Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reboot Tomb Raidera oficjalnie ogłoszony!

70 postów w tym temacie

Fajna dupa z twarzy ;p A tak serio, to jak dla mnie lepiej wygląda i może będzie to pierwsza część Tomb Raidera, z którą bliżej się zapoznam-Legend nie był zły, ale demko nie przekonało mnie wystarczająco do zakupu. W poprzednie części też za dużo nie grałem, bo jakoś do mnie nie przemawiały. Może teraz, na co mam cichą nadzieję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to niemałe zaskoczenie, nie powiem. Wizerunek Lary bardziej realistyczny, to jest fajne. Ogólnie ten restart powinien wyjść serii na dobre, bo temat się troche wyczerpał i kolejne edycje były jednak coraz słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 16:56, Zgreed66 napisał:

Raczej będzie to wynikało z tego, że będzie bardziej real, niżeli Lara którą zaserwował
nam Toby ileś tam lat temu ;)


Tak czy siak jestem za tym, by je zmniejszyć. I w końcu poddać prawom fizyki.

Dnia 06.12.2010 o 16:56, Zgreed66 napisał:

Nie konkurs na najbardziej
realnie stwożona laske. Jakos Bayonetta z malą głową i strojem od Jacykowa coś na rynku
potrafiła zdziałac :P


To akurat przykład nietrafiony: wygląd Lary dąży do realizmu, Bagietta do kiczu, a Alicja do surrealizmu i groteski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra byłaby ciekała, gdyby nie jeden fakt. Nazwa. Po co nazywać grę Tomb Raider, skoro gra nie ma nic, jak powiedzieli sami twórcy, wspólnego z Tomb Raiderem. Jest to dla mnie tylko żerowanie na popularności marki i nie obchodzi mnie co powstanie z tego potwora. Lara Croft nie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 16:48, Fatal-X napisał:

To jest nowa Lara? Sorry ale wygląda jak pobita biedaczka z jakiegoś bangladeszu.


Pieprzę studia i jadę do Bangladeszu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę, że tylko mi się na pierwszy rzut oka wydawało, że na okładce GI jest umorusany Justin Bieber.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Skoro jest młoda, to może chociaż tym razem będzie miała mniejsze."

Nie ma takiej opcji. Jej zderzaki to główna dźwignia handlowa tej marki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 17:27, Vojtas napisał:

To akurat przykład nietrafiony: wygląd Lary dąży do realizmu, Bagietta do kiczu, a Alicja
do surrealizmu i groteski.


Źle mnie zrozumiałeś ;)
Twierdze, że zmiejszą jej biust i w ogole ja zmienią aby była wyglądała bardziej prawdziwie ;)
To, ze mi się podoba taka jaka jest teraz (jeszcze przez jakis czas ;p) wynika z tego, że nie traktuje tego jako konkurs piękności/kiczu uj wie jeszcze czego, bo obecna formuła Lary jak najbardziej mi pasuje a jej terazniejszego wygladu nie traktuje jako wadę.

Poprostu moja wypowiedź składała się z dwóch częsci ;)
Pierwsza - zmniejszą jej bius, by wglądala bardziej realnie i lepiej się wpasowała do swiata, który chcą stworzyć
Druga - Nie narzekałem na stary "imidż", wręcz ciut nawet bardziej mi się podobal ;) Ot gra to gra, Toby''ego troche ponioslo i tak powstała chyba najbardziej charakterystyczna bohaterka gier ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Lara normalna i brudna, a nie plastikowa i błyszcząca ;) Tyle że i tak nie zagram, bo seria Tomb Raider już dawno przestała mnie jarać - ile można skakać i strzelać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem zainteresowany? Oczywiście, że tak!
Ostatnio Uncharted wybił trochę mi Larę z głowy, co nie znaczy, że Underworld czy Legend były słabe - wręcz super, dla mnie seria szła w dobrym kierunku. Póki co patrząc na sam artwork Lary jestem zadowolony (przynajmniej nie zrobili z niej pociętej emo girl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy serią się jakoś specjalnie nie interesowałem. Grałem jedynie w te pierwsze części na PS. Twarz na obrazku bardzo mi się podoba, jest taka zwyczajna, normalna. Mam nadzieję, że reszta ciała też taka będzie. Zainteresowała mnie ta informacja dlatego też będę śledził informacje i może przekonam się do nowego Tomb Raidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna buzia moim zdaniem - a po ranie jaką widać na nosie zapewne zostanie mała blizna - co bym osobiście chętnie zobaczył ;) Powiedziałbym nawet, że seksownie. Mam tylko nadzieję, że nie skaszanią tego i model ciała pozostawią jak w TR:U - swoją drogą mogliby kontynuować zaczętą historię bo jeśli czegoś nie przespałem to przecież miał być dodatek do tej gry !!
Jakoś ja wolę Larę z mniejszym biustem - takim, którym nie podbije sobie oka albo nie spowoduje, że wypłynie przy pierwszej próbie nurkowania :P

@Henrar - zgadzam się absolutnie :] Tylko, że mnie narzeczona nie puści ;D więc leć człowieku leć i jak już wyłapiesz spory harem to chociaż z jedną fotkę pstryknij !

Załączam ciekawszy art ;P

20101206181033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ze ma inna fryzure. W koncu nie urodzila sie z ta fryzura...
Ja nigdy seri nie tykalam ale mysle chyba warto, musze sie nad tym zastanowic:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 18:14, Kaldaka napisał:

Załączam ciekawszy art ;P


WWWWWWeeeeeeeeee
Czyli jednak ma dlugie wlosy ^^ w oryginalnym obrazku nie zauważylem, ale slepak ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować