Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat - zobacz trailer z Mileeną

27 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2011 o 18:41, Kessarath napisał:

PC!!!!!

Nigdy!

Nie dziwi was, że postacie się tak sztywno poruszają? Oczywiście, to może być wczesny kod, ale...
I ten fatality Mileny wygląda sztampowo, powinna wykorzystać swą paszczę, rozerwać może każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 18:50, heros123456789 napisał:

> PC!!!!!
Nigdy!

Nie dziwi was, że postacie się tak sztywno poruszają? Oczywiście, to może być wczesny
kod, ale...
I ten fatality Mileny wygląda sztampowo, powinna wykorzystać swą paszczę, rozerwać może
każdy.

ns pewno na jednym fatality się nie skończy, paszczę też wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 18:50, heros123456789 napisał:

> PC!!!!!
Nigdy!

Nie dziwi was, że postacie się tak sztywno poruszają? Oczywiście, to może być wczesny
kod, ale...
I ten fatality Mileny wygląda sztampowo, powinna wykorzystać swą paszczę, rozerwać może
każdy.


Tak ma raczej być, aby nowy MC nawiązywał do starych, kultowych wersji. SF4 też jest w podobny sposób przecież zrobiony - stare co było dobre zostało oprawione w grafikę czasów teraźniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie, czemu autorzy na tym traileru gdy, ta Mileena dziobi nożem drugą Mileenę krew nie tryskała na początku?, tylko przy końcu trailera już zaczęło coś tryskać, czyżby autorzy MK nowego mieli zamiar znów cenzurować kolejną grę?! ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj,ja bym się podpisał pod tym,żeby nie było cenzury w grze. Bo na początku naprawde śmierdzi cenzurą... A do tego moment jak jej urywa nogi powinenen byc bardziej ostry itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 19:59, Mich4elos napisał:

Mam jedno pytanie, czemu autorzy na tym traileru gdy, ta Mileena dziobi nożem drugą Mileenę
krew nie tryskała na początku?, tylko przy końcu trailera już zaczęło coś tryskać, czyżby
autorzy MK nowego mieli zamiar znów cenzurować kolejną grę?! ;/.



Zdaję mi się ze Mileena walczy z Kitana w tym trailerze, i nie wydaje mi się żeby cenzurowali tej gry skoro jest już ona i tak 18+.

http://www.youtube.com/watch?v=3kgmpiKjpAw - link do filmiku gdzie używa paszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak trailer. Na grę baaardzo czekam, absolutny must have tego roku.

@BartexooN

> Oj,ja bym się podpisał pod tym,żeby nie było cenzury w grze. Bo na początku naprawde śmierdzi cenzurą...

http://www.youtube.com/watch?v=DDBGGn1UQc4

Będzie brutalnie i niegrzecznie. ;> Street Fighter i inne popierdółki mogą się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 18:50, heros123456789 napisał:

> PC!!!!!
Nigdy!

Nie dziwi was, że postacie się tak sztywno poruszają? Oczywiście, to może być wczesny
kod, ale...
I ten fatality Mileny wygląda sztampowo, powinna wykorzystać swą paszczę, rozerwać może
każdy.

Jak dobrze poszukasz na YT jest jej inne fatality z konsumpcją twarzy w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę to na PC. Nie będę podziwiał efektów prac nad modelami płci żeńskiej na YouTube. Szczegółowe Fatality w pięknej oprawie graficznej też są miodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC!

Od dawna żałuję, że MK już nie ma na PC. Nie rozumiem takiej polityki twórców, naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, by ta seria znowu wróciła na blaszaki.

Może jakąś petycję? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee bez przesady :). MK to typowa bijatyka, idealnie pasuje na konsolkę + padzik.
Jasne, gdyby kolejna wersja CoD''a albo Dragon Age''a nie wyszła na PC, też bym protestował, ale tu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować