Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2007 o 18:23, Alexx1 napisał:

Halo koledzy, powiedzcie warto jeszcze kupić PS2?


Warto, to nadal świetna platforma do gier, która w dodatku cechuje się teraz doskonałym stosunkiem ceny do jakości gier jak i samej konsoli (dla kogoś kto preferuje wygodę i konsolowe gry, a nie stać go na bardzo drogie nowe konsole i gry do nich, to PS2 jest jak ulał). W zestawie z konsolą masz wszystko to co potrzebne jest do podłączenia konsoli do standardowego TV oraz do gry, oprócz paru rzeczy (które mogą być potrzebne do samej gry, ale to zależy):

- karta pamięci (memory card) - służy do zapisywania stanów gry (save''y), cena zależna od producenta
- drugi joypad - jeżeli chcesz w coś pograć we dwie osoby (choć niektóre gry, tj Singstar zamiast joypada potrzebują innego urządzenia - ale takowe zwykle jest w zestawie z grą)
- no i oczywiście jakaś gra na dłuuugie wieczory, coś co nie znudzi się po kilku tygodniach :) Zależy w jakie gry lubisz grać, ja np decydowałbym się pomiędzy Pro Evolution Soccer 2008 / Tekken 5 / Gran Turismo 4

Oczywiście możesz natrafić na niektóre z tych wymienionych rzeczy w zestawach promocyjnych. Najlepiej kupować możliwie najnowszy model konsoli, chociaż aktualnie w sklepach i tak są chyba tylko dwie wersje PS2 Slim (PS2 Slim to zminiaturyzowana wersja konsoli z otwieraną od góry klapką na płyty zamiast wysuwającej się szufladki oraz z wbudowaną na stałe kartą sieciową, dzięki czemu możesz tylko podpiąć kabelek od internetu i po konfiguracji cieszyć się grą przez internet): czarna (w charakterystycznym żółtym pudle) i srebrna (ciut droższa, ale za to ładniej się prezentuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jak to jest z podłączaniem PS2 do internetu?? Czy jako posiadacz Liveboxa mogę podłączyć konsolę do sieci?? I proszę o polecenie jakiś gier z trybem CO-OP
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:02, rohan1991 napisał:

Witam!
Jak to jest z podłączaniem PS2 do internetu?? Czy jako posiadacz Liveboxa mogę podłączyć konsolę
do sieci?? I proszę o polecenie jakiś gier z trybem CO-OP
Pozdr.

Możesz. Po prostu wpinasz kabel sieciowy do Liveboxa oraz do konsolki, wkładasz płytkę aktywującą konto ( musisz ją posiadać, ja nie wiem jak ją zdobyć :P), coś tam ustalasz i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:43, Budyn napisał:

> Witam!
> Jak to jest z podłączaniem PS2 do internetu?? Czy jako posiadacz Liveboxa mogę podłączyć
konsolę
> do sieci?? I proszę o polecenie jakiś gier z trybem CO-OP
> Pozdr.
Możesz. Po prostu wpinasz kabel sieciowy do Liveboxa oraz do konsolki, wkładasz płytkę aktywującą
konto ( musisz ją posiadać, ja nie wiem jak ją zdobyć :P), coś tam ustalasz i już.


Do Slimki nie trzeba mieć Network Access Disc :) Dzisiaj sam probowałem w Fifie 06 się łączyć i lajtowo poszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz zarejestrować swoja konsole na stronuie sony. Dostaniesz od nich specjalną płytke pocztą wraz z jakimś hasłem i bedziesz mógł wtedy podpiać sie do neta. Na płytke czeka sie kilka tygodni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:02, rohan1991 napisał:

I proszę o polecenie jakiś gier z trybem CO-OP

Z coopem to bardzo fajne jest Lego Star Wars, wiem z doswiadczenia :) Chyba jakies zrecznosciowki typu Jak&Dexter oraz Ratchet&Clank tez maja coop, ale glowy za to nie daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:12, Grochola napisał:

Mam takie pytanie. Czy warto teraz kupić PS2 czy później? Bo teraz wiecie, drogo kosztuje.
A później pewnie oceny się obniżą. Proszę o pomoc w tym.


Lepiej teraz. Już mało co wychodzi więc radziłbym ci kupić teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:12, Grochola napisał:

Mam takie pytanie. Czy warto teraz kupić PS2 czy później? Bo teraz wiecie, drogo kosztuje.
A później pewnie oceny się obniżą. Proszę o pomoc w tym.


Lepiej poczekać na święta :P Co rok zawsze (!!) jest jakaś promocja. Albo gierki gratis, albo pad, karta pamięci itd. To już bliżej niż dalej wiec wytrzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:12, Grochola napisał:

Mam takie pytanie. Czy warto teraz kupić PS2 czy później? Bo teraz wiecie, drogo kosztuje.
A później pewnie oceny się obniżą. Proszę o pomoc w tym.

Jesli ta cena, która jest obecnie jest dla Ciebie za wysoka.
To chyba nie wiesz jaka cena była w 2000r lub nie wiesz co to jest PS2.

Ta cena to po prostu grosze, za tą maszynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo dużo tych gier wychodzi. NFS Prostreet, PES 2008, Crash of the Titans, Simpsons The Game, Rock Band. Te gry wydają mi się najciekawsze w zestawieniu nadchodzących produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:12, MajorZero napisał:

Nawet bardzo dużo tych gier wychodzi. NFS Prostreet, PES 2008, Crash of the Titans, Simpsons
The Game, Rock Band. Te gry wydają mi się najciekawsze w zestawieniu nadchodzących produkcji.


Rock Band na PS2? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:17, MajorZero napisał:

> Rock Band na PS2? O_o

Tak, niedawno to potwierdzili. Ma współpracować z gitarą do Guitar Hero.

E no to bajer :D Nie wiem teraz, co mam wybrać - Guitar Hero 2 czy Rock Band? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:05, MajorZero napisał:

Teraz można kupić nową PS2 za 399 zł. Nową. Widziałem taką ofertę w media markecie.

A mógłbyś podać jakiś link? Wczoraj byłem w MM i kosztowała jak zwykle 529.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:29, Budyn napisał:

> Teraz można kupić nową PS2 za 399 zł. Nową. Widziałem taką ofertę w media markecie.
A mógłbyś podać jakiś link? Wczoraj byłem w MM i kosztowała jak zwykle 529.


To przyjedź do Nowego Sącza. ;) Ja dzisiaj zauważyłem billboard z taką ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:36, MajorZero napisał:

> > Teraz można kupić nową PS2 za 399 zł. Nową. Widziałem taką ofertę w media markecie.

> A mógłbyś podać jakiś link? Wczoraj byłem w MM i kosztowała jak zwykle 529.

To przyjedź do Nowego Sącza. ;) Ja dzisiaj zauważyłem billboard z taką ofertą.

Chyba zawału dostanę :P Kupiłem tę konsolę za 499 zł 29 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować