Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2008 o 19:49, ChrisBgnr napisał:

Tak z ciekawości - orientuje się ktoś z Was czy pakiety takie jak - Prince Of Persia
Trilogy oraz Crash Action Pack znajdują się na jednym DVD z menu wyboru? Czy to po prostu
trzy płytki wpakowane do jednego pudełka?


W przypadku Prince of Persia to mamy jedno pudełko DVD, a w nim trzy płytki - do każdej części gry. Szkoda, że nie zrobiono na jednej, no ale jak wiemy DVD też swój limit ma - 9GB (podwójna), a na tym raczej trzy części by się nie zmieściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 19:49, ChrisBgnr napisał:

Edit: O i jeszcze pytanko o Suikoden Tactics - jakieś opinie? Czy to jest taktyczna turówka,
czy jakiś mix? Jak się w toto gra? Warto się tym interesować?

Grałem i powiem że jak na taktyczną grę to jest w miarę dobra. Wszystko jest jak trzeba, fabuła ( mi się podobała, a grałem w wiele RPG), system walki i rozwój postaci. Taktyczna turówka tak, ale nie wiem o mix czego z czym Ci chodziło, jednakże co do Final Fantasy Tactics ustępuje nieco... własciwie niczym, tak więc jeżeli lubisz takie gry to możesz brac w ciemno. Z jednym miałem problem, a mianowicie znikały mi postacie... wcinało je gdzieś i nie mogłem ich odzyskac, może jakaś ukryta opcja czy coś, w każdym bądź razie nie znalazłem narazie rozwiązania tejże rzeczy, a szukac po internecie mi się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 20:50, Wintesun napisał:

(...) Taktyczna turówka tak, ale nie wiem o mix czego z czym Ci chodziło (...)

Chodzi mi o to czy to takie "chodzone"/"normalne" rpg z turowym sposobem przedstawiania walk czy po prostu coś na wzór strategii z podbijaniem mapy etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 21:06, ChrisBgnr napisał:

> (...) Taktyczna turówka tak, ale nie wiem o mix czego z czym Ci chodziło (...)
Chodzi mi o to czy to takie "chodzone"/"normalne" rpg z turowym sposobem przedstawiania
walk czy po prostu coś na wzór strategii z podbijaniem mapy etc. :)


Chodzi o to iż porusza się główną postacią po mapie, ale jest to tylko chodzenie od jednego puntku do drugiego, kiedy dochodzi się do pewnego miejsca dochodzi do trójwymiarowego przedstawienia pola walki, czyli bardziej przychyla sie to do drugiej tezy przez Ciebie przedstawionej, RPG jest inne od zwykłego RPG na konsole, nastwione przede wszystkim na walke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wszędzie pisze, że ps "dwójce" pozostało 2 lata życia. A więc kiedy już miną te dwa lata, to gry zostaną wycofane ze sprzedaży, czy tylko przestaną być produkowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 10:20, maciek999 napisał:

Hmm, wszędzie pisze, że ps "dwójce" pozostało 2 lata życia. A więc kiedy już miną te
dwa lata, to gry zostaną wycofane ze sprzedaży, czy tylko przestaną być produkowane?


Prawda jest taka że PS2 pod względem produkcji nowych gier już umarło, w chwili obecnej będą na tą platformę powstawać gry dla dzieci / budżetowe / na licencji i produkcje EA :) Ale posiadając tak ogromną bibliotekę naprawdę solidnych gier PS2 jest w stanie wytrzymać jeszcze spokojnie ze 3 lata na rynku. Za 2 lata skończy się pewnie całe wsparcie EA i nie będą po prostu powstawały na tą platformę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbyt dobrze nie orientuje jak to jest z wychodzeniem nowych gier na PS2, ale jeśli wsparcie ma być takie jak mówisz to mało mnie obchodzi czy będzie trwało jeszcze rok czy 5 lat :P Na szczęście nie muszę się tym przejmować bo w tej chwili mam Taaakąą listę gier do zagrania że nie wiem czy zdążę się z tym uporać przed premierą PS4 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 10:56, Kosmitus napisał:

Ja się zbyt dobrze nie orientuje jak to jest z wychodzeniem nowych gier na PS2, ale
jeśli wsparcie ma być takie jak mówisz to mało mnie obchodzi czy będzie trwało jeszcze
rok czy 5 lat :P Na szczęście nie muszę się tym przejmować bo w tej chwili mam Taaakąą
listę gier do zagrania że nie wiem czy zdążę się z tym uporać przed premierą PS4 XD


Ostatnią wielką grę było Roque Galaxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 11:01, Taikun napisał:

Ostatnią wielką grę było Roque Galaxy

Czytałem o tej gierce, ponoć niezły jRPG. Pewnie kiedyś się na niego skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 11:40, Kosmitus napisał:

> Ostatnią wielką grę było Roque Galaxy
Czytałem o tej gierce, ponoć niezły jRPG. Pewnie kiedyś się na niego skuszę :)


A nie ... ostatnią największą grą PS2 okrzynięto Valkyrie Profile 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 11:42, Taikun napisał:

A nie ... ostatnią największą grą PS2 okrzynięto Valkyrie Profile 2 :)

Znam, słyszałem, czytałem, oglądałem na YT ;) Jest na liście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "dwójkę" jeszcze nie grałem ale zacząłem jedynkę. Jest naprawdę świetna, po prostu sieczka pierwszej klasy. A co do grafiki to na pewno jest to jedna z ładniejszych gierek na PS2. Z tego co słyszałem to 2 i 1 trzymają podobny poziom w grafice i grywalności. W każdym razie jedynkę polecam, a za dwójkę też pewnie się za jakiś czas wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyym Czy nie można nigdzie kupić padów sony? Chociaż te innych firm moim zdaniem nie są złe ;P. Ostatnio dostałem od sister na urodziny pada do świeżutkiego PS2, o którym pisałem jakiś czas temu tu od firmy e5... Wyglądał niemal identyko z tym od soniaka ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 01:51, garrick napisał:

Hyym Czy nie można nigdzie kupić padów sony? Chociaż te innych firm moim zdaniem nie
są złe ;P. Ostatnio dostałem od sister na urodziny pada do świeżutkiego PS2, o którym
pisałem jakiś czas temu tu od firmy e5... Wyglądał niemal identyko z tym od soniaka ^^...

Można są sklepy internetowe albo allegro.pl tylko trzeba uważać żeby się nie przejechać na jakieś podróbce(ja tak miałem z kartą pamięci).Może i jest podobny ale wiesz ten jest SONY i jest droższy o kilkadziesiąt złotych bo ma właśnie taki napis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieją sklepy multimedialne, do których możesz zawsze zajrzeć i wybrać sobie Gamepada do swojej konsoli. Ja osobiście mam 2 i drugiego musiałem sobie do kupić w chociażby Media Markt aby pograć sobie z bratem na konsoli Playstation 2, bo Gamepady z Playstation 1 nie działają oczywiście (do niektórych gier) na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu w ultimie jest dostępny Metal Gear Solid 3 za 65 złotych, zamówiłem tą grę wraz z przedłużaczem, zamawiałem to w piątek wieczorem, dziś jest wtorek status jest "Zamówienie zostało zaakceptowane", i mam pytanie czy to normalne ,że się długo czeka na realizację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:58, Bratek196 napisał:

Znowu w ultimie jest dostępny Metal Gear Solid 3 za 65 złotych, zamówiłem tą grę wraz
z przedłużaczem, zamawiałem to w piątek wieczorem, dziś jest wtorek status jest "Zamówienie
zostało zaakceptowane", i mam pytanie czy to normalne ,że się długo czeka na realizację
??

Nie, zapewne nie mają gry na magazynie, miałem identyczną sytuację. Wyślij im maila z pytaniem o przesyłkę, bo sami nie raczą się fatygować z informacjami :/ Ultima schodzi na psy ( co potwierdzają ostatnie komentarze w necie). Szkoda bo kiedyś to był naprawdę porządny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultima się skończyła już dawno. Inna sprawa, 65 zł za Snake Eater, czy Subsistance ? :) Jak to drugie to też zamówie, a nóż się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:48, Taikun napisał:

Ultima się skończyła już dawno. Inna sprawa, 65 zł za Snake Eater, czy Subsistance ?
:) Jak to drugie to też zamówie, a nóż się uda

Snake Eater, tak dobrze to nie ma ( chociaż Snake Eater też jest tylko wirtualnie, na stronie sklepu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować