Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: Rok 2011 będzie rokiem Kinecta

20 postów w tym temacie

Alternatywa dla tytułu "Krówki: Rok 2011 będzie rokiem masła maślanego". Niech najpierw zrobią, a później będziemy oceniać czego to był rok. Polityka MS od odejścia Billa tak odstrasza, że Sony i Nintendo mogą zacierać rączki. "Noł fanboy"... (posiadam x360 i ps3) i gdyby nie to, że nie opłaca mi się już sprzedawać mojego premiuma 60gb zrobiłbym już to dawno, gdyż od twórców czarnulek nie dostajemy (przynajmniej aż takiego) kiczu. Internauci słusznie przerabiają skrót "MS" na "M$".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 17:40, papadorson napisał:

...gdyż od twórców czarnulek nie dostajemy (przynajmniej aż takiego) kiczu.


http://www.gram.pl/news_8QrqGOe3_Sony_Do_formatu_3D_przejdziemy_znacznie_szybciej_niz_bylo_to_w_przypadku_standardu_HDTV.html

I na kon$olę $ONY i M$ wychodzą $wietne gry, więc obie warto trzymać. PR i marketing to rzecz, którą trzeba pu$zczać mimo u$zu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Sony powie, że 2011 to rok PS Move. Nuda...

Mamy naprawdę świetną ofertę na rok 2011. Przyszły rok będzie stał pod znakiem Kinecta, na punkcie którego oszaleją dosłownie wszyscy.

To ciekawe, bo ja np. nie mam zamiaru kupować Kinecta, a tym bardziej nie zamierzam za nim szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"Przyszły rok będzie stał pod znakiem Kinecta, na punkcie którego oszaleją dosłownie wszyscy."

Chyba oszaleli lol. Do mnie żadne nowe kontrolery nie przemawiają, w ogóle konsole do mnie nie przemawiają ;]

btw w pierwszym cytacie jest literówka poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba ich poje.... no to pograłem sobie, czas kupić PS3... ^_^ / maja wydać oprocz FM4 i GoW3 jakiegos nowego Exa na poziomie, albo inaczej zaczniemy rozmawiać -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinect to przede wszystkim świetna zabawa. Coraz bardziej mnie to przekonuje. Myślę że jeszcze trochę i sam będę się bawił przed konsolą w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 21:50, Pile napisał:

Kinect to przede wszystkim świetna zabawa. Coraz bardziej mnie to przekonuje. Myślę że
jeszcze trochę i sam będę się bawił przed konsolą w taki sposób.

Z tego co słyszałem to Kinect ma jak na razie tylko jedną grę wartą uwagi - Dance Central. Mnie by to nie przekonało do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie raczej przyszły rok to rok move i żadne zapewnienia ze strony M$ że oszaleję na punkcie kinecta tego zdania nie są w stanie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 22:29, Fatal-X napisał:

Z tego co słyszałem to Kinect ma jak na razie tylko jedną grę wartą uwagi - Dance Central.
Mnie by to nie przekonało do zakupu.



Zależy co rozumiesz przez "wartą uwagi". Faktycznie Dance Central to póki co najpoważniejsza gra według mnie ale jest wiele innych które bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 20:05, Budo napisał:

Chyba oszaleli lol. Do mnie żadne nowe kontrolery nie przemawiają, w ogóle konsole do
mnie nie przemawiają ;]


<pjona>
W końcu ktoś coś sensownego napisał ;]
btw user nad Tobą się pode mnie podszywa :<
*
Jak dla mnie to 2011 będzie rokiem grania w GW i wymiatania na gitarze :> W obecnej formie mimo wszystko nie podobają mi się te kontrolery. I trochę czasu minie zanim pojawi się coś w tym stylu i będzie mi się podobać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zlikwidują lag, ping czy jak to zwał tak zwał, to może i ludzie oszaleją. Jak na razie miałem okazję to zobaczyć, i wyraźnie ruchy gracza na ekranie są opóźnione. Jak na razie to jest zmora tego kontrolera... A co do GoW3 niech gra wyjdzie z pistoletem w stylu tego co było na NES (strzelanie do kaczek itp.) to by była opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"która się (co?)na Xboksie 360" ?
"co kilka miesięcy dostarczwamy Wam "?
"które ściągną (s)przed telewizorów"?

Co do newsa: optymizm M$ jest uroczy, ale wątpię czy akurat dziadków ruszą sprzed telewizora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować