Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - będzie demo na PC i PS3

30 postów w tym temacie

Może ja mam problemy ze wzrokiem(albo angielskiego nie znam) ale na twitterze Cryteka nic nie ma o demku na PS3.. - "At this time, Crytek & EA are glad to confirm that we''ll be releasing a pre-launch Crysis 2 multiplayer demo on PC! Stay tuned for details."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 09:40, Kessarath napisał:

Świetna wiadomość, przyda się Benchmark na PC. :)


Hehe, prawda - sam jestem ciekaw, jak mój 3 letni blaszak, który z pierwszym Crysisem sobie jako tako radził, poradzi sobie z Crysis 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wcale nie dziwi, chcą po prostu sprawdzić jak demko będzie działać na różnych konfiguracjach łączach itp itd i naprawić przed premierą wszystkie zgłoszone błędy(bo w końcu odkryto ich parę w wersji na Xboxa 360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z tego powodu, ale jak patrzę na swojego laptopa to chce mi się do niego powiedzieć "weź wyjdź stąd -_-". Byle do sesji letniej = powrót-do-domu-i-do-kochanego-PC :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 10:22, Tunczol napisał:

Mnie to wcale nie dziwi, chcą po prostu sprawdzić jak demko będzie działać na różnych
konfiguracjach łączach itp itd i naprawić przed premierą wszystkie zgłoszone błędy(bo
w końcu odkryto ich parę w wersji na Xboxa 360).


Dokładnie. Myślę podobnie... Wystraszyli się błędów na X360 i wolą uniknąć podobnej sytuacji, więc wydadzą "dla świętego spokoju" demo na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować