Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Hot Pursuit - recenzja (PC)

43 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Po publikacji całego Tygodnia z Need for Speed: Hot Pursuit oraz recenzji gry w wersji przeznaczonej na konsolę PlayStation 3 postanowiliśmy przetestować jeszcze edycję pecetową. Czy jest ona równie dobra jak konsolowe? Zachęcamy do zapoznania się z naszą oceną.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: Hot Pursuit - recenzja (PC)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupować NFS ale jakoś tak wyszło , że zabrakło kasy a tu też trzeba trochę zainwestować w EK Wiedźmina 2.Po screenach i gamepleyach ogólnie z oceną się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił i grałem u niego, ale żadnych rewelacji. Jeśli COD:BO to odgrzewany kotlet, to NFS też mnie niczym nie zaskoczył samą grafiką człowiek nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluje nowego nfsa do mego komputera. Grałem w Burnout Paradise i wiem że Criterion potrafi robić dobre ścigałki. Zauważyłem w gameplajach nawiązanie do Burnouta: kamera zniszczenia przeciwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt brak AA wkurza ale jak jedziemy to nie widać tych "ząbków". Gra potrafi przyciąć. System autolog bardzo fajny. A tryb Hot Pursuit rządzi. Gra ma pewne problemy z zapamiętywaniem ustawień. Ustawiłem grafikę na maxa, ale po jakimś czasie patrze a tam cienie na średnim. I tak parę razy bo nie zapamiętywało ustawień. To samo jest podobnież z padami, że nie zapamiętuje. Recenzje napisałem u siebie i wystawiłem grze 8+ więc blisko tej co tu autor nam przedstawił. W multi skopana jest poczekalnia ( brak gotowości, czata). Ale gra się bardzo fajnie. Tylko gliniarze zawsze nas dościgną i są o wiele wytrzymalsi. Ale już teraz daje radę i dojeżdżam do mety o ile nie nie dam się na początku. Początek jest bardzo ważny bo jak będziesz ostatni to gracze nie dadzą Ci żyć i najczęściej we dwóch na Ciebie nacierają. Ale gierka pokazuje możliwości dopiero w multi. Chociaż w singlu tez jest namiastka rywalizacji za sprawą autologu. Tabela pokazuje twój czas i miejsce wśród przyjaciół. Świetna sprawa. Polecam te gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę ani słowa o największej wadzie wersji na PC - kompletnie schrzanionej optymalizacji. Gra w najniższych ustawieniach graficznych tnie (mam jakieś 10-15 FPS) na sprzęcie, na którym płynnie chodzi F1 2010 na low-med. A co najśmieszniejsze - to F1 wygląda lepiej. Dużo lepiej - czyli teoretycznie powinna u mnie działać z góra 5 FPS-ami.
Ot, cyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 19:13, Nalfein napisał:

"Winowajcom" - ostatnia strona. Żeby takie byki strzelać.

Winowajcą - liczba pojedyncza
Winowajcom - liczba mnoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 00:56, radziejr napisał:

> "Winowajcom" - ostatnia strona. Żeby takie byki strzelać.
Winowajcą - liczba pojedyncza
Winowajcom - liczba mnoga


I co to ma do rzeczy? Przecież użyli niepoprawnej wersji w recenzji. Porównaj
która liczba użyta jest w tym zdaniu. ;)
>Podejrzewam, że głównym winowajcom jest tutaj zbyt mała ilość czasu

Nalfein ma rację.

Natomiast co do gry? Zawód na całej linii. Arcade'owa aż do bólu, fizyka chyba bardziej
nierealna niż w trybie Wild w NFS2SE. I dodam, że większa frajda była w NFS2. Mało skomplikowane
i niewymagające trasy, broń dla racerów... no i zatrzymania ograniczające się głównie do rozwalania
samochodów konkurencji. Oj coś słabo z tym zapowiadanym powrotem do korzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie straaaaszna nuda :/ po 20 wyścigach odinstalowałem..
Zero fabuły.. klikasz tylko na kolejne wyścigi i jeździsz i jeździsz i jeździsz.. No i jeszcze zupełnie odeszli od tuningu. Kolor auta można tylko zmienić.. :( nie ma to jak NFS underground 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 18:38, Grrruby napisał:

Moim zdaniem ta gra nie oferuje nic a nic ciekawego, a modlitwy kieruję ku Shift 2 U

Jestem tego samego zdania. Shift 2 Unleashed can''t wait to play!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować