Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Hot Pursuit - EA rzuca wyzwanie

28 postów w tym temacie

Nie no... hehe... Ale wymyślili...

Ale będzie zawód tych 999.999 graczy która obejrzy jak do 12-tego nie nabije się milion... XD

I ja swoją cegiełkę dokładam i mówię powodzenia. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten trailer nie podoba. :p Jak na filmik promujący grę wyścigową, to zdecydowanie za dużo w nim bullettime''ów i niepotrzebnych zwolnień akcji przez te oceny. No i powinni dać jakieś ujęcia z first-person albo znad samochodu, żeby było pokazana prędkość, czyli to, dla czego się takiego gry kupuje.
Takie moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie HP, moim zdaniem, to najlepszy ''''z nowych'''' nfsow.
Ludzie, ktorzy graja od underground w gore oczywiscie zjada gre, ale dla ludzi, ktorzy grali w np. hp z 99, porsche 2000 czy high stakes - gra bedzie miodna. I ja do tych ludzi naleze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie przygodę rozpocząłem od U1, we wcześniejsze grałem ale bardzo niewiele, troszkę więcej w HP z 2002 roku. I mnie się nowy nfs bardzo podoba. Już dawno miałem dość miasta, neonów, tuningu, który mi się kojarzy już powoli z dziećmi Undergrundów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bodajże jak oglądałem było ~145 tysięcy, dzisiaj jest już 235...
Raczej damy radę, chociaż boję się że jak tak dalej pójdzie to będzie milion przed grudniem i wiadomość od EA "To w takim razie wbijcie 2 miliony! :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 13:48, Skwaru84 napisał:

Zwykły chłit margentidody. Nawet jak się nie uzbiera ten milion, (chodź zapewne się uzbiera)
to i tak by wrzucili te nowe wozy


Ale i tak nie wierzę w to że to będzie za darmo... chyba że jak się nie zbierze się milion to będzie to po prostu DLC...

@Soniaczek87: To i tak lepsze niż klikanie "Lubię To!", nie sądzisz? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować