Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bulletstorm – jednak będzie demo na PC?

67 postów w tym temacie

No i na to czekałem, jasną i wyraźną wypowiedź Adriana Chmielarza na temat dema PC. Mam tylko nadzieję, że pojawi się ono przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> choć my mocno się staramy, żeby pudełka trafiły w Wasze ręce wcześniej.
A będzie można uruchomić przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Brak czasu"... to trzeba było się skupić na tym demie najbardziej, albo wymyślić wymówkę, która nie ukazuje jak bardzo gracze PCtowi są olewani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż się płakać chce ...

jak się patrzy na wasze komentarze :/ może to brak słońca albo po prostu jesteśmy rasą debili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sinirio to wolisz, żeby mydlił Ci oczy wymyślając inna wymówkę? Gratuluję ;)

@barth89 nie do końca musi być to port, ale pragnąłbym zauważyć, że potencjalnie wykonanie kodu na PC jest bardziej czasochłonne niż na konsole (nie jestem pewny na 100%, nie programowałem nigdy na konsole), gdyż musisz zapewnić kompatybilność w kilku aspektach + sterowanie jest troche bardziej problematyczne w implementacji imho - trzeba konfigurowalne wszystkie akcje zrobić, etc. na konsolach predefiniowane zestawy klawiszy są i tyle. A wydaje mi się, że taki epierdoły na koniec zostawiają.
Zależy oczywiście co masz na myśli mówiąc port ;), imho jakby to był stricte port to gra najpierw by wyszła na PS3 + Xbox 360, a później dopiero na PC.

@Gnutelks ale dlaczego? :( bo nie dostałeś wieszającego się dema, które np miało problemy z Radeonami? I twórcy postanowili sprawić wszystko, aby takie coś nie miało w momencie releasu miejsca? Wam trudno zrozumieć, że rozwój oprogramowania, szczególnie gier na PC to bardzo ciężka praca?

@arborek - oj tak :( ja mam w końcu nadzieję, że może część z tych osób się obudzi i przeczyta jakie rzeczy pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie demo na PC to się cieszcie - Wasze marudzenie i wieczne narzekanie na wszystkich i wszystko jednak coś dało :)

A skoro demo na PC jednak będzie (sprawdzę a jakże, choć to na klocka już obadałem) to może jednak pora przestać marudzić i się choć trochę ucieszyć ? Chociaż tak tyci-tyci, tym bardziej że nie wszyscy deweloperzy wydają dema, bo to dodatkowe koszta. A teraz niezdecydowani będą mogli obadać co i jak - czy gameplay pasuje i jak PCF poradziło sobie z optymalizacją, etc.

No tak, niektórym pewnie odpadnie "argument" - "Nie ma dema, to sprawdzę pirata" (a dalej - przejdę go, skasuje i o grze zapomnę). Czy to z tego powodu jest to narzekactwo :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akakus - akurat wykonanie kodu w tej grze na pc to mały problem bo to nie pierwsza gra na UE 3.0(lub 3.5 jak to woli)no chyba że jak ekipa z treyarch spier*****a sprawę, to samo ze sterowaniem - w rzeczywistości to na padzie jest największy problem bo gotowe zestawy klawiszy oznaczają problemy w momencie produkcji. Twierdzenie "porty z konsol" jest jak najbardziej słuszne bo sytuacje takie jak ta opisana przez ciebie są rzeczą obecnie normalną.

Lordpilot - no faktycznie lepiej by wyszło bo pamiętam jak to było z Gears of war 1 i UT3. Niby obydwie gry firmy EPIC, ale różnica taka, że UT3 robił dosłownie sam EPIC a GoW 1 PCF no i co z tego wyszło. GoW 1 nie miało dema i przez to ludzie nie wiedzieli jak spore są problemy techniczne(GFWL też miał swój udział w tym, ale głównie wina leżała po stronie PCF), ale jak się dowiedzieli a, PCF nie spieszył się z patchami to grę olali. UT3 Demo wyszło - problemów było od cholery ale do premiery sporo naprawiono lub społeczność graczy wiedziała jak się z nimi uporać(Choć po premierze jeszcze parę patchy wyszło). A jak patrzy się na tłumaczenie PCF to widzi mi się powtórka z GoW 1.

Dla mnie obecnie nie ma dema to mam grę gdzieś bo to oznacza że ktoś spartaczył robotę. Zresztą za 1 miech wychodzi Retribution a potem w maju Brink i DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 10:57, akakus napisał:

@Sinirio to wolisz, żeby mydlił Ci oczy wymyślając inna wymówkę? Gratuluję ;)

@barth89 nie do końca musi być to port, ale pragnąłbym zauważyć, że potencjalnie wykonanie
kodu na PC jest bardziej czasochłonne niż na konsole


Nie o to chodzi. Chciałem przez to powiedzieć, że ich Tłumaczenie nie jest właściwie żadnym tłumaczeniem. Jeśli gry na PC sprawiają większe problemy niż te na konsole (studiu, które ma więcej wydanych gier właśnie na PCty) to powinni się bardziej skupić na wersji PC skoro gry na konsole tak łatwo robić.
Lordpilot to nie chodzi raczej o to, że nikt się nie cieszy z dema ale o to, że PCF olało cześć graczy i teraz próbuje się nieudolnie tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 11:31, Numenpl napisał:

Dla mnie obecnie nie ma dema to mam grę gdzieś bo to oznacza że ktoś spartaczył robotę.
Zresztą za 1 miech wychodzi Retribution a potem w maju Brink i DNF.


Star Craft 2 miał demo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 11:40, arborek napisał:

Star Craft 2 miał demo ?

Betę przynajmniej efekty było widać natomiast tutaj jedynie wymówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra informacja z rana. Nie obraziłbym się zbytnio nawet, gdyby demko wyszło trochę po premierze pełnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie wiem co mam powiedzieć...
Nie ma dema - łeeeee, olewają nas.
Posłuchali graczy - łeeeee, olewają nas.
Że tak powiem, get over yourself...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować