Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1943 i Battlefield: Bad Company 2 - Onslaught na PC anulowane

26 postów w tym temacie

Szkoda, bardzo szkoda. Chciałbym pograć w BF 1943, a dodatek mniej już mnie interesował. Zanim rzucą się na swego BF 3, niech wydadzą łatkę do BF BC 2, nadal mnie irytuje "tępy nóż", itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, twórcy od 2 lat pracują nad BF1943 i rezygnują z tego co przez te 2 lata zrobili bo niestarczy im czasu na dokończenie prac.Mam dość takich bzdur:niech powiedzą że przez ten czas nawet nie zabrali się za pracę nad konwersją i mają gdzieś osoby które zamówiły preorder i co pół roku dowiadywały się o przeniesieniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewesoła wiadomość. Czekałem na wersję PC Battlefielda 1943 i oczekiwałem, że dostanę dobre wieści. Tryb Onslaught też byłby fajny... Chyba pozostaje poczekać do BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA to naprawdę ma narąbane we łbie. Wy wierzycie że BF3 to będzie cudo. Zobaczycie że to schrzanią i dopiero będzie po paru aktualizacjach hulało. W Bad Company 2 też ile było narzekania i dopiero po patchach naprawili. Ja tam w żadne słowo EA nie wierze. Tym bardziej w BF3 że będzie najlepszy na PC. A taka będzie prawda że EA oleje graczy PC.
Ile kasy oni musieli przerżnąć na to. Później nie dziwota że oni są na minusie, jak takie cyrki odwalają. Dodatek olać, mi najbardziej szkoda tego BF 1943.
Według /bfbcs.com/pc to na PC gra sprzedała się w liczbie 2 402 065, X360 - 2 602 103 a na PS3 - 2 098 488

Myślę że w BF 1943 też było by dużo chętnych a dzięki temu były by pieniądze. Ale że EA lubi tak marnotrawić pieniądze to ich sprawa. Tylko później dostajemy buble pokroju Medal of Honor bo kasa poszła na marketing zamiast na grę.

A to okładka, która była w pudełku Bad Company 2

20110203215428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 22:02, LESZ3u napisał:

Teraz pytanie: co z moim preorderem zamówionym w listopadzie 2009?

Jeśli zapłaciłeś to musisz domagać się o zwrot poniesionych przez Ciebie kosztów. Myślę że nie powinno być z tym problemu. No chyba że kupowałeś gdzieś na jakieś dziwnej stronce, to może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zasysają, z BF3 nie polecę i nie zamówię przed premierą jak BC2, poczekam na frajerów, którzy kupią to zapewne gówno i wydadzą jakąś opinię o tym. Lepiej mi Crysis Wars popierdziela na kompie niż ten ich bf z cudownymi paczami z pupy. Gra maksymalnie denna i gdyby nie hardkor to dawno by upadła...choć chyba już właśnie dawno upadła, a świat zaczyna o niej zapominać, lub pamięta jako kaszana zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 21:03, Os0 napisał:

W takim razie BF 3 poproszę tylko na PC :P


Tu się akurat zgodzę. Konsolowcy dostali BF''a 1943 i Onslaught. A pecetowcy to co?
Mam nadzieję, że BF3 będzie o wiele lepszy na PC niż na konsolach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować