania z kopii zapasowych gier. Przykładowo ja mam lekko pękniętą na środku płytę z MGS2: Substance - jakby pękła całkowicie to koniec świata, bo jest praktycznie nie do zdobycia! Nielegalne jest natomiast korzystanie z pirackich wersji gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:15, master matrox napisał:

Ten Hitman złą grą nie jest, ale moim zdaniem jest masa innych, znacznie lepszych gier
na PS2.

Na Twoim miejscu obowiązkowo kupiłbym Metal Gear Solid 2 oraz Metal Gear Solid 3 - jest
to moja ulubiona seria gier, tak więc takich tytułów nie wypada nie mieć w swojej kolekcji.
Ponadto zainwestowałbym w Tekkena 5, Soul Calibur 3 - zawsze co bijatyka, to bijatyka,
a najprzyjemniej grać razem ze znajomym, nie ma to jak potyczka z żywym przeciwnikiem
:D Warto byłoby również zainwestować w jakąś ścigałkę - tutaj oczywiście Gran Turismo
4. Z innych gier bardzo polecam Tony Hawk''s Pro Skater 3 - najlepsza część serii, ogromna
dawka grywalności!


Hitman to gra naprawdę wspaniała ale ja tam wolę grac w to na kompie.I co wy macie z Tekkenem?Ciągle tu czytam Tekken I Soul Calibur owszem SC jest genialny ale Tekken?Mortal Kombat do dopiero bijatyka a nie ten zniewieściały Tekken.

kubeq24-> I jeszcze zainwestuj w Devil May Cry bo to naprawdę dobra seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:03, Xsaw napisał:

Hitman to gra naprawdę wspaniała ale ja tam wolę grac w to na kompie.I co wy macie z
Tekkenem?Ciągle tu czytam Tekken I Soul Calibur owszem SC jest genialny ale Tekken?Mortal
Kombat do dopiero bijatyka a nie ten zniewieściały Tekken.


Hoho, jak Ty śmiesz tak mówić ;P
Jak dla mnie Tekken to najlepsza seria bijatyk. Najbardziej w pamięci utkwiła mi trzecia część - była to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Co mi się w nim podoba? Ano głównie postacie, świat i ogólna oprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:11, master matrox napisał:

Hoho, jak Ty śmiesz tak mówić ;P
Jak dla mnie Tekken to najlepsza seria bijatyk. Najbardziej w pamięci utkwiła mi trzecia
część - była to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Co mi się w nim podoba? Ano
głównie postacie, świat i ogólna oprawa :P


Ano śmiem ;] Ja owszem też grałem w Tekkene i nadal czasami sobie pogram ale jednak zawsze wolałem klimat Mortal Kombat''a.Tam znalazłem te coś co mnie przyciągało postacie które są świetnie (zwłaszcza Scorpion i Sub-Zero którymi najczęściej gram)dobrą muzykę,cholernie piękne areny no i FATALITY!! Teraz mogę tylko powiedzieć o Tekkenie :FINISH HIM!
PS:żeby nie było Tekkena też lubię ale jednak bardziej mnie MK przekonuje a zwłaszcza 1 i 2 które najbardziej lubię.Z nowych odsłon grałem tylko chwilę w Armagedon i nadal jest to świetna seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:15, master matrox napisał:

Na Twoim miejscu obowiązkowo kupiłbym Metal Gear Solid 2 oraz Metal Gear Solid 3 - jest
to moja ulubiona seria gier, tak więc takich tytułów nie wypada nie mieć w swojej kolekcji.

W którą to nie grałeś w 50% aaaaarrrrgh. Nie można uważać serii za ''ulubionej'' gdy grało się tylko w jednykęi czwórkę, powiedz że pierwszy MGS to Twoja ulubiona gra, a MGS 4 to jest turbogra, a serię ogólnie zostaw w spokoju, bo 2 i 3 znasz tylko z filmików. Aaaarrgh :]. Żeby nie było - ja grałem (gram) w 2 i 3, i nie uważam się za fana serii :P.

kubeq24
Licz się z tym, że bardzo prawdopodobnym jest, iż będziesz musiał skorzystać z Allegro :P. MGS 2 w ''normalnym'' sklepie nie dostaniesz, a w internetowych wyrwać go w dobrej cenie też raczej ciężko. No ale powodzenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam rade są na allegro chyba nawet nówki ale niewiem ;].Jakoś dam rade.
Moja lista:

-MGS 2:Sons of Liberty(50zł)
-Devil May Cry 3 (90 zł)
-Hitman Blood Money (50zł)

Narazie tyle niewiem co jeszcze dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem sobie PS2 (miało byc PS3, ale finanse wiecie chyba), zakupiłem wersję najnowszą scph_90004 była też dołączona gra Singstara, kupiłem też sobie Medal of honor Wojna w Europie (Blacka nie było,God of Wat była dwójka, a MGS nigdzie nie było), jakby ktoś chciałby szczegółowe foty pisać. Mam pytanie gdzie możan kupic kartę pamięci do PS2 bo była tylko z sony za 100 złotych. A singsatr wymiata cała rodzinka się zeszła by pośpiewać..

20080701194941

20080701195119

20080701195209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:52, Bratek196 napisał:

Dziś kupiłem sobie PS2 (miało byc PS3, ale finanse wiecie chyba), zakupiłem wersję najnowszą
scph_90004 była też dołączona gra Singstara, kupiłem też sobie Medal of honor Wojna w
Europie (Blacka nie było,God of Wat była dwójka, a MGS nigdzie nie było), jakby ktoś
chciałby szczegółowe foty pisać.

MGSów szukaj w Internecie, inaczej nie da rady.

Dnia 01.07.2008 o 19:52, Bratek196 napisał:

Mam pytanie gdzie możan kupic kartę pamięci do PS2 bo była tylko z sony za 100 złotych.

http://tnij.com/memorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:52, Bratek196 napisał:

Dziś kupiłem sobie PS2 (miało byc PS3, ale finanse wiecie chyba), zakupiłem wersję najnowszą
scph_90004 była też dołączona gra Singstara, kupiłem też sobie Medal of honor Wojna w
Europie (Blacka nie było,God of Wat była dwójka, a MGS nigdzie nie było), jakby ktoś
chciałby szczegółowe foty pisać. Mam pytanie gdzie możan kupic kartę pamięci do PS2 bo
była tylko z sony za 100 złotych. A singsatr wymiata cała rodzinka się zeszła by pośpiewać..

Mógłbyś dać zdjęcie jak to w środku wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zakupiłem na Allegro swój egzemplarz konsoli i mam takie pytanie: jaką długość ma kabel od DualShocka? Mam dość daleko od kanapy do telewizora i wolałbym w razie potrzeby zaopatrzyć się w jakiś przedłużacz zanim do moich drzwi zapuka listonosz z paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 20:53, SlimPole napisał:

A ja właśnie zakupiłem na Allegro swój egzemplarz konsoli i mam takie pytanie: jaką długość
ma kabel od DualShocka? Mam dość daleko od kanapy do telewizora i wolałbym w razie potrzeby
zaopatrzyć się w jakiś przedłużacz zanim do moich drzwi zapuka listonosz z paczką.


Dokładnie 2,40 metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 21:03, Emeraldar napisał:

Dokładnie 2,40 metra.


O, to spokojnie wystarczy :) Wcześniej zrobiłem przymiarkę moim starym padem od PeCeta, którego kabel miał niewiele ponad metr i wyszło, że musiałbym grać na podłodze :] Ale widzę, że ludzie z Sony mają więcej oleju w głowie od tych z Manty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:58, ak.47 napisał:


To chyba podróbka jest.Nie widać nigdzie hologramu,"inne" pudełko.Sam taka kupiłem i się nieźle naciąłem,mogę zapisywać grę,ale nie mogę wejść przez PS2Browser do memorki.To na 100% jest oryginalna memorka: http://www.ultima.pl/Memory_Card_Karta_pamieci_8mb_Sony/i478/

Pozdrawiam

aolej niczak5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM problem bo w tekkenie 5 kupiłem strój dal christy zeby miec eddy'ego no i nic sie nie stalo wydałem tylko 500,000 w błoto i nie wiem co teraz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:13, takro123 napisał:

MAM problem bo w tekkenie 5 kupiłem strój dal christy zeby miec eddy''ego no i nic sie
nie stalo wydałem tylko 500,000 w błoto i nie wiem co teraz robic.


Jak będziesz wybierał Christie, to zamiast X''a naciśnij trójkąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:30, kubeq24 napisał:

Dam rade są na allegro chyba nawet nówki ale niewiem ;].Jakoś dam rade.
Moja lista:

-MGS 2:Sons of Liberty(50zł)
-Devil May Cry 3 (90 zł)
-Hitman Blood Money (50zł)

Narazie tyle niewiem co jeszcze dołożyć.

Daruj sobie Hitmana, są lepsze gry jak na pierwszy raz. Wciągnij się lepiej w serię Jak, Ratchet lub Sly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować