Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2008 o 21:41, kulfonito napisał:

> Najlepszą grą na PlayStation 2 w jaką grałem była to God of War. Gra ta ma bardzo
ładną
> grafikę, fabuła też jest bardzo interesująca i ciekawa. Grywalność jest na bardzo
wysokim
> poziomie.
> Troszkę brutalna muszę przyznać, ale jest ona tego warta, można odcuć dobrą satysfakcję

> po ukończeniu gry zajmuje ona jakieś ok.8h. Naprawdę polecam ją na Playstation 2,
ponieważ
> już coraz mniej świetnych tytułów ukazuję się na tę konsol.

Nie kieruj się samą grafiką :P Jeśli lubisz jRPG to spróbuj Final Fantasy X :) To właśnie
ta gra jest dla mnie numerem 1 na tą konsolę. Grafika, pomimo tego, że ma 7 lat nie zestarzała
się aż tak bardzo i jest ładna. A do tego świetny poziom rozgrywki, ciekawa fabuła, różnorodność
głównych bohaterów i wspaniały klimat czynią dla mnie tą grę numerem 1 :) Polecam :D

Dzieki, może w przyszłości spróbuję a ty zobacz God of War, naprawde polecam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 14:09, kacper78 napisał:

> > Najlepszą grą na PlayStation 2 w jaką grałem była to God of War. Gra ta ma
bardzo
> ładną
> > grafikę, fabuła też jest bardzo interesująca i ciekawa. Grywalność jest na
bardzo
> wysokim
> > poziomie.
> > Troszkę brutalna muszę przyznać, ale jest ona tego warta, można odcuć dobrą
satysfakcję
>
> > po ukończeniu gry zajmuje ona jakieś ok.8h. Naprawdę polecam ją na Playstation
2,
> ponieważ
> > już coraz mniej świetnych tytułów ukazuję się na tę konsol.
>
> Nie kieruj się samą grafiką :P Jeśli lubisz jRPG to spróbuj Final Fantasy X :) To
właśnie
> ta gra jest dla mnie numerem 1 na tą konsolę. Grafika, pomimo tego, że ma 7 lat
nie zestarzała
> się aż tak bardzo i jest ładna. A do tego świetny poziom rozgrywki, ciekawa fabuła,
różnorodność
> głównych bohaterów i wspaniały klimat czynią dla mnie tą grę numerem 1 :) Polecam
:D
Dzieki, może w przyszłości spróbuję a ty zobacz God of War, naprawde polecam. :D


W GoW''a grałem i nawet przeszedłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 14:46, kulfonito napisał:

> > > Najlepszą grą na PlayStation 2 w jaką grałem była to God of War. Gra ta
ma
> bardzo
> > ładną
> > > grafikę, fabuła też jest bardzo interesująca i ciekawa. Grywalność jest
na
> bardzo
> > wysokim
> > > poziomie.
> > > Troszkę brutalna muszę przyznać, ale jest ona tego warta, można odcuć
dobrą
> satysfakcję
> > > > > > po ukończeniu gry zajmuje ona jakieś ok.8h. Naprawdę polecam ją na Playstation

> 2,
> > ponieważ
> > > już coraz mniej świetnych tytułów ukazuję się na tę konsol.
> > > > > Nie kieruj się samą grafiką :P Jeśli lubisz jRPG to spróbuj Final Fantasy X
:) To
> właśnie
> > ta gra jest dla mnie numerem 1 na tą konsolę. Grafika, pomimo tego, że ma 7
lat
> nie zestarzała
> > się aż tak bardzo i jest ładna. A do tego świetny poziom rozgrywki, ciekawa
fabuła,
> różnorodność
> > głównych bohaterów i wspaniały klimat czynią dla mnie tą grę numerem 1 :) Polecam

> :D
> Dzieki, może w przyszłości spróbuję a ty zobacz God of War, naprawde polecam. :D


W GoW''a grałem i nawet przeszedłem :P

Ooooooooooo....ja jak grałem to przeszedłem w jakieś ok.8.5h
I muszę przyznać, że mi się bardzo podobało.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:17, kacper78 napisał:

Ooooooooooo....ja jak grałem to przeszedłem w jakieś ok.8.5h
I muszę przyznać, że mi się bardzo podobało.:D:D:D:D


Ja mam GoW 2 i szczerze mówiąć nic specjalnego. Juz wolę Prince of Persia.

PS. Mam prośbę tnijcie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...
Otóż pożyczyłem PS2 od kuzyna wraz z kilkoma grami...
W grze Naruto Chronicles 2 w ogóle nie widzi mi 2 pada, tzn. gdy chce się podłączyć 2 gracz, jest to niemożliwe, podczas, gdy np. gram w DragonBall Z Budokai wszystko jest ok, drugi pad działa.
Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:32, Gierlo napisał:

Mam pytanie...
Otóż pożyczyłem PS2 od kuzyna wraz z kilkoma grami...
W grze Naruto Chronicles 2 w ogóle nie widzi mi 2 pada, tzn. gdy chce się podłączyć 2
gracz, jest to niemożliwe, podczas, gdy np. gram w DragonBall Z Budokai wszystko jest
ok, drugi pad działa.
Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna ??


A drugi pad jest od PS2 czy od PSX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:32, Gierlo napisał:

Mam pytanie...
Otóż pożyczyłem PS2 od kuzyna wraz z kilkoma grami...
W grze Naruto Chronicles 2 w ogóle nie widzi mi 2 pada, tzn. gdy chce się podłączyć 2
gracz, jest to niemożliwe, podczas, gdy np. gram w DragonBall Z Budokai wszystko jest
ok, drugi pad działa.
Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna ??

Ryan dobrze pyta. Prawdopodobnie Naruto wymaga pada z analogowymi przyciskami, a PSXowy taki nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny DualShock2 od Sony? Ja miałem taki sam problem przy Star Wars: Battlefront I - nie widziało drugiego, nieoryginalnego pada. Dopiero kupno takiego załatwiło sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Oryginalny DualShock2 od Sony (oba czarne :P).
Nawet mają z tyłu napisane niebieską czcionką DualShock2, jakby ktoś prosił żebym pady opisał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 07:09, Gierlo napisał:

Tak Oryginalny DualShock2 od Sony (oba czarne :P).
Nawet mają z tyłu napisane niebieską czcionką DualShock2, jakby ktoś prosił żebym pady
opisał ;p

Na pewno nie jest taki jak ten - http://tnij.com/nibyDS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy czy ktoś się orientuje na jakim kablu uzyskam najlepszą jakość obrazu.Na euro czy na tych trzech kabelkach?Ponieważ dotychczas grałem na Euro złączu i zastanawiam się czy mogłaby być jeszcze lepsza grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:00, pawciooo23 napisał:

(...)


Najlepszą jakość uzyskasz przez podłączenie swojej konsoli do telewizora kablem Component.
Wejście Component posiada już raczej każdy nowszy telewizor, monitor. Dzięki temu kablowi można osiągnąć obraz nawet w 1080p, czyli Full HD, ale chyba nie ma tytułu na PS2, który by go obsługiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:03, master matrox napisał:

> (...)

Najlepszą jakość uzyskasz przez podłączenie swojej konsoli do telewizora kablem Component.

Wejście Component posiada już raczej każdy nowszy telewizor, monitor. Dzięki temu kablowi
można osiągnąć obraz nawet w 1080p, czyli Full HD, ale chyba nie ma tytułu na PS2, który
by go obsługiwał.

No właśnie ale mi chodzi tylko o zwykły CTR który ma wejście na trzy kabelki i EURO.Orientujesz się może na którym kablu będzie najlepsza jakość obrazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:08, pawciooo23 napisał:

No właśnie ale mi chodzi tylko o zwykły CTR który ma wejście na trzy kabelki i EURO.Orientujesz
się może na którym kablu będzie najlepsza jakość obrazu?


Jedno i to samo, tak to ujmę.
Podłączając do wejścia AV (trzy kolorki) wpinasz same kabelki, a gdy podłączasz do EURO - dopinasz do nich przejściówkę. Ja tam gram na drugiej opcji i jakość obrazu jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 14:17, master matrox napisał:

> No właśnie ale mi chodzi tylko o zwykły CTR który ma wejście na trzy kabelki i EURO.Orientujesz

> się może na którym kablu będzie najlepsza jakość obrazu?

Jedno i to samo, tak to ujmę.
Podłączając do wejścia AV (trzy kolorki) wpinasz same kabelki, a gdy podłączasz do EURO
- dopinasz do nich przejściówkę. Ja tam gram na drugiej opcji i jakość obrazu jest niezła.

Ogólnie to chyba najlepiej na Euro grać. Ja na pleju to euro pod wideo podłączałem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja pytanek:
1) Czy poszczególne części Prince Of Persia (1,2,3 - z naciskiem na 2 i 3) trzymają poziom graficzny tak jak na PC? Czy wyglądają nieco gorzej?
2) Jak wyżej tylko pytanie dotyczy NFS - Underground1 - poza tym czy jest on tak samo "szybki"
3) Czy ze ścigałek na PS2 kupić sobie Gran Turismo 4? Czy jest coś lepszego? (ten tytuł to chyba jest taki sztandarowy na tą konosolę?)
4) Czy grał ktoś z Was w Virtua Fighter 4 lub Rule of Rose? Warto męczyć kumpla w Anglii żeby mi je przywiózł? (bo u nas to jest nie do dostania a potencjalne Allegro jakoś mnie nie interesuje)
Z góry thx za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 00:02, ChrisBgnr napisał:

Kolejna porcja pytanek:
1) Czy poszczególne części Prince Of Persia (1,2,3 - z naciskiem na 2 i 3) trzymają poziom
graficzny tak jak na PC? Czy wyglądają nieco gorzej?

No to tak jedynka wygląda słabo ale za to kolejno dwójka i trójka wyglądają dobrze i b.dobrze.

Dnia 10.07.2008 o 00:02, ChrisBgnr napisał:

2) Jak wyżej tylko pytanie dotyczy NFS - Underground1 - poza tym czy jest on tak samo
"szybki"

Tak tak spokojnie to przecież PS2 w tamtych czasach była wyznacznikiem jakości tak jak teraz X-360 i PS3 wygląda prawie identycznie jak na PC.

Dnia 10.07.2008 o 00:02, ChrisBgnr napisał:

3) Czy ze ścigałek na PS2 kupić sobie Gran Turismo 4? Czy jest coś lepszego? (ten tytuł
to chyba jest taki sztandarowy na tą konosolę?)

Jeżeli lubisz symulacje jeżeli nie to odpuść sobie lepiej kupić jakąś część Burnouta.Jednak zawsze możesz się przyzwyczaić do systemu jazdy a gra dla takich maniaków symulacji jest świetna.

Dnia 10.07.2008 o 00:02, ChrisBgnr napisał:

4) Czy grał ktoś z Was w Virtua Fighter 4 lub Rule of Rose? Warto męczyć kumpla w Anglii
żeby mi je przywiózł? (bo u nas to jest nie do dostania a potencjalne Allegro jakoś mnie
nie interesuje)

Virtua Fighter 4 jest niezły jednak IMO po co się trudzić skoro masz również niezłego Tekkena (to już kwestia gustu) i Soul Calibura 3.Jednak jeżeli da się to załatwić bezproblemowo i za niską cenąto bierz w ciemno.Co do drugiej gry to nie słyszałem i niestety nie pomogę.

Dnia 10.07.2008 o 00:02, ChrisBgnr napisał:

Z góry thx za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja to mam szczęście w Ultimie jest MGS3 za 65 złotych ale jak zawsze nakład wyczerpany, w sklepie psxextremer jest MGS3 za 100 złotych, i tu nie wiem czy zaryzykować bo rodzice się zdenerwują. Mam pytanie a dokładniej dwa. Czy znacie jakąś bardzo dobrą grę o samolotach (oczywiście na PS2), i czy ten kabel opłaca się kupować http://www.ultima.pl/SL_4013_Kabel_przedluzajacy_do_kontrolera_Speedlink/i5405/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować