Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft przejmuje Lionhead

46 postów w tym temacie

Właściwie to można się było tego spodziewać :(
Niska sprzedarz B&W2 i The Movies = brak funduszy = ppotrzeba sponsora = Micro$oft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj Lionhead po prostu potrzebuje fundzuszy , niczego innego , dobrze by zrobil M$ zostawiajac Lionhead w takiej ekipie jaka jest , tylko ze bedzie nalezec do M$ ;''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fable 2 wszystkie okna w domkach bedą wygladac jak loga M$.
Zastrzeliłbym się.
;)
Nie będzie zle uważam, gry bedą miały ogromne fundusze co może wplynac pozytywnie. Co byście powiedzieli jakby np takie Fable było x4 dłuższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEE ! TYLKO NIE TO ! Pomyślcie : HALO 2 - tylko Windows Vista . Prawdopodobnie reszta produkcji microsoft games studios - tylko Windows Vista. Lionhead wstąpiło do Microsoft Games Studios - dalej nie muszę tłumaczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale ja nie zauważyłem, żeby przejęcia grup developerskich przez małego miękkiego wychodziłyby na złe tym pierwszym. Większość gier wydawana przez M$ to udane produkcje a jeśli chodzi o Lionhead to mają bardzo dobre pomysły ale brakuje w nich wykończenia, dopieszczenia finalnego produktu. Mówię tu o B&W 2 i The Movies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, Lionhead przestanie robić gry stricte przeznaczone na pc (choćby black&white)a zacznie robić tytuły wybitnie konsolowe - x360 będzie platformą docelową dla gier tego developera a na pc ukażą się ewentualne konwersje. Coś podobnego spotkało Bungie - najpierw 2 części myth na pc a potem konsolowe Halo 1&2 na xboxa (nie licząc marnej konwersji na pc) i nadchodzące Halo 3. Właściciele blachy nie mogą czuć się spokojnie bo gry Lionhead nie będą już adresowane dla nich, trzeba się z tym pogodzić...(microsoft nie po to ma x360 by ewentualna kontynuacja Fable ukazała się tylko na ten sprzęt z rocznym poślizgiem na pc - i pewnie tylko na VISTĘ a to po prostu zmusi fanów gier Lionhead do zakupu konsoli pod warunkiem, że nie są Japończykami...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 15:48, WorldWar3PL napisał:

NIEE ! TYLKO NIE TO ! Pomyślcie : HALO 2 - tylko Windows Vista . Prawdopodobnie reszta produkcji
microsoft games studios - tylko Windows Vista. Lionhead wstąpiło do Microsoft Games Studios
- dalej nie muszę tłumaczyć .

Raczej nie wyrwą sobie całego rynku europejskiego. W eu ten windows na chwilę obecną jest zakazany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powód by skierować swoje rozważania ku Xbox 360... Błagam Sony, wykonajcie jakiś ruch.. bo nawet dla mnie MGS4 przestaje być wystarczającym argumentem.. Ostatnia nadzieja w E3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Marzy mi się Dungeon Keeper 3. Peter powinien postarać się wykupić prawa do DK bodaj od EA i mają murowany hit.

Albatross, no to byłoby nieźle DK3 :D. Ale myślę, że to nawet dobrze. LH pod "skrzydłami" MS, może wyjdzie z tego coś dobrego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli MS przejął Lionhead to teraz CDP będzie wydawał Black & White :) EA straciło bardzo dobry tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 17:40, ckamil666 napisał:

Może w końcu jakąś inną grę wymyślą... chociaż Fable 2 by się przydało... :P

Chciałbym zauważyć że lionhead jest studiem które produkuje jedne z najbardziej orginalnych gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować