Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 20:36, syriusz.b napisał:

człowieku jakie przeżytki? Ja poprzednią generację "przepecetowałem" i teraz zamierzam
kupić PS2 właśnie dla MGSów, GT, Black, GoW, czy choćby nawet dla Singstarów... Niektórzy
już grali w te gry, ale np. ja nie i zamierzam nadrobić zaległości w trybie przyspieszonym

Ale tu nawet nie ma sie co spieszyc, nic nie ucieknie, a staniec tylko jeszcze moze. ;-) No i nie ma tego owczego pedu potraktowanego trendami, wiec tym bardziej mozna "spokojnie grac". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo dzisiejszej rozmowie z rodzicami na temat PS3, okazało się że gry są po za zasięgiem finansowym, jako pocieszenie rodzice powiedzieli że kupią mi PS2 (a trójkę za półtora roku), tak więc jutro jadę po konsole. I tu się rodzi pytanie mam kasę na trzy gry i nie wiem co wybrać na początek, hmm tak mam prośbę jakie gry na początek wybrać (Blacka na pewno i tak kupię)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:07, Bratek196 napisał:

Bo dzisiejszej rozmowie z rodzicami na temat PS3, okazało się że gry są po za zasięgiem
finansowym, jako pocieszenie rodzice powiedzieli że kupią mi PS2 (a trójkę za półtora
roku), tak więc jutro jadę po konsole. I tu się rodzi pytanie mam kasę na trzy gry i
nie wiem co wybrać na początek, hmm tak mam prośbę jakie gry na początek wybrać (Blacka
na pewno i tak kupię)...

Obowiazkowo jakas nawalanka, polecam Soul Calibur 3 - znakomita sieka za 45 zl nowka. Nie wiem jak z jrpgami u ciebie, ale jesli trawisz, to bierz Final Fantasy i plyn. ;P A jak nie to cos pomiedzy God of War, a Gran Turismo 4.

PS. Madrych masz rodzicow. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:07, Bratek196 napisał:

Bo dzisiejszej rozmowie z rodzicami na temat PS3, okazało się że gry są po za zasięgiem
finansowym, jako pocieszenie rodzice powiedzieli że kupią mi PS2 (a trójkę za półtora
roku), tak więc jutro jadę po konsole. I tu się rodzi pytanie mam kasę na trzy gry i
nie wiem co wybrać na początek, hmm tak mam prośbę jakie gry na początek wybrać (Blacka
na pewno i tak kupię)...

Napisz dwa gatunki z których chcesz te dwie gry, a nie tak pytasz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:07, Bratek196 napisał:

Bo dzisiejszej rozmowie z rodzicami na temat PS3, okazało się że gry są po za zasięgiem
finansowym, jako pocieszenie rodzice powiedzieli że kupią mi PS2 (a trójkę za półtora
roku), tak więc jutro jadę po konsole. I tu się rodzi pytanie mam kasę na trzy gry i
nie wiem co wybrać na początek, hmm tak mam prośbę jakie gry na początek wybrać (Blacka
na pewno i tak kupię)...

Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 3 ;).
A poważnie to polecam Gran Turismo 4, PESa (nawet jak masz wersję current-genową na PC, jest o wiele gorsza od starych, dobrych PESów, a taki nadal jest na PS2) i może God of War lub jakąś napieprzankę ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of war :-} Świetna gra polecam.Szczególnie na poziomie Spartan :)).Metal Gear Solid 3.I ostatnia zależy co wolisz czy Gran Turismo 4 czy Final Fantasy XII.(Ja i tak bym wziął Devil May Cry 3 :D)

PS.Fajnych masz rodziców naprawde.Rozumieją twoją pasje do gier nie tak jak moi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 20:20, gothicsheep napisał:

> Te gry które wymieniłeś są bardzo dobre, lecz to już przeżytki.
> Chodziło mi o teraźniejszość.
Dla kogos, ktore wszystkie te "przezytki" juz wykupil, rzeczywiscie konsola moze sie
wypalic. Ale tylko czysto teoretycznie, bo jest multum tytulow rownie dobrych, jak te,
ktore wymienilem, tyle, ze mniej o nich bylo slychac. Ot co. ;-) Poza tym spojrz na hity,
na ktore czekam, nie znalazlbys tam czegos dla siebie? ;-)

Hmmmm...Największymi hitami jakie mam na Ps2 to:Burnout Revenge, God of War, Need for Speed Most Wanted i Pro Street. Teraz abym "zaspokoił pragnienie" zamierzam (z bratem) kupić PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:07, Bratek196 napisał:

Bo dzisiejszej rozmowie z rodzicami na temat PS3, okazało się że gry są po za zasięgiem
finansowym, jako pocieszenie rodzice powiedzieli że kupią mi PS2 (a trójkę za półtora
roku), tak więc jutro jadę po konsole. I tu się rodzi pytanie mam kasę na trzy gry i
nie wiem co wybrać na początek, hmm tak mam prośbę jakie gry na początek wybrać (Blacka
na pewno i tak kupię)...


God of War 2, Shadow of the Colossus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2008 o 21:28, Shini napisał:

Napisz dwa gatunki z których chcesz te dwie gry, a nie tak pytasz XD



Gry akcji i wyścigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 09:03, Grochola napisał:

Czy może wiecie, za ile można przerobić PS2?


Lepiej nie przerabiaj bo dostaniesz bana, a w ogóle gry tanie jak barszcz jaka to trudność uzbierać 40 złotych na grę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 09:05, Bratek196 napisał:

> Czy może wiecie, za ile można przerobić PS2?

Lepiej nie przerabiaj bo dostaniesz bana, a w ogóle gry tanie jak barszcz jaka to trudność
uzbierać 40 złotych na grę ??


Bana, tylko za co? A w ogóle to prawie każdy ma przerobione PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 08:47, Bratek196 napisał:


> Napisz dwa gatunki z których chcesz te dwie gry, a nie tak pytasz XD


Gry akcji i wyścigi...


Gry akcji to polecam takie tytuły jak God of War , Devil May Cry 3 lub Shadow of the Colossus , a co do wyścigów to Grand Turismo czy Buronout. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 09:06, Grochola napisał:

Bana, tylko za co? A w ogóle to prawie każdy ma przerobione PS2.



Przerobienie to piractwo którego tutaj nie tolerujemy, idź do pracy i zarób i kup sobie kilkanaście gier które jak mówiłem są tanie jak barszcz, a tutaj chyba nie znajdziesz kto by miał PS2 przerobionego...

michu96 Dzięki, dziś jadę po PS2, wezmę najprawdopodobniej Blacka, God of War i jakiegoś MGS-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 09:06, Grochola napisał:

> > Czy może wiecie, za ile można przerobić PS2?
>
> Lepiej nie przerabiaj bo dostaniesz bana, a w ogóle gry tanie jak barszcz jaka to
trudność
> uzbierać 40 złotych na grę ??

Bana, tylko za co? A w ogóle to prawie każdy ma przerobione PS2.


I co z tego ?! Piractwo jest niedozwolone ! Jeśli nie stać Cie na gry nie kupuj... :/
A pro po przeczytaj regulamin forum , a zwłaszcza punkt "Piractwo". :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 09:09, Bratek196 napisał:


> Bana, tylko za co? A w ogóle to prawie każdy ma przerobione PS2.


Przerobienie to piractwo którego tutaj nie tolerujemy, idź do pracy i zarób i kup sobie
kilkanaście gier które jak mówiłem są tanie jak barszcz, a tutaj chyba nie znajdziesz
kto by miał PS2 przerobionego...


Aha, dzięki za informacje. W takim razie, nie włączam się do waszych rozmów o PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 09:09, Bratek196 napisał:

> Bana, tylko za co? A w ogóle to prawie każdy ma przerobione PS2.


Przerobienie to piractwo którego tutaj nie tolerujemy, idź do pracy i zarób i kup sobie
kilkanaście gier które jak mówiłem są tanie jak barszcz, a tutaj chyba nie znajdziesz
kto by miał PS2 przerobionego...


Nie no , ale są tacy ludzie , którym się robić nie chce i myślą , że im coś z nieba spadnie. :/
Cóż w końcu to Polska... :<

Dnia 01.07.2008 o 09:09, Bratek196 napisał:

michu96 Dzięki, dziś jadę po PS2, wezmę najprawdopodobniej Blacka, God of War
i jakiegoś MGS-a...


Dobry wybór ! ;)
Co do MGS''a to polecam 2 cześć serii , a jak nie będzie to weź 3. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 300 zł :D Jakie gierki sobie kupić?Odrazu mówie że mam już God of War Final Fantasy XII(yeah:D) i zamierzam kupić Hitmana Blood Money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już mówiłem u góry polecam Ci Metal Gear Solid (serie) , Devil May Cry (serie) i Shadow of the Colossus. :>
Mogę dodać jeszcze do tego Resident Evil 4 , Princes of Persia (serie) i Tekken , ale gdybym miał zarządzić twoją kasą kupiłbym MGS''a 1 i 2 (A kiedy indziej 3) , Shadow of the Colossus i jeszcze może PoP''a : Piaski czasu. :P

PS.Chyba kasy powinno starczy. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować