Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze DLC do Call of Duty: Black Ops już jest

25 postów w tym temacie

Ponoć nie jest już tak źle. Kumpel tydzień temu wgrał świeże stery do grafiki i okazało się że nie ma lagów ani przycinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis na xbox.com miażdży :

UWAGA: Do użycia tylko z polskojęzyczną wersją gry Black Ops. First Strike zawiera 5 całkowicie nowych map: "Mór Berliński"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:18, Gzyp_666 napisał:

Ponoć nie jest już tak źle. Kumpel tydzień temu wgrał świeże stery do grafiki i okazało
się że nie ma lagów ani przycinek


Dziwne bo ja po zakupie nowej karty nie zobaczyłem zbyt ogromnej różnicy. Śmiało mogę powiedzieć że ten CoD jest najgorszym jaki kiedy kolwiek powstał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech teraz panowie z Teta zrobią DLC o tytule - COD opuszcza Steam.
I wypuszczą to na PC.

Mineły miesiące (chyba 2 ) od premiery a nadal są lagi i poważne problemy z tym że Steam gubi adresy (głównie pod Windows 7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nici z darmowych map packów ? A szkoda bo w cod 5 od treyarcha zostałem przyzwyczajony że pomimo DLC dostajemy darmowe prezenty z mapami (w cod 4 zresztą też)i...Ehh gdy wspomnę Shi No Numę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz kupiłem CODa, teraz już tego nie zrobie nie przed premiera i rezenzjami i po pół roku patchowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 16:37, Cr0ss2500 napisał:

zastosowałbym tutaj stwierdzenie Map Pack , nie DLC... DICE chociaż graczy nie okłamywało
xP

Dokładnie. Nie wiem dlaczego nie piszą wprost, co to za DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 16:23, seba26 napisał:

ostatni raz kupiłem CODa, teraz już tego nie zrobie nie przed premiera i rezenzjami i
po pół roku patchowania



Za kolejne pół nowa cześć, to nie lepiej wstrzymać się z kupnem DLC. Dopłacić za pół roku 60zł i kupić nowego CoDa z większą ilością map i nowymi bajerami? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego względu jest jakaś przymusowa aktualizacja do ściągnięcia? Pytanie dla zorientowanych i posiadających grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować