Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever kontra Bulletstorm: będzie wojna?

102 postów w tym temacie

Ja osobiście czekam z niecierpliwością na obie gry. Na razie wstrzymuję się zamówieniem Bullestorma bo niestety wychodzi w tym samym miesiącu co TDU 2 które już zamówiłem... z pewnością zakupię oba tytuły ale gdybym miał wybierać to wziąłbym Duke Nukem''a, na bullestorma czekam od pół rodku a na Duke Nukem''a od ponad 10 lat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke był spoko, ale byłem zbyt młody, żeby mnie wciągnęło i zostawiło ślad na tyle lat. Nie czekam na niego. Tym bardziej, że te trailery, które pokazują, są marne.
Bulletstorm może być na prawdę fajną, nową marką i jestem bardziej zaciekawiony losami tego tytułu, niż dziadka księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke sprzeda się lepiej, bo marka ma renomę i jest kultowa. Obstawiam że Bulletstorm będzie lepszy pod wieloma względami, ale sprzeda się znacznie gorzej bo jest nową grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke zapowiada się godnie, trailer chyba juz z 4 razy widziałem! ALe mam pytanie, wie ktośc co to za utwór w tle?

edit: juz ogarnalem - prodigy invaders must die

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Always bet on Duke. Myślę, że klimatem Duke Nukem Forever zmiażdży Bulletstorm, tym niemniej chętnie zagram w obie. Ale zdecydowane pierwszeństwo ma Duke, BS poczeka sobie, poczeka.

Mój spokój zmącił tylko ten wyżelowany pokemon Bleszyński. Dla niego mam inną wiadomość:

Eat shit and die.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować