Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cięcia w Activision Blizzard. True Crime: Hong Kong skasowany!

28 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2011 o 00:04, Knightshade napisał:

No to czyli od Activision będziemy dostawać tylko odgrzewane kotlety (CoD) z drogą i
niesmaczną posypką (DLC) co roku... :|


Na to wyglada. Blizz nieda sobie w kasze dmuchac i walic ich beda popedzania w wydawaniu kolejnych gier.... oby. Jak wiadomo - pieniadz rzadzi swiatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 00:04, Knightshade napisał:

No to czyli od Activision będziemy dostawać tylko odgrzewane kotlety (CoD) z drogą i
niesmaczną posypką (DLC) co roku... :|


Skoro tyle milionów ludzi to kupuje, to będą to klepać... niestety, bo mimo, że jest mi obojętna seria CoD to nawet nie ma na co popatrzeć od strony graficznej (CoD BO to wizualna żenada). Miło jest mi natomiast z każdą nową wiadomością na temat BF3. Szacun wielki dla DICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że Blizzard jest częścią Activision ciągle mimo wszystko jest autonomiczną firmą która część swoich gier wydaje bez znaczka Acti więc tak na prawdę dla nich to nic nie zmieni (zresztą na IGNie jest news że Activision nie liczy w tym roku na żadne nowe tytuły w tym roku od Blizza).
To że serie muzyczne (w końcu) zaliczają spadek zainteresowania mnie nie dziwi i tak też jest z decyzją Activision, bardziej mnie jednak zastanawia skasowanie True Crime Hong Kong które wyglądało jakby było w dość zaawansowanej fazie produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 00:18, ashar napisał:

> No to czyli od Activision będziemy dostawać tylko odgrzewane kotlety (CoD) z drogą
i
> niesmaczną posypką (DLC) co roku... :|

Na to wyglada. Blizz nieda sobie w kasze dmuchac i walic ich beda popedzania w wydawaniu
kolejnych gier.... oby. Jak wiadomo - pieniadz rzadzi swiatem.


Mogą sobie ich walić ale Activision ma dużo w Blizz do powiedzenia. Oczywiście może im pozwolą robić grę 2-3 lata ale już 5 to na bank nie.

Ja myślę że to będzie widzialne już przy dodatkach do wowa nowych. Nawet SC2 jest śmieszne z tymi trzema wersjami chociaż tu jeszcze mogę im uwierzyć że kampania jest rozbudowana bo faktycznie SC2 kampanie miało git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 00:29, Kessarath napisał:

Skoro tyle milionów ludzi to kupuje, to będą to klepać... niestety, bo mimo, że jest
mi obojętna seria CoD to nawet nie ma na co popatrzeć od strony graficznej (CoD BO to
wizualna żenada). Miło jest mi natomiast z każdą nową wiadomością na temat BF3. Szacun
wielki dla DICE.


DICE mimo że robi gry z mnóstwem błędów to ma wiernych fanów których DICE trochę traktuje jak śmieci (niepoprawianie błędów w ich grach które są od premier oraz ostatnie problemy z serwerami które są od ponad 2 miesięcy!).

EA też jest zdecydowanie najlepszą firmą z tych wielkich mimo że EA Polska daje ciała jak nastoletnia prostytutka. No ale cóż w Polskich firmach zawsze na stanowiskach kierowniczych siedzą idioci.

Ja uwielbiam tą firmę (DICE) ale to co ostatnio wyrabiają to jest żałosne (i to jak położyli MoH multi) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No znowu ktoś zaraz napisze ze Blizzard podzielił starcrafta na 3 części...że to skok na kasę...Tak na prawdę to już jedna z niewielu firm która w ogóle wydaje jeszcze pełnoprawne dodatki, zamiast słabych i drogich DLC jak to robi Activison. Z tego co pamiętam to jak wchodzili w spółkę to mieli porównywalny kapitał więc wątpię czy Acti ma w ogóle coś do powiedzenie w sprawie długości robienia przez nich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Jak dla mnie dobry krok - skupiaja sie na 3 produkcjach, ktore przynosza najwieksze zyski. Naturalna kolej rzeczy i mysle, ze Kotick raczej tutaj nie mial nic do gadania i kazdy CEO czy inny Center Head tak by zrobil. True Crime to byla padaka, jest i bedzie wiec nie dziwie sie, ze skasowali projekt.

Czekam na kolejne info, bo to zwiazane z CoD wyglada ciekawie.

PS. Zastanawiam sie kto kupuje DLC skoro otacza mnie banda napinaczy. Mam wrazenie, ze po prostu Ci, ktorzy kupuja mapki po prostu graja w nie i kładą lache na wszystkich innych. A Ci co nie kupuja uzewnetrzniaja sie na forach wszem i wobec jak to oni jedyni, sluszni prowadza swoja wojenke z DLC.

No ale powodzenia tak czy inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że może to być spowodowane niebywałym rozwojem gier na konsole wykorzystujących kinekt/move ogólnie mówiłem już kiedyś że activision w końcu polegnie i podtrzymuje te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś płakać nie będę... A Kotick wreszcie zaczął coś ciąć zamiast chwalić się ile on milionów zgarnia... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 00:45, Jarden napisał:

Mimo że Blizzard jest częścią Activision ciągle mimo wszystko jest autonomiczną firmą
która część swoich gier wydaje bez znaczka Acti więc tak na prawdę dla nich to nic nie
zmieni (zresztą na IGNie jest news że Activision nie liczy w tym roku na żadne nowe tytuły
w tym roku od Blizza).

Nie do końca - zapewne cieszą się niezależnością w podejmowaniu decyzji związanych z samymi grami, ale daje się odczuć, że Acti goni niektóre projekty. Blizz jest spółką podległą Acti-Blizzard, której prezesem jest Bobby, więc pełna autonomia raczej nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa.... "skupi się" tak jak w wypadku Guitar Hero - kilka gier z serii w roku i miliony DLC, nic dziwnego że w końcu rynek się nasycił i ludzie przestali kupować. Bardzo fajna marka totalnie zarżnięta przez managerów w rodzaju Bobika Koticka ;-). Wyciśnieta jak cytryna, do ostatniej kropli - a jak już nic się wycisnąc nie dało - to do kosza. Ogromnie mi szkoda a słowa jakie mi się cisną pod adresem Acti są bardzo niecenzerulane, więc nie będe ich tutaj używał, bo znowu dostane degrada ;-)

Znając pazerność tej korporacji podobny los czeka teraz CoDa i gry Blizzardzowskie - milion częsci i DLC w rodzaju "sławetnego" rumaka do WoWa za 20 dolcow sztuka (ktory zresztą sprzedał się świetnie, więc Kotick nie przepuści okazji żeby zarobić).

ps. A kiedyś Acti to był taki fajny wydawca - inwestował w ambitne, ryzykowne projekty, które nie zawsze były w stanie wygenerowac zysk... To se ne vrati...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Activision wypada powoli z gry. Sorki ale dla mnie ta firma nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Seria CoD to dno i metr mułu, reszty nawet nie komentuje bo to jedno wielkie zdzieranie z ludzi kasy. Gdyby nie mieli fuzji z Blizzardem to marny byłby ich los. Takie jest moje zdanie, a Kotick może iść, za przeproszeniem, do piachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym tu sie martwić? Niech jeszcze Coda wycisną tak jak cytrynę - na co się zanosi - i padną. Bedzie jednego pasożyta w branży mniej. Osobiście żadne gry od nich nie nie interesują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować