Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Motyw muzyczny z Civilization IV nominowany do nagrody Grammy!

31 postów w tym temacie

Późno, nie późno, ale należy się wygrana i mocno na nią liczę. Ja to pierwszy raz usłyszałem w konkursie gramowym, gdzie były tylko fragmenty utworów - ładnie się wkurzyłem, bo nie wiedziałem co to, a kawałek był za krótki żeby mógł zostać rozpoznany przez Tunatica. Ale w końcu to znalazłem i wszyscy żyli długo i szczęśliwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżety gier video (czemu to ma taką głupią nazwę ?!?) rosną z roku na rok. Ilość odbiorców także.

Myślę że w 2013 spokojnie jedną z najważniejszych kategorii na takim Grammy, Oscar czy cokolwiek jeszcze będzie kategoria związana z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slepy91 :D robiłem tak samo, zawsze ten utwór działał na mnie pozytywnie i ucieszyłem się jak tego newsa przeczytałem.

Co się tyczy "murzyńskiego umba umba" to kolego ładny poziom sobą reprezentujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz to słyszę i muszę przyznać, że faktycznie miłe dla ucha. Chociaż soundtrack do serii Guild Wars bardziej mi się podoba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że ktoś zrobił literówkę i chodziło o Civilization V. Nie ma to jak wyróżnienie po latach. Może Hans Zimmer to nie jest, ale bardzo fajnie się tego słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 23:50, luzac napisał:

Gdzie je baba? Baba Yetu! Nie ma lepszego utworu lecącego w menu... po prostu nie ma.

Muszę się z Tobą zgodzić. Ta muzyka wymiata. Oby wygrała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 23:50, luzac napisał:

Nie ma lepszego utworu lecącego w menu... po prostu nie ma.


WarCraft II: Tides of Darkness, StarCraft, Age of Empires: Rise of Rome, Beyond Good & Evil, Gears of War, MDK 2, Need for Speed III: Hot Pursuit, Monster Truck Madness, Star Wars: Knights of the Old Republic I & II, Unreal Tournament... Starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy twierdzą, że to afrykańskie pitu-pitu połączone z bębnami podaję link:
http://youtu.be/U9DBcWMVU68

Modlitwa "Ojcze nasz" w języku suahili, a tekst modlitwy w połączeniu z kompozycją idealnie pasuje do samej gry. Ktoś bardziej zainteresowany znajdzie na Youtube setki przeróżnych wykonań tego utworu - od chórów po solistów, od amatorów po zawodowców, a do tego cała masa przeróżnych fanowskich filmików z tekstem i bez tekstu.

Świetny kawałek, a nominacja późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować