Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Droga paczki, czyli witajcie w XXI wieku

126 postów w tym temacie

Ostatni tak fajny materiał wideo przedstawiliście chyba w ramach wizyty w redakcji CD-Action. Dobra robota i oby więcej tego typu ciekawostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiał był by zdecydowanie lepszy gdyby autorzy wiedzieli co to odpowiednie światło. Większość jest niedoświetlona i połowy ciekawych rzeczy po prostu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to w taki sposob idzie moj Two Worlds 2 ;P Bardzo fajny i ciekawy material. Swoja droga nie mogl bym tam pracowac, tyle gier, cala moja kasa by sie tam rozeszla momentalnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra teraz rozumiem skąd nagroda "Zaufane Opinie". Skoro pokazaliście, że podczas wysyłki naszej paczki nie mamy się o co martwić (o ile ktoś się martwi) to jest ok, ale w późniejszych materiałach pokażcie też jak kurier z nią jedzie, bo nie mam pewności co do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wszystko wygląda!!!! Nigdy nie przypuszczałem, że aż tyle osób pracuje przy wysyłaniu paczek z grami, które później do nas trafiają ;) Sam właśnie czekam na jedną paczkę z gram.pl :) Teraz już wiem jak jest ona pakowana!

P.S.
Myszasty twoje dane z tego filmiku spokojnie da się odczytać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 15:45, Thebisre napisał:

Fajnie to wszystko wygląda!!!! Nigdy nie przypuszczałem, że aż tyle osób pracuje przy
wysyłaniu paczek z grami, które później do nas trafiają ;) Sam właśnie czekam na jedną
paczkę z gram.pl :) Teraz już wiem jak jest ona pakowana!

P.S.
Myszasty twoje dane z tego filmiku spokojnie da się odczytać! :)


Te są akurat mało istotne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty dlugo maszynki do golenia nie widzial :P Pewnie bardzo tęski za nim, o ile jeszcze ona żyje ^^

Joke ofc, sam pomału lepiej nei wygladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gramowym sklepie ostatnio kupowałem grę jakieś 3 lata temu, ale dostałem ją w malutkim, idealnie dopasowanym pudełeczku. A raczej zgrabnie zawiniętym kartonie. Widzę, że wiele się od tego czasu zmieniło. Poważnie wysyłacie jedną grę w kartonie, do którego spokojnie zmieści się PC? To się opłaca? A co z transportem? Przecież jak taki kurier sunie swoim vanem po polskich drogach to ta gra musi latać z hukiem po całym pudle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie lata po pudle, ponieważ jest zabezpieczona dodatkowym kartonem - takim podwójnym dnem. Co do rozmiaru paczek: taki jest wymóg pełnej automatyki magazynu. Dzięki temu nasze wysyłki są takie szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 15:58, Sandro napisał:

W gramowym sklepie ostatnio kupowałem grę jakieś 3 lata temu, ale dostałem ją w malutkim,
idealnie dopasowanym pudełeczku. A raczej zgrabnie zawiniętym kartonie. Widzę, że wiele
się od tego czasu zmieniło. Poważnie wysyłacie jedną grę w kartonie, do którego spokojnie
zmieści się PC? To się opłaca? A co z transportem? Przecież jak taki kurier sunie swoim
vanem po polskich drogach to ta gra musi latać z hukiem po całym pudle.


Koszt wysłania takiego kartonu i 2/3 razy mniejszego jest taki sam ,ale planujemy wprowadzenie linii do pakowania małych przedmiotów w koperty bąbelkowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy materiał. Sporo się można dowiedzieć. Jedyne co mi się nie do końca podoba, to fakt, iż do czynienia mamy niekiedy z produktami delikatnymi, które narażone są na pewne uszkodzenia przy kontakcie z automatem. Takie pudełko z grą mimo wszystko pewną drogę przechodzi, a widząc jak np. wpada sobie luźno do kartonu, nie mogłem pozbyć się wrażenia, że właśnie w tym momencie np. płytka w środku wypadła z zatrzasku. Nie przeczę, że pewne środki zapobiegawcze są podjęte, ale mimo wszystko ciężko mieć 100% zaufania wobec zwykłej maszyny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde odczepcie się od brody myszastego! Według mnie właśnie w niej idealnie pasuje do swej branży!
Kurde patrząc na niego przypominają mi się gry z dzieciństwa, a zwłaszcza Lost Viking ;] Z tą genialną miną na samym końcu to już w ogóle...

hmm... może też się skuszę zapuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować