Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Dead Space 2 jeszcze w tym miesiącu!

22 postów w tym temacie

PC nie dostanie dema, żeby ludzie nie przerazili się wymaganiami - wychodzę z założenia, że skoro będę grał na PieCu to po co mi demo na x360 czy ps3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a potem się dziwią że ludzie piracą...brak dem na PC jest też między innymi tego powodem :/ Ale pewnie zaraz twórcy napiszą że "za dużo czasu by im to zabrało" albo coś innego na odczepkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 21:49, Kessarath napisał:

No to ja sobie ściągnę "demo" na PC w dniu premiery, żeby w ciemno nie kupować. Jak
Kuba Bogu...


Chwal się chwal. Nie trzeba kupować w ciemno. Wystarczy poczytać recenzje albo nawet spytać na tu forum. Wtedy będziesz wiedział czy warto. Najłatwiej usprawiedliwiać piractwo.

@ Knightshade

Gadanie. Tyle razy było klepane. Pirat ściągnie niezależnie od tego czy demo będzie wydane czy nie. Bo to taka złodziejska mentalność.
Ja też liczyłem na demo PC ale nie ma, to trudno. Nie będę płakał a tym bardziej nie będę usprawiedliwiał tym faktem piractwa. Poczytam, zapytam, obejrzę gameplay''e. Można? Można.
Z resztą, co tu dużo gadać. Już od dawna mam swojego pre-ordera zamówionego. Mimo braku dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja też liczyłem na demo PC ale nie ma, to trudno. Nie będę płakał a tym bardziej nie

Dnia 09.12.2010 o 09:12, Phobos_s napisał:

będę usprawiedliwiał tym faktem piractwa. Poczytam, zapytam, obejrzę gameplay''e. Można?
Można.
Z resztą, co tu dużo gadać. Już od dawna mam swojego pre-ordera zamówionego. Mimo braku
dema.


Otóż to. Pirat zawsze znajdzie sobie wytłumaczenie, nie byłoby dema to też by zajumał. A brak dema na PC pewnie wynika z chęci ścięcia kosztów, a nie z jakiejś złośliwości pod adresem graczy PC. Wiadomo - konsole mają takie same bebechy, a na blaszaku jest z milion konfiguracji... więc sobie odpuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 07:23, NuGGetos napisał:

Czekam, czekam, na pewno ściągnę demko na PS3. ;)


Czekam, ale dema na PS3 nie ściągnę - łącze się w bólu z PC''towym towarzystwem - chcę zobaczyć DS2 w pełnej krasie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli demo już niebawem! Pierwszy Dead Space na tyle mnie wciągnął, że zrobiłem jakiś czas temu platynę, a dalej mnie do tej gry ciągnie :-) także demo ssam od kopa no i pewnie trzeba będzie polować na jakąś okazję na Allegro, bo 200 zł nie będę zdziercom płacił :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, super i jeszcze raz super. Po cichu liczę na multi, choć raczej nic z tego, ale gdyby to było by co robić w święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 09:12, Phobos_s napisał:


Chwal się chwal. Nie trzeba kupować w ciemno. Wystarczy poczytać recenzje albo nawet
spytać na tu forum. Wtedy będziesz wiedział czy warto. Najłatwiej usprawiedliwiać piractwo.


Nie ma pirackich gier, ale ściągam je żeby nie wtopić kasy. Przykład?! Split/Second miał zbliżone oceny do BLUR.
Tylko, że BLUR jest dla mnie doskonałą grą a S/S OKAZAŁ SIĘ ARCY-GNIOTEM. OCZYWIŚCIE imo! Jaki z tego morał? Podpowiem że S/S miał demo na PC a BLUR nie. :) BLUR Mam oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 12:46, Kessarath napisał:

Nie ma pirackich gier, ale ściągam je żeby nie wtopić kasy.


To znaczy nie masz czy masz? Piszesz, że nie masz ale ściągasz, czyli co? Ściągasz i od razu je kasujesz?
Jeśli ściągasz i grasz w grę ściągniętą (niezależnie od Twoich usprawiedliwień) to znaczy, że grasz w grę piracką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować