Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest nowy gameplay z Wiedźmina 2

77 postów w tym temacie

Ja zamówiłem EK i zniechęciłem śię po gemplayu na zakupu gry.Ale może poprawią błędy i będzie wszystko dobrze,ale najbardziej mi się nie podoba że z Geralta robicie maga.Na moje to wiedźmini nie byli magami.Kucyk przewraca się na wszystkie strony, albo ta skała, nie będę grał przez skałę.A co do grafiki to bardzo przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja narzeczona skończyła pierwszą część sama!(zajęło jej to chyba 4 miesiące :) - (ja nie grałem w Wiedzmina wcale LOL) Kupię Jej w prezencie W2 tylko nie wiem czy premium, czy kolekcjonerkę. Ale w drugą częśc już zagram bardzo podoba mi się klimat i wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:36, David741 napisał:

Ja zamówiłem EK i zniechęciłem śię po gemplayu na zakupu gry.Ale może poprawią błędy
i będzie wszystko dobrze,ale najbardziej mi się nie podoba że z Geralta robicie maga.Na
moje to wiedźmini nie byli magami.

Ke? A gdzie on jest tutaj magiem zrobiony? Zresztą, jak gracz zechce zrobić sobie z niego czarownika to to jest cRPG, droga wolna. I jak możesz w fazie wczesnej bety im wypominać błędy? Gra jest w produkcji, nie spodziewaj się doszlifowania na poziomie gry wyprodukowanej.

W nocy jak oglądałem tego gameplaya to tylko jeszcze mocniej mnie zachęcił do gry. Miałem lekkie obawy co do systemu walki, ale ten wygląda wspaniale. Fajnie też, że Redzi już dają temu tytułowi więcej z tego co oferuje gatunek. Wiadomo, że w książce Geralt by nie przebierał się w cudze fatałachy, brał inną broń itd. Ale to gra, więc z czystym sumieniem można, a nawet powinno się przymknąć na to oko.

Nie wiem czy mi się wydawało, ale podczas tej bójki przed wejśćiem do krypty, w lesie. Czy po tym jak jedna z postaci krzyknęła, to jej krzyk nie odbił się echem po lesie?

Podsumowując, nie żałuję pre ordera ani trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również po obejrzeniu tego materiału miałem ochotę nacisnąć "Anuluj" w moim zamówieniu na EK Wiedźmina 2. Pomału przestaję wierzyć zapewnieniom CM-a na forum Wieśka że to wczesna wersja gry. Wszakże do jej premiery 3 miesiące a ten filmik zamiast zachęcać do zakupu daje efekt odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że to jest tylko wczesna faza gry , mam nadzieję że poprawią jeszcze ten system walki wszakże jest wiadomo że Geralt jest mistrzem miecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Tomek mówi, że to gameplay z wczesnej pre-bety także nie się co dziwić, że zdarzają się jakieś zgrzyty. Mają jeszcze troche czasu na pewno to dopracują, a gra jest juz w bardziej zaawansowanym stadium także możliwe, iż część tych niedoróbek została już usunięta. Cóż pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:53, xMATEOx napisał:

Przecież Tomek mówi, że to gameplay z wczesnej pre-bety także nie się co dziwić, że zdarzają
się jakieś zgrzyty. Mają jeszcze troche czasu na pewno to dopracują, a gra jest juz
w bardziej zaawansowanym stadium także możliwe, iż część tych niedoróbek została już
usunięta. Cóż pożyjemy zobaczymy.



Problem polega na tym że na każdym pokazie mówią to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nic super nie zobaczyłem tam.

P.S. Poza tym że interface jest zrobiony pod konsole ale to mówili wcześniej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wieje nędzą w tej becie jak cholera.
Ta mimika twarzy, założę się, że to zostawią, oleją i będzie taki sam gniot jak w jedynce, gdzie postacie miały twarze jak kamienne posągi. Jak geralt na kogoś się darł to emocje miał równie mocno wyeksponowane jak w momencie walenia kupy.
No i te bugi - modele postaci/potworów zostające w miejscu po killu [potworek w lesie], doczytywanie obszaru co chwilę, aż mi te stutteringi przypomniały morrowinda, trzeba liczyć że to wszystko nie było jeszcze wcale optymalizowane i wszystko do premiery będzie miało ostateczne szlify. Na dziś dzień nędzny gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę świetnie wygląda i co najlepsze made in Poland :D.
Już nie mogę się doczekać żeby zagrać Wieśka 1 kończyłem kilka razy i jeszcze często wracam do tej gry.
Szkoda że musimy jeszcze czekać ;( do premery ale długie czekanie to lepsze śniadanie xD miam.
Pozdrowienia dla wszystkich, i niech Geralt będzie z wami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że mnie też tan filmik bardziej zniechęcił niż zachęcił. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to odczytywanie się lokacji, a moment kiedy Geralt wchodzi czy też przechodzi przez wodę/kałuże jest bezcenny jak tak cudny ślinik graficzny może wygenerować rozbryzgi wody w postaci masakrycznej pikselozy. Bieganie Geralta jest chyba identyczne jak w cześć pierwszej strasznie sztucznie wyglądające. Jestem za to pod wrażeniem gry światła i cienia wygląda to naprawdę imponująco. Mam nadzieje że to jest faktycznie wersja beta i jeszcze czeka na szlify, a z wersji kolekcjonerskiej i tak nie zrezygnuje dam szanse twórcom oby jej nie zmarnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten gameplay i walki jakieś takie drętwe gra ma mieć premiere za 3 miesiące więc niewiele się pewnie zmieni, poczekam na pierwsze recenzje i opinie ludzi dopiero wtedy może zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to finishery trzeba by pochwalić, poprzednia cześć ssie pod tym względem [kolizje wołały o pomstę do nieba], jest to jedynie popierdółka, eye-cndy, ale urokliwa.
Byle tylko było tego chociaż min 8-10 a nie 3 na krzyż, bo zrobi się to nudne i smętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 12:57, LoLo84 napisał:

Problem polega na tym że na każdym pokazie mówią to samo...


A co mają powiedzieć? "Tak, to już finalna wersja, bugi też zostaną"? Trochę empatii życzę. W marcu będzie wiosenna konferencja CD Projektu i tam zobaczymy coś, co będzie już dość bliskie finalnej wersji.

Trochę wiary, ludzie. Nie popadajcie w defetyzm.

@ Pietro87

Mimikę mają implementować jako ostatni element animacji postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy dodatkowo zapominają, że ten materiał był zapewne nagrywany dużo wcześniej. To nie jest klip z REDa, a z Gamespot, do tego z udziałem Gopa, pewnie był nakręcany na początku stycznia, może jeszcze w grudniu.

Do tego jakoś samego gameplay''a jest... taka sobie.
Fakt faktem, mogli lepiej zadbać o wykończenie tego fragmentu, ale wielkiej tragedii nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 13:58, Vojtas napisał:

Trochę wiary, ludzie. Nie popadajcie w defetyzm.



Gdybym nie wierzył w tą grę nie składałbym pre-ordera na EK. Jednak pokazywanie tak niedopracowanego materiału na 3 miesiące przed premiera raczej nie zachęca do jej kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nowy gamepaly, całkiem dobrze dobrany i nie spojlerujący za wiele.
Projekt świata bardzo mi się podoba jednak na tym filmie jakość grafiki prezentuje się zgoła odmiennie od tego co do tej pory pokazywano. Wdaje mi się, że to być może wersja odpalona na minimalnych ustawieniach albo na komórce...hyhyhy ;-] (to raczej nie jest wina bety).

Dziwnie trochę wyglądało drugie spotkanie Wiedźmina z żołnierzami w lesie. Jakby cała ta sytuacja czekała tam na niego, a żołnierze zaczęli walczyć z potworami dopiero gdy pojawił się w pobliżu Geralt (do poprawy). Sekwencje wykończenia walki prezentują się dobrze, tak samo jak zwolnienie czasu przy uruchomieniu podręcznego menu. Fizyka obiektów również do poprawy (po rozwaleniu ściany w katakumbach Geralt kopie jej fragmenty jakby były z pianki).
Podoba mi się sposób w jaki rozwiązano oględziny denata, ciekawe czy to jedynie na potrzeby tego jednego zadania czy takich smaczków będzie więcej, np. podczas tropienia potworów lub ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay wyglądał tak sobie, ale pokazywany wcześniej, ten z więzieniem był dużo lepszy. Może po prostu pokazywali starszą wersję gry niż tę z poprzedniej prezentacji? Trochę to dziwne, ale tak to właśnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować