Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reboot Tomb Raidera oficjalnie ogłoszony!

70 postów w tym temacie

Zapowiada się na najlepszego Tomb Raidera oostatnimi czasy oczywiscie o ile wszystko wyjdzie. No i czy przypadkiem Legenda nie była swoistym rebootem serii? Bo z tego co pamiętam to też opowiadała historie Lary jako kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 16:48, Fatal-X napisał:

To jest nowa Lara? Sorry ale wygląda jak pobita biedaczka z jakiegoś bangladeszu.


jak ktoś na okrągło skacze po skałach, naparza się ze wszystkim co biega, pełza i lata oraz turla i tarza we wszystkich możliwych sceneriach to trudno oczekiwać, by wyglądał jak modelka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 16:48, Fatal-X napisał:

To jest nowa Lara? Sorry ale wygląda jak pobita biedaczka z jakiegoś bangladeszu.


brb, zamawiam przeprowadzkę do Bangladeszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się Enix rozpędził z tymi rebootami. Niech najpierw sprawdzą jak wyjdzie ten jeden. Twarz fajna, nie jest taka sterylna, można w nią uwierzyć, ale to chyba jasne, że to tylko artwork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twarz kańciasta niczym u łoriora, ale jednocześnie wygląda na wygłodzoną. Fakt - brzydka pani archeolog jest bardziej wiarygodna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 16:47, Vojtas napisał:

To jest Lara? :o

Skoro jest młoda, to może chociaż tym razem będzie miała mniejsze.


Raczej będzie to wynikało z tego, że będzie bardziej real, niżeli Lara którą zaserwował nam Toby ileś tam lat temu ;)
Mi osobiście bardziej podobała się taka sztuczna ;D Gra to gra ^^ Nie konkurs na najbardziej realnie stwożona laske. Jakos Bayonetta z malą głową i strojem od Jacykowa coś na rynku potrafiła zdziałac :P
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Fundnąc sobie pewnie fundne ;)

btw. Krótkie włosy ma. Ble ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, pierwsza ładna Lara w historii. ^^ IMO wygląda super. *_*

A poza tym "zróbmy reboota zamiast sequela" to jakaś nowa moda w branży? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 16:56, Zgreed66 napisał:

btw. Krótkie włosy ma. Ble ;P

Wcale nie krótkie, po prostu ładnie pocieniowane. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 17:00, Kadaj napisał:

> btw. Krótkie włosy ma. Ble ;P
Wcale nie krótkie, po prostu ładnie pocieniowane. ;p


Jezeli ja mam dluższe wlosy to znaczy, że są krotkie :P
Choć muszę przyznać dobrze jej z nimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Restarty mnie wcale nie dziwią. Można by stworzyć nową markę, ale po co, skoro słabo się sprzeda? Przykładem Enslaved - gra świetna, sprzedaż niska. Potem nie ma co się dziwić, że mamy nowe gry ze starymi, znanymi bohaterami. Lepsze w sumie to, niż kolejna część starej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O, zapowiada się lepsza wersja czwórki? Mam nadzieję, że nowy TR wejdzie w kolejną "generację", w której zmiany będą zauważalne tak samo jak podczas premiery Legendy. Ostatnie części złe nie były, ale powoli zaczynały nużyć. Liczę na ten tytuł. A, i nowa Lara, mimo swojego nieładu wygląda uroczo ;)

P.S.
Podpisuję pod post KannX''a, także nie chcę wydmuchanych balonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jak ktoś na okrągło skacze po skałach, naparza się ze wszystkim co biega, pełza i lata oraz turla i tarza we wszystkich możliwych sceneriach to trudno oczekiwać, by wyglądał jak modelka :>"

Ale ona wygląda jak modelka. Tyle że umorusana.
Mnie się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować