Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Napisał: "Dobra jestem świeżo po ukończeniu wersji rozszerzonej i powiem tylko jedno."
Nie było to demo, nie był to filmik na YT. vegost w ME3 grał - i z jego postów wynika, że nie był to egzemplarz od kolegi tylko wydanie The Pirate Bay Limited Collector''s Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 13:17, Henrar napisał:

Napisał: "Dobra jestem świeżo po ukończeniu wersji rozszerzonej i powiem
tylko jedno."
Nie było to demo, nie był to filmik na YT. vegost w ME3 grał
- i z jego postów wynika, że nie był to egzemplarz od kolegi tylko wydanie
The Pirate Bay Limited Collector''s Edition.

Mogłeś sobie to darować, Henrar! Naprawdę. :( Chcesz, by Panowie Isildur i/lub Wojman się uaktywnili i "upupili" vegosta? To naprawdę nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 13:34, Jave napisał:

Fakt, szkoda tak wyrzucić złodzieja z forum. Poruszyłeś me serce ;(

Tak się składa, że vegost to fajny i ceniony członek społeczności Gram.pl. Nie sądze by był piratem. A to w jakis psosób grał w "ME3", to jego sprawa, mógł przecież pograć u kolegi na przykład. Nie ja będę pierwszy, który rzuca kamieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 13:44, Jave napisał:

Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Umiem, wiem co napisał Henrar i inni. Jak już powiedziałem, nie będę go oceniał i pierwszy rzucał kamieniem. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 11:18, Aurelinus napisał:

Gdybym był tu moderatorem, to już byś się z nami pożegnał za propagowanie złodziejstwa
(nie wiedzieć czemu nazywanym "piractwem").


A masz dowody ? Znów mamy mądrale z resztą nie jednego co mówi, że jestem złodziejem. To żenada w twoim wykonaniu. Gdybyś mnie znał to byś wiedział, że nigdy nie ściągałem gier z internetu. Już nie raz pisałem w tym wątku, że mam wersję pożyczoną od kumpla gdzie gram na jego koncie Origin. Poza tym nie dawno chwaliłem się swoją kolekcją gier na tym forum i jest tam zdjęcie. Poszukaj a znajdziesz. Jest tam między innymi Diablo 3 za 200 zł. Więc spadaj ze swoimi komentarzami i nie obrażaj mnie więcej ! Powinieneś dostać degrada za pomówienia albo przynajmniej ostrzeżenie.


@Henrar kolejny mądrala ? :) Myślałem, że jesteś mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 14:02, vegost napisał:

Więc spadaj ze swoimi komentarzami i nie obrażaj mnie więcej ! Powinieneś
dostać degrada za pomówienia albo przynajmniej ostrzeżenie.

Nie chcę się z tobą poznawać, ani nie będę dyskutował z kimś kogo uważam za "propagatora złodziejstwa", bo nigdzie złodziejem cię nazwałem. Na pewno jesteś w stanie dostrzec subtelną różnicę (jesteś?). Różnica między naszymi wypowiedziami polega też na tym, że ja napisałem co sam bym zrobił, a nie czego domagam się od moderatorów (za subtelne?).
Niemniej nie zmienia to faktu, że w twoje opowieści o dobrych kolegach i wujkach z Ameryki ani trochę nie wierzę, ani żadne zdjecia mnie nie przekonają, gdy piszesz wprost, że dopiero "zamierzasz kupić oryginał". Może po prostu zastanów się, zanim klepniesz coś głupiego w klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy tu też jeszcze podkreślić, że gdyby "Extended cut" nie ukazało się lub, nie daj boże - nie spełniło Twoich Wymagań, nie kupiłbyś oryginału, co sam podkreślasz, więc WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Co cię to obchodzi, czy on kupił tę grę na jakimś rapidshare czy nie? Już nie raz i nie dwa internauci bawili się w takie lincze. Choćby kiedyś (bodajże na demotywatorach) była popularna akcja, gdzie jakaś nastolatka zabiła szczeniaczki. Internauci ponoć znaleźli ją w internecie, ileż to było pisania "internauci po raz kolejny pokazali, że są skuteczniejsi od policji, która nic nie robi", a później okazało się, że zlinczowali niewinną osobę i zniszczyli jej życie, a policja bez rozgłosu znalazła tę właściwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 15:50, Demagol napisał:

Szczerze? Co cię to obchodzi, czy on kupił tę grę na jakimś rapidshare czy nie?

Szczerze? A co cię to obchodzi z kim o czym piszę?
Moja opinia jest taka, że bez względu na to, co się tobie i vegostowi wydaje, to takie oświadczenia jak jego, są po pierwsze prowokacyjne same w sobie, po drugie sprzyjają propagowaniu złodziejstwa. I chyba nie muszę ci tego tłumaczyć, bo to zrozumiała opinia. Od testowania są wersje demo, recenzje, pokazy itp. media, a nie "pożyczone konto". Chcesz wiedzieć, co by się stało z kontem "kolegi" kolegi, gdybym poinformował EA, że ma conajmniej dwóch "właścicieli"? Jeszcze jakieś uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijam aspekt, który między wierszami możnaby wyczytać w jego (conajmniej) niepoprawnym poście, ścisle zwiazany z prowokacyjnym charakterem tegoż: "I co frajerzy z gram.pl, wy wydajecie swoje pieniądze na kupno oryginału, a ja "sobie korzystam z konta kolegi" i jak zrobię łaskę to może kupię, jak twórcy zasłużą." Kto kogo tu obraża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 15:50, Demagol napisał:

Szczerze? Co cię to obchodzi, czy on kupił tę grę na jakimś rapidshare czy nie? Już nie
raz i nie dwa internauci bawili się w takie lincze. Choćby kiedyś (bodajże na demotywatorach)
była popularna akcja, gdzie jakaś nastolatka zabiła szczeniaczki. Internauci ponoć znaleźli
ją w internecie, ileż to było pisania "internauci po raz kolejny pokazali, że są skuteczniejsi
od policji, która nic nie robi", a później okazało się, że zlinczowali niewinną osobę
i zniszczyli jej życie, a policja bez rozgłosu znalazła tę właściwą...


Nie ma co z trollem gadać bo widać, że ma ten sam problem co EA i myśli identycznie. Ja nawet jak czytam jego wypociny to nie chce mi się już na nie odpowiadać bo tak są żałosne. On myśli, że jak pożyczone to kradzione bo ktoś jest mądrzejszy od niego i nie płaci 120 zł za marne. Przykro jest, ale nie dziwie się, że kraj jest jaki jest.

@Aurelinus idź i zgłoś. Myślałem, że już to dawno zrobiłeś. Co z tego, że to jego konto ? Konto można tworzyć nawet po 5 bo są darmowe. Zapłacił za klucz a ja gram na jego kopii logując się na jego darmowe konto. Idź się żalić do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 16:09, vegost napisał:

Nie ma co z trollem gadać bo widać, że ma ten sam problem co EA i myśli identycznie.
Ja nawet jak czytam jego wypociny to nie chce mi się już na nie odpowiadać bo tak są
żałosne. On myśli, że jak pożyczone to kradzione bo ktoś jest mądrzejszy od niego i nie
płaci 120 zł za marne. Przykro jest, ale nie dziwie się, że kraj jest jaki jest.


ME3 to szajs, jakich mało, prawdziwy bubel i nie zasługuje, by tę szmirę w ogóle kupować. Aż dziw bierze, że taka kaszankowa gra, choć z potężnym finansowym zapleczem jest tak chwalona, choć zupełnie na to nie zasługuje. Ale cóż, dzisiaj ludzie najwyraźniej lubią takie niedorobione, pochlastane i "z d**y wzięte" gierki.

W ogóle "sprzyjanie propagowaniu złodziejstwa", ahahha xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 16:24, Demagol napisał:

ME3 to szajs, jakich mało, prawdziwy bubel i nie zasługuje, by tę szmirę w ogóle kupować.
Aż dziw bierze, że taka kaszankowa gra, choć z potężnym finansowym zapleczem jest tak
chwalona, choć zupełnie na to nie zasługuje. Ale cóż, dzisiaj ludzie najwyraźniej lubią
takie niedorobione, pochlastane i "z d**y wzięte" gierki.

W ogóle "sprzyjanie propagowaniu złodziejstwa", ahahha xD.


Oj tam zaraz szajs. Dobra gra a przynajmniej na początku jest ciekawa. Gdyby tylko BioWare bardziej się postarało i zrobiło zakończenie takie jakie mamy teraz za sprawą darmowego DLC to by nie było takiego oburzenia. Koniec końców wyjaśnili wszystko i teraz raczej nie mam do nich zastrzeżeń. Tzn może male mam. To, że został wprowadzony multiplayer i to, że mogli trochę bardziej postawić na fabułę niż na akcję. Wystarczy spojrzeć 5 lat do tyłu i sprawdzić jak wyglądała zabawa w pierwszej odsłonie :) Ale widzisz dzięki temu "błędowi" teraz BioWare przyznało, że dało ciała i teraz jak będę wychodzić ich nowe działa min Dragon Age 3 będą bardziej się starać i słuchać fanów :) To już jakiś postęp nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vegost, Demagol, zakończcie tę dyskusję, bo tylko faceta prowokujecie. To tylko taka przyjacielska rada.

A tak przy okazji, to wiecie jak po zakupieniu 1600 punktów Bioware, zrealizować je w wersji na PC i potem ściągnąć "Z Prochów". Moglibyście być tak dobrzy i opisać tę procedurę? Dzięki serdeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 16:46, Janek_Izdebski napisał:

A tak przy okazji, to wiecie jak po zakupieniu 1600 punktów Bioware, zrealizować je w
wersji na PC i potem ściągnąć "Z Prochów". Moglibyście być tak dobrzy i opisać
tę procedurę? Dzięki serdeczne.


Wchodzisz na Origina, klikasz na ''i'' przy ME3, wchodzisz w opcję ''kup dodatki'' i kupujesz dodatek. Po zaakceptowaniu czekasz, aż się ściągnie i zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 16:52, NeroNarmeril napisał:

Wchodzisz na Origina, klikasz na ''i'' przy ME3, wchodzisz w opcję ''kup dodatki'' i
kupujesz dodatek. Po zaakceptowaniu czekasz, aż się ściągnie i zainstaluje.

Dzięki za odpowiedź. A co jeszcze oprócz jest do kupienia oprócz DLC "Z prochów". Mozna też kupić jakieś popierdółki w postaci broni, ekwipunku, skórek itp.? Czy jest tylko ten jeden płatny DLC, o której powyżej wspomniałem? Thanks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 17:06, Janek_Izdebski napisał:

> Wchodzisz na Origina, klikasz na ''i'' przy ME3, wchodzisz w opcję ''kup dodatki''
i
> kupujesz dodatek. Po zaakceptowaniu czekasz, aż się ściągnie i zainstaluje.
Dzięki za odpowiedź. A co jeszcze oprócz jest do kupienia oprócz DLC "Z prochów".
Mozna też kupić jakieś popierdółki w postaci broni, ekwipunku, skórek itp.? Czy jest
tylko ten jeden płatny DLC, o której powyżej wspomniałem? Thanks. :)


Na razie są darmowe dodatki do multi i to z rozszerzonym zakończeniem. Procedura ściągania jak wyżej, z tym, że nie tracisz punktów BW. Bronie itp. to chyba do kolekcjonerki dawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować