Zaloguj się, aby obserwować  
Noma

Crysis 2 - Temat ogólny

596 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2011 o 17:11, piecia997 napisał:

W Media Markt widziałem za 40 zł ( Szczecin).



Z Lubelszczyzny to kawałek drogi jest ;P
Ale dobrze wiedzieć może i tu jest tak zaraz zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość niska cena, zważając na to, że gra ma niewiele ponad pół roku. Byłbym jednak ostrożny z takimi kluczami, zdarza się, że są po prostu lipne, konta są banowane dopiero po miesiącu lub dwóch, a przez ten czas sprzedawca zdąży już pewnie otrzymać pozytywny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 18:48, Gumisiek2 napisał:

Dość niska cena, zważając na to, że gra ma niewiele ponad pół roku. Byłbym jednak ostrożny
z takimi kluczami, zdarza się, że są po prostu lipne, konta są banowane dopiero po miesiącu
lub dwóch, a przez ten czas sprzedawca zdąży już pewnie otrzymać pozytywny komentarz.



dlatego nie jestem fanem kupowania rzeczy na allegro bo nie mam 100% pewności na skuteczność produktu a interesuje mnie nowa gra pudełkowa jeszcze z folią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 18:34, 4ny4 napisał:

> W jakim?

W Allegro.pl ?

Powiem więcej. 37zł... http://allegro.pl/crysis-2-pl-eadm-cd-key-i1925965091.html


A ja kupiłem taki klucz zaraz po premierze Crysis 2, pobrałem grę i mam do dzisiaj. Nie mówię, że od tego konkretnego sprzedawcy bo nie mogę tego pamiętać, a i sprawdzać mi się nie chce... W każdym razie bana żadnego nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 18:48, Gumisiek2 napisał:

Dość niska cena, zważając na to, że gra ma niewiele ponad pół roku. Byłbym jednak ostrożny
z takimi kluczami, zdarza się, że są po prostu lipne, konta są banowane dopiero po miesiącu
lub dwóch, a przez ten czas sprzedawca zdąży już pewnie otrzymać pozytywny komentarz.


Nigdy nie spotkałem się z żadnym banem, a 80% moich gier jakie posiadam jest na zasadzie ESD bo po prostu nie mam już miejsca na pudełka, ani siły na wycieranie kurzu z ich powierzchni. Cena taka niska bo płaci się za sam klucz, brak pudełka, płyt etc. Jedyne co się otrzymuje to gra w wersji elektronicznej oraz instrukcja PDF ze strony wydawcy. Cena normalna, zresztą sam nabyłem klucz do Crysis''a 2 w ten sposób jakieś 3 miesiące temu i nie narzekam. ;) Nie ma się co bać tylko licytować. Lepiej wydać 40zł, niż 100zł tylko po to żeby mieć pudełko. Nie te lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 20:08, Karnifex napisał:

Może i masz racje przemyśle to...


Powiem Ci więcej... Każdy kto kupuję kluczę na zasadzie ESD powie Ci- "On ma rację". Od Ciebie tylko zależy czy wolisz wydać 40zł czy 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 16:44, Karnifex napisał:

Ja mam pytanie czy ta gra kiedyś stanieje?? ;P bo jednak jak patrze na cenę w Gram.pl
to 130 to jest dosyć dużo ^^


w media expert jest za bodajże 79 zł, sam tam kupowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 20:41, 4ny4 napisał:

> Może i masz racje przemyśle to...

Powiem Ci więcej... Każdy kto kupuję kluczę na zasadzie ESD powie Ci- "On ma rację".
Od Ciebie tylko zależy czy wolisz wydać 40zł czy 120zł.

Możesz też ściągnąć z Torrentów. Nie rozumiem czemu ludzie chwalą się nielegalnymi kluczami... Okradasz wydawców w ten sam sposób co pobierając z warezów. Tylko tam przynajmniej nikt się na tym piractwie nie bogaci...

@Karnifex
Kupując klucze do gier EA na Allegro po porstu po kilku miesiącach zablokują Ci możliwość ściągania z Origin. Jak ściągniesz pirata i wpiszesz keya to będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 16:44, Karnifex napisał:

Ja mam pytanie czy ta gra kiedyś stanieje?? ;P bo jednak jak patrze na cenę w Gram.pl
to 130 to jest dosyć dużo ^^

C2 miał wejść do EA Classics (o ile już nie wszedł do serii) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 22:55, byverter napisał:

Możesz też ściągnąć z Torrentów. Nie rozumiem czemu ludzie chwalą się nielegalnymi kluczami...
Okradasz wydawców w ten sam sposób co pobierając z warezów. Tylko tam przynajmniej nikt
się na tym piractwie nie bogaci...


Eee odkąd legalne klucze do gier na zasadzie licencji ESD stały się nielegalne ? Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Poczytaj, doucz się, a potem pisz takie bzdury. Rozumiem, że EA jak sprzedaje swoje klucze na stronie na zasadzie ESD to także się okrada ? Chryste Panie...

Dnia 19.11.2011 o 22:55, byverter napisał:

@Karnifex
Kupując klucze do gier EA na Allegro po porstu po kilku miesiącach zablokują Ci możliwość
ściągania z Origin. Jak ściągniesz pirata i wpiszesz keya to będzie działać.


O lol. Czyli rozumiem, że moje konto Steam, które ma 3 lata i Origin które ma 2 są jakieś fartowne i nigdy nic nie zostało zablokowane ? Więcej, mam nawet skany kluczy i bezpośrednie wydruki z allegro i Steamu dające gwarancje produktu. Nie masz zielonego pojęcia na ten temat, nie wprowadzaj nikogo w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią danego klucza i sprzedawcy, niektórzy sprzedają keye z Ukrainy "Prosto ze sklepu na Ukrainie !" Co jest nielegalne, niektórzy keye kupione za skradzione karty kredytowe czy inne takie duperela, każdy z takich kluczy jest banowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 11:31, 4ny4 napisał:

O lol. Czyli rozumiem, że moje konto Steam, które ma 3 lata i Origin które ma 2 są jakieś
fartowne i nigdy nic nie zostało zablokowane ? Więcej, mam nawet skany kluczy i bezpośrednie
wydruki z allegro i Steamu dające gwarancje produktu. Nie masz zielonego pojęcia na ten
temat, nie wprowadzaj nikogo w błąd.

Tak jasne skany wydrukowanych kluczy... Napisz do supportu EA i spytaj czy te klucze z Allegro są legalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 12:24, Pernia napisał:

Wszystko jest kwestią danego klucza i sprzedawcy, niektórzy sprzedają keye z Ukrainy
"Prosto ze sklepu na Ukrainie !" Co jest nielegalne, niektórzy keye kupione za skradzione
karty kredytowe czy inne takie duperela, każdy z takich kluczy jest banowany.

Ludzie chrzanią o tych rzekomych banach za klucze, a ja mam chyba już z 5 gier w postaci kluczy z allegro (niektóre faktycznie były podejrzanie tanie) a w ciągu ostatnich 3 lat nie zablokowano mi żadnej z nich. Coś mi się wydaje że to zwykłe plotki zazdrośników którzy przepłacili w dniu premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować