Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - minimalne wymagania mogą ulec zmianie

19 postów w tym temacie

ehh to co za pajac wypuścił tą informację z minimalnymi?? ludzie się cieszyli, a jak crytek ogłosi oficjalne minimalne to szczena opadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszą, że minimalnie 6800GT i grę kupi więcej osób, którym nie będzie chodziła jak należy ;D Albo podniosą o kawałek, ale wtedy szlag trafi ich szumne zapewnienia o lepszej optymalizacji;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wymagania się zmienią. Na wyższe.

Któs w ogóle grał w pierwszego Crysisa na GF6600 (który był minimum do odpalenia jedynki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymaganie raczej niższe już nie będą, i tak są dość niskie. Z pewnością pójdą w górę. Od początku te ''oficjalne'' wymagania wydawały mi się podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu wydawały mi się zaniżone.Pewnie ostatecznie będą wyższe.Ciekawe jak sprawa będzie się miała do SLI bo nigdzie nie podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy próbowałem odpalić jedynkę na poczciwym Geforce 5500, moim oczętom ukazał się komunikat, że proces został przerwany ze względu na możliwość spalenia się układu graficznego, albo coś w ten deseń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej przez to, ze byly glosy "o jezu, ale wielgachne" postanowili sie z tego wycofać i cos z tym zrobic, aby ciut obnizyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować