Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 został oficjalnie zapowiedziany

20 postów w tym temacie

hahahaha... nice. Okładka zdradza też że w grze będzie dwóch żołnierzy ... jeden mniejszy drugi większy i świecący na pomarańczowo :D:D oraz będą budynki i ciemne tło :D:D do tego każdy gracz będzie miał swój czołg adekwatny do swoich rozmiarów :D:D hahahaha

niezłe te wasze newsy są :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie równie nie pokoi, co cieszy jest większy rozmiar map. W BC2 jest wysyp snajperów, a teraz dojdzie coś wielkością Dzień Żniw, albo większe to będzie kamperjada. Nie powiem, bo sam czasem gram reconem, ale znowu będzie jedyna szansa znaleźć serwer z restrictem na snajpy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo mi zawsze wydawało sie ze bad company 2 działa na frostbite 2.0 . Nawet pisze gdy cie budynek zabije żę zabił cie system destrukcji 2.0 . Więc jakiś błąd macie w opisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 10:13, Woo-Cash napisał:

Okładka rzeczywiście pachnie...ale Modern Warfare 2. Czyżby twórcy mieli pójść za kasą?


Co prawda to prawda... Jak spojrzałem na nią to od razu przypomniało mi się MW2. ;D

Ale te czołgi wyglądają jakby pędziły z prędkością światła... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 artykuły o Battlefield 3 i ani wzmianki że gra wymagać będzie 64 bitowego systemu operacyjnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2011 o 10:13, Woo-Cash napisał:

Okładka rzeczywiście pachnie...ale Modern Warfare 2. Czyżby twórcy mieli pójść za kasą?

A okładka Modern Warfare 2 pachnie Battlefieldem 2 ;o Przypadek? Czyżby skok na kasę Infinity Ward?
Cóż okładka mi się bardzo podoba, te niebieskie barwy :) No i widać teraz znak rozpoznawczy każdego battlefielda, właśnie te barwy mieszane z pomarańczą. Mnie się bardzo podoba :)

Ps. Myślę, że chodzi ci o ułożenie postaci po środku, bo nic innego nie widzę podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie mówili, że książek nie ocenia się po okładce... widać powszechne zdanie jest inne. Nie wiem czemu największy ból sprawiła wam właśnie prawdopodobna oprawa pudełka. Dla mnie mogłoby być nawet z papieru, bez żadnego nadruku - liczy się zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wojtassso

W BF3 mapy w większości mają być miejskie i ciaśniejsze więc imo snajper (snajper =/= strzelec wyborowy) nie będzie miał racji bytu.

btw tej klasy to mam nadzieję, że dostaną miny cleymore a ostrzał moździerzowy będzie miał jakiś generał jak w bf2, bo najbardziej denerwuje mnie w BC2 jak siedzę w czołgu i dostaję 5 mortarów na raz ;f

@strelo21
W BC2 pisze "zniszczenia 2.0" nie wiem czemu tak ;] ale silnik to pierwsza wersja, ciężko zrobić drugą wersję bez wypuszczenia gry na pierwszą ;p

@prf

a skąd te bzdury o systemie? to byłby strzał w stopę bo większość ludzi ma system 32-bitowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest frostbite 1.0, po prostu system destrukcji nazywa sie destrukcja 2.0. W pierwszym BC byla to wersja 1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować