Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2008 o 00:15, ak.47 napisał:

A widziałeś zdjęcie konsoli na pudełku? Wyglądała tak http://tnij.com/scph_90004 ? Jeśli
tak, to owszem, jest to nowa wersja :].


generalnie większą część pudełka przysłaniał Singstar i po prostu dość dużego obrazka nie było, ale zasugerowałem się tym, że stare Slimy miały żółte "barwy", a na konferencji polskiego oddziału Sony było zaprezentowane pudełko z niebieskim...

chociaż jak teraz znowu patrze na te fotki z tej konferencji na polygamia.pl to tam pudełko jest niebiesko-białe, a nie niebiesko-czarne... Więc już kompletnie nie wiem, chyba się przejdę jeszcze raz i zobaczę po prostu jaki to model, na pewno gdzieś tam na pudełku piszę i pójdę i porównam z tym co piszę na "żółtych" Slimach (bo i takie też są)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 10:45, master matrox napisał:

> (...)

Jeżeli to pudełko wyglądało tak jak tutaj:
http://www.gadgets-reviews.com/uimg_new/white-playstation-2-appears-in-upcom ing-holiday-singstar-bundle.jpg

To moim zdaniem, którego jestem więcej niż pewien - jest to stara wersja PeeS Dwójki.


pudełko było czarno-niebieskie na froncie ze znanym i umieszczanym wszędzie artem z Singstar Wakacyjna Imprezka... Szukam gdzieś fotki tego zestawu, ale na razie nigdzie nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 22:25, Xsaw napisał:

> Wierz mi, 8 MB to jednak mało. Szybko się wykorzystuje, przy sporej ilości gier
nawet
> bardzo szybko.
> Swap jak działa? Swap - z ang. podmieniać, zamieniać. Chodzi o to, że wkładasz płytę

> z tym programem, on się ładuje, a gdy się załaduje wkładasz płytę z grą. Nieoryginalną

> oczywiście. Koledze się przez to laser spierniczył, ale to podobno rzadkie przypadki.

> Dlatego nie używam :P.

Ale wkłada się tylko płytkę czy trza się bawić jakimś drucikami/magnesami/cholera wie
czym?


Bierz ten zestaw
Obecnie trudno dostać tą płytkę do internetu.
Ja zarejestrowałem się pół roku temu, a jeszcze jej nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz. Ja czekałem miesiąc, a dostałem jedynie tekturowe opakowanie, PlayStation I.D. Card i informację, że usługa sieciowa w naszym kraju nie jest dostępna i o jej uruchomieniu w Polsce zostanę poinformowany... That''s all. To było 3 lata temu. W końcu Network Access Disc kupiłem na Allegro za 31 złotych... Nadal nie skorzystałem, gdyż nie mam możliwości podłączenia konsoli do Internetu. Tak więc nie licz na otrzymanie tego przedmiotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 22:55, bojanzaw napisał:

Krok po kroku:
1. Wkładasz Swapa na wyłączonej konsoli.
2. Włączasz konsolę. Swap się odpala.
3. Otwierasz klapkę (nawet nie musisz zamykać :P) i wyciągasz Swapa.
4. Wkładasz kopię i wciskasz Load Program i tyle.

W grubych PS2 jest inaczej, bo trza wyciągać tackę specjalnym haczykiem -.-'' Pamiętaj
też, że te zaślepki w Slim są denerwujące, bo jak włożysz oryginał na włączonej konsoli,
to i tak nic nie da i musisz odpalić PS2 z włożoną grą :/ Żenada. Dlatego ja usunąłem
te zaślepki :)



Ok,dzięki za info,teraz tylko trza kampić przez 6 dni na allegro i w ostatnich 10 minutach zalicytować. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 22:19, ak.47 napisał:

z tym programem, on się ładuje, a gdy się załaduje wkładasz płytę z grą. Nieoryginalną
oczywiście. Koledze się przez to laser spierniczył, ale to podobno rzadkie przypadki.
Dlatego nie używam :P.

Nieoryginalną powiadasz? to podpada pod zachęcanie do piractwa, czyli ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:39, sig. napisał:

Nieoryginalną powiadasz? to podpada pod zachęcanie do piractwa, czyli ban


Swap Magic sluży do odpalania kopii swoich oryginalnych gier, a nie piratów. I to jest legalne, dlatego bez problemu można to kupić na Allegro czy innych sklepach konsolowych. Ja osobiście nie polecam tego, bo przez kopie laser traci żywotność, ale to druga sprawa. Koleś wytlumaczyl jak to dziala, a wy moderatorzy zaraz z kazdego zrobicie pirata... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież można w Polsce wykonać jedną kopię oryginalnego nośnika posiadając oryginał :/ A bez Swap Magica (który notabene jest legalny) nie da się kopii na PS2 odpalić. Wszędzie widzicie piractwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:39, sig. napisał:

> z tym programem, on się ładuje, a gdy się załaduje wkładasz płytę z grą. Nieoryginalną
> oczywiście. Koledze się przez to laser spierniczył, ale to podobno rzadkie przypadki.
> Dlatego nie używam :P.
Nieoryginalną powiadasz? to podpada pod zachęcanie do piractwa, czyli ban


Nie wiem jak ty, ale ja tu raczej widzę zniechęcanie do piractwa i ostrzeżenie przed używaniem tego. Z resztą sam wspomniał, że tego nie używa... Czytanie ze zrozumieniem FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 13:21, Szperacz Robson napisał:

Przecież można w Polsce wykonać jedną kopię oryginalnego nośnika posiadając oryginał
:/ A bez Swap Magica (który notabene jest legalny) nie da się kopii na PS2 odpalić. Wszędzie
widzicie piractwo...


Istnieje jeszcze możliwość montażu chipa - najlepszy to Ripper ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:02, mikus97 napisał:

za ile moge sprzedac plastation 2 slim dwie karty pamieci jedna 8 mb druga 16 mb dwa
pady okolo 20 orgynalnych gier i pelne okablowanie?


Lepiej jak wszystko osobno sprzedasz, bo nikt ci nie kupi za nie wiadomo ile takiego zestawu. Zresztą policz sobie sam ile kosztują używki i zsumuj. Trudne to nie jest. Każdy zawsze chce, żeby wszystko za niego zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:04, bojanzaw napisał:

> za ile moge sprzedac plastation 2 slim dwie karty pamieci jedna 8 mb druga 16 mb
dwa
> pady okolo 20 orgynalnych gier i pelne okablowanie?

Lepiej jak wszystko osobno sprzedasz, bo nikt ci nie kupi za nie wiadomo ile takiego
zestawu. Zresztą policz sobie sam ile kosztują używki i zsumuj. Trudne to nie jest. Każdy
zawsze chce, żeby wszystko za niego zrobili...

jedna oryginalna uzywana oklo 15- 20 zl
aha i mam jeszcze jeszcze drugiego slim menu sie pojawia i dziala ale jak plyte wloze to nie kreci i nie wykrywa. czemu tak sie stalo? to chyba dlatego ze raz jak mi sie gra zacinala to plyty nie wyciagnelem i wtedy kaput. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 12:39, sig. napisał:

Nieoryginalną powiadasz? to podpada pod zachęcanie do piractwa, czyli ban

Oj, sig. nadinterpretujesz. Czemu ban? O tym, jak dziala Swap Magic wie tutaj kazdy. Zreszta, slowko "nieoryginalne" nie zawsze tyczy sie piractwa. :/ Wyobraz sobie, ze dostalem wlasnie GT4, plytka jest troche zrysowana i najprawdopodobniej wykonam sobie kopie zapasowa tej gry. Nawet nie bede tego odpalal Swap Magiciem tylko pewnym w pelni legalnym exploitem ESR czy jak to tam leci (czekam na turtorial, co i jak sie po kolei robi ;P). Kolejna sprawa, to filmy domowego uzytku (z imprezy, slubu, urodzin...), ktore zgrywamy na DVD i tez w zasadzie ten twor mozna to uznac za nieoryginalna plytke. A jest tu gdzies piractwo? Nie ma. Swap Magic sie do tego przyda? Owszem. O stosie fajnych i niesciganych uzytkow homebrew nie bede nawet wspominal. No i przechadzac do meritum, ak47 napisal, ze wcale tego nie uzywa, nawet tego nie polecil. :/ Pozbywajac sie w taki sposob rozgarnietych gramowiczow dziwicie sie tylko potem, ze same skargi leca i portal schodzi na psy...

Dobra, przy okazji odswieze pytanie ze wczoraj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6341&pid=2765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze względu na bubel prawny niniejszym zmieniam karę na ostrzeżenie, ale jednak nadal uważam że propagowanie piractwa ( kopie legalnych gier to tylko zasłona dymna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:16, sig. napisał:

ze względu na bubel prawny niniejszym zmieniam karę na ostrzeżenie, ale jednak nadal
uważam że propagowanie piractwa ( kopie legalnych gier to tylko zasłona dymna)


O.0 Od kiedy kopiowanie oryginalnych, tłoczonych nośników na użytek własny jest według Ciebie przestępstwem? To żaden bubel prawny tylko normalny przepis, który ma ułatwić ludziom życie. To, że ludzie wykorzystują go do złych i nielegalnych celów to już inna sprawa, ale tak nie można. Może niedługo będą bany/ostrzeżenia za to, że ktoś przyzna się, że jechał samochodem 48 km/h przy ograniczeniu do 50 hm/h, a ban za to, że to propagowanie łamania przepisów bo to tylko 2 km/h do odgórnej granicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 14:07, mikus97 napisał:

jedna oryginalna uzywana oklo 15- 20 zl
aha i mam jeszcze jeszcze drugiego slim menu sie pojawia i dziala ale jak plyte wloze
to nie kreci i nie wykrywa. czemu tak sie stalo? to chyba dlatego ze raz jak mi sie gra
zacinala to plyty nie wyciagnelem i wtedy kaput. pomocy!


Może ci laser padł albo też mogła się zerwać taśma, która prowadzi laser w górę i w dół :/ Ile byś chciał za te PS2? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować