Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

A czy jest tam swoboda tzn. można sobie śmiało zwiedzać teren i wypełniać poboczne questy? Czy tereny są rozległe i zróżnicowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 09:55, Szperacz Robson napisał:

A czy jest tam swoboda tzn. można sobie śmiało zwiedzać teren i wypełniać poboczne questy?


W sumie ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, budowa jest charakterystyczna dla Finali, czyli tak jakby liniowo, ale nie całkiem. <;

Dnia 02.11.2007 o 09:55, Szperacz Robson napisał:

Czy tereny są rozległe i zróżnicowane?


Rozległe - też w pewnym sensie, ale poruszanie się po nich jest ograniczone (brak skoku, wyznaczone ścieżki). Ale zróżnicowane i piękne - jak najbardziej. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 09:31, Szperacz Robson napisał:

Czy ktoś z was ma Final Fantasy XII? Zastanawiam się nad tą grą :)

ja każdego finala biorę w ciemno i tylko raz się zawiodłem (FF X-2).

FFXII jest świetne, ma bardzo fajny system, ładną grafikę, kapitalne wstawki CG. Dużo, dużo rzeczy do odkrywania. Gra na minimum 80 godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 21:27, SinClers napisał:

mam zamiar kupić ps2
i chcę wiedzieć na ile mi starczy karta pamięci 8 mb?
to znaczy ile zajmuje jeden zapis gry?


Zależy od gry, ale 8 mb to standard, wiec wystarczy na dużo zapisów :] ja na swojej mam chyba 13 slotów i jeszcze coś tam miejsca zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 21:27, SinClers napisał:

mam zamiar kupić ps2
i chcę wiedzieć na ile mi starczy karta pamięci 8 mb?
to znaczy ile zajmuje jeden zapis gry?

karta 8mb wystarczy ci na zapisanie 8 mb sejwów XD
Mam PS2 od 4 lat i nigdy jej nie zapełniłem do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, czy jakakolwiek gra na PS.W tym przypadku Final Fantasy IX na PSX może być w języku innym niż japoński i angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:18, Mistic napisał:

Z ciekawości, czy jakakolwiek gra na PS.W tym przypadku Final Fantasy IX na PSX może być w
języku innym niż japoński i angielski?


Z tego co pamiętam na PsOne miałem w polskiej wersji językowe GTA 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 mb ... wiesz jak masz zamiar wydać 100+ zł za 8 mb od Sony , to proponuję kupić 64 mb od innej firmy i nie mieć problemów z zapełnioną kartą ;) ... ceny podobne... ja posiadam taką właśnie kartę i jak na razie żadnych ,problemów, typu, że nie chce wczytać jakiegoś zapisu nie miałam ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:28, lisek93 napisał:

8 mb ... wiesz jak masz zamiar wydać 100+ zł za 8 mb od Sony , to proponuję kupić 64 mb od
innej firmy i nie mieć problemów z zapełnioną kartą ;) ... ceny podobne... ja posiadam taką
właśnie kartę i jak na razie żadnych ,problemów, typu, że nie chce wczytać jakiegoś zapisu
nie miałam ;) ...


Ja bym mu takich kart nie polecał. Sam mam 32MB i z początku myślałem, że gadanie o wadliwość nie-oryginalnych kart to brednie jednak po pewnym czasie na własnej skórze sie przekonałem, ze mieli rację. Kilka zapisów gry ni z gruchy i pietruchy zamieniło się w corrupted file. Raz też zrobiło mi się tak, że popsuł mi sie "sejw" od Resident Evil 4 i przez to nie mogłem w ogóle odczyt memorki w menu.. Lepiej zapłacić te samą cenę za mniejsza pamięć i uniknąć problemów. Chociaż może i tak być, ze akurat trawi się na jakąś dobra wersję takiej karty pamięci i wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:28, lisek93 napisał:

8 mb ... wiesz jak masz zamiar wydać 100+ zł za 8 mb od Sony , to proponuję kupić 64 mb od
innej firmy i nie mieć problemów z zapełnioną kartą ;) ... ceny podobne... ja posiadam taką
właśnie kartę i jak na razie żadnych ,problemów, typu, że nie chce wczytać jakiegoś zapisu
nie miałam ;) ...

Na allegro można dostać nową 8 MB Sony za ok. 50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 09:40, Szperacz Robson napisał:

> 8 mb ... wiesz jak masz zamiar wydać 100+ zł za 8 mb od Sony , to proponuję kupić 64 mb
od
> innej firmy i nie mieć problemów z zapełnioną kartą ;) ... ceny podobne... ja posiadam
taką
> właśnie kartę i jak na razie żadnych ,problemów, typu, że nie chce wczytać jakiegoś zapisu

> nie miałam ;) ...
Na allegro można dostać nową 8 MB Sony za ok. 50 zł :)

EDIT: Za 34 złote albo za 30, no średnio w przedziale 30 złotych, ja kupiłem za 32 złote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:15, Budyn napisał:

EDIT: Za 34 złote albo za 30, no średnio w przedziale 30 złotych, ja kupiłem za 32 złote :)

Szlag, ja za swoją zapłaciłem 80 zł w Media Markt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:15, Budyn napisał:

> > 8 mb ... wiesz jak masz zamiar wydać 100+ zł za 8 mb od Sony , to proponuję kupić
64 mb
> od
> > innej firmy i nie mieć problemów z zapełnioną kartą ;) ... ceny podobne... ja posiadam

> taką
> > właśnie kartę i jak na razie żadnych ,problemów, typu, że nie chce wczytać jakiegoś
zapisu
>
> > nie miałam ;) ...
> Na allegro można dostać nową 8 MB Sony za ok. 50 zł :)
EDIT: Za 34 złote albo za 30, no średnio w przedziale 30 złotych, ja kupiłem za 32 złote :)


Nie uwierzę, że oryginał.. to tak samo jak z padami do PS2. na allegro za 60zł idą. i to nie są oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:12, Budyn napisał:

Jak nie wierzysz to nie musisz kupować ;P Ja wiem, że to jest oryginał, znam się na tym.


Po czym to poznajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:12, Budyn napisał:

Jak nie wierzysz to nie musisz kupować ;P Ja wiem, że to jest oryginał, znam się na tym.


Rozpoznajesz po samym logo i wyglądzie? To akurat może być bardzo mylące, kiedyś przecież światek konsolowy spotkał się już z niemal perfekcyjnymi podróbkami kart pamięci Sony na światową skalę :) Z drugiej strony, wcale nie musi to oznaczać, że te z Allegro to podróbki - tam akurat różnie bywa, albo ktoś wciska używane karty jako nówki, albo *wzdycha* komuś wypadły z ciężarówki całe paczki kart pamięci i padów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś doradzić? Otóż zastanawiam się czy kupić Play Station 3. Cena w porządku. Wiem, że sprzęt jest tego wart, bo chwalą go we wszystkich czasopismach komputerowych. Ale zastanawiam się nad cenami gier. Wiem, że są wyższe od tych na "piecyka" i wachają się w granichach 200 - 300 złotych. Czy to się opłaca? Proszę o jakąś rozsądną radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować