Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

>Czy to się opłaca? Proszę o jakąś rozsądną radę.

Pomyliłeś nieco tematy :) Ja ci powiem tak - jeżeli jesteś zapalonym graczem (gry przechodzisz szybko, nie wystarcza ci jedna gra na miesiąc, masz bardzo szeroki gust w kwestii gatunków gier) i dostajesz standardowe dla naszego kraju, gówniane zarobki z pracy, to zdecydowanie ci się to nie opłaca. Najpierw będziesz odkładać niewiadomo ile na samą konsolę, potem będziesz ciężko wypracowane w tydzień pieniądze wydawać na gry warte kilku-kilkunastu godzin rozrywki, aż zacznie ci się robić żal tych pieniędzy, patrząc jak konsola i gry tanieją, a twoja konsola leży zakurzona bo nie chce ci się już grać po raz n-ty w te same darmowe dema i jedną grę, na którą było ciebie stać. Musisz się po prostu zastanowić nad tym dokładnie, konsole są bądź co bądź luksusem dla bogaczy w naszym kraju :) Jeżeli dodatkowo nie masz kumpli równie zafascynowanych konsolami, to tymbardziej sobie daruj - konsole się najbardziej opłacają własnie wtedy kiedy masz z kim grać i z kim się wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kod, albo jakaś płytka do grania po sieci w gry. Nie pamiętam dokładnie, jednak chodzi o grę przez neta... :) Nie pamiętam, czy coś jeszcze przysyłają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:33, SinClers napisał:

na gsie budyna
on tak napisał że kupił se ps2 slim
i zarejestrował na stronę sony
i że mu przyślą jakiś gratis
co to jest?

To jest, że przeczytałem tekst po zagramanicznemu, i tam było napisane, że po rejestracji dostanę Access Disc i jakąś płytkę bonusową z demkami, filmikami itp, a narazie ani widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:42, SinClers napisał:

>a narazie ani widu ani słychu.
to ile już czekasz?

Ponad miesiąc. Prawdopodobnie nic nie dostanę, ale rejestracji nic nie kosztuje, a przydać się może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze ma pytanko
bo mam pad logitech do kompa
czy jak go podłącze do ps2(przez usb)
to będzie działał?
a jak nie to wyłożę tą kase.
a właśnie ile kosztuje taki pad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do pytań z posta powyżej dołączam
kolejne:
ile jakie gry z ps2 są po polsku?
choć nie robi mi różnicy angielska i polska ale chcę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z polskimi wersjami gier na PS2...
Wystarczy, że po obejrzeniu zarówno angielskiej wersji jak i japońskiej intro do Final Fantasy X-2 to zacząłem żałować, że angielski to jedyny język obcy, który znam. Jeśli przy wersji angielskiej tak gra traci na klimacie, to ciekawe co by było jakby jakiś partacz stworzył wersję polską. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli przy wersji angielskiej tak gra traci na klimacie

Hmm, to chyba tylko typowo japońskie produkcje, jak np jrpg czy serie tj Onimusha czy Tenchu - co do tego to bym się zgodził, taki np Samanosuke z Onimushy gadający po angielsku to zwykła profanacja tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:17, PRINCE JANEK napisał:

Mam pytanie: Jakie bijatyki i "uliczne" gry znacie na PS2?


Hmmm Def Jam : Fight for NY , STREET BOYZ (^^), i z 2D Street Fighter :) Ogólnie mało jest takich bijatyk...bardziej dzielą się na fantazy, zwykły boks, resling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:17, PRINCE JANEK napisał:

Mam pytanie: Jakie bijatyki i "uliczne" gry znacie na PS2?


Hmm, co do dwa w jednym - świetne The Warriors, z bijatyk oczywiście Tekken 4 i 5, Soul Callibur 2 i 3, wszystkie części Mortal Kombat. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:26, PRINCE JANEK napisał:

Aa jakieś fajne gry typu Fifa street 2 na PS2 znajdę czy tylko ta jest taka jedyna?


Hmmm może być też fifa steet 1 :D aaaaaaa i mi się przypomniało :D Urban Freestyle Soccer ! też fajna gierka, ale już starawa...w każdym razie daje rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam nie bijcie
może to głupie pytanie
ale muszę to wiedzieć :P
konsola jest podłączoną do prądu
i jest wyłączona to znaczy lampka świeci się na czerwono
to znaczy że mogą ją tak zostawiać na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy jak chcę grac przez neta w PS2 to co potrzebuję:)
Napiszcie jakie kable i inne duperele i jaki szybki net by to sprawnie dzialało:) Bo w granmiu online przez konsole szczrze powiedziawszy nic nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować