Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - kampania dla singli na 10 godzin?

46 postów w tym temacie

Ja multi w jedynce nawet nie tknąłem, za to w singlu bawiłem się świetnie. Imo krzywdzące jest stwierdzenie, że Crysis to tylko grafika, a osoby, które tak twierdzą, prawdopodobnie nigdy nie miały z nim do czynienia/ograniczyły się do dema. Owszem, nie ma tutaj żadnych rewolucji, ale mało jest na rynku tak dopracowanych i wciągających strzelanin. I mówię to jako ktoś, kto nie przepada za Far Cry, a do Crysisa podchodził z dużym dystansem.

Na dwójkę czekam z umiarkowaną niecierpliwością (bardziej kręci mnie Bulletstorm i DNF), ale z pewnością się nią zainteresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli chodzi o single to ten czas jest nawet prawdopodobny. Pierwsza część na najtrudniejszym poziomie zajęła mi jakieś 7-8 godzin, dodatek Warhead w zasadzie tyle samo.

A z tym multi... pewnie chodzi o to że 50 godzin wystarczy do odblokowania wszystkich ulepszeń kombinezonu i innych pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby w multi nie było tak, że wszystko raz dwa odblokujemy. Wolę grać 50h i wiedzieć, że przede mną jeszcze sporo do odblokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdyby jakiś twórca zapowiedział, że jego gra będzie mieć 10 godzin singla to by ludzie myśleli "co to może być za gra? po co nam ona? pewnie jest tak samo beznadziejna jak krótka".
Teraz 10 godzin zabawy to naprawdę dużo jak na FPS''a. Niestety...

Mimo to Crysis jedynka przypadł mi do gustu więc w dwójkę też raczej zagram :)

P.S.
Ci którzy upierają się, że w Crysisie mamy tylko ładną grafikę i rozpierduchę otoczenia to niech lepiej najpierw zagrają i dopiero się wypowiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 wyciekł do sieci (razem z multi). Niech się PCtowcy potem nie dziwią, że wydawcy olewają tę platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynke crysisa ukonczylem w okolo 11h, far cry1 tez chyba cos kolo tego, wiec nic dziwnego, oni nie robia gier na 4h

Dnia 12.02.2011 o 11:14, wojcio102 napisał:

Kiedyś gdyby jakiś twórca zapowiedział, że jego gra będzie mieć 10 godzin singla to by
ludzie myśleli "co to może być za gra? po co nam ona? pewnie jest tak samo beznadziejna
jak krótka".
Teraz 10 godzin zabawy to naprawdę dużo jak na FPS''a. Niestety...

kiedy fpsy mialy po kilkadziesiat godzin? masz jakies przyklady? zawsze byly dosc krotkie na 5-10h

@Henrar: wyciekla jakas beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar, tak się składa, że ostatnio to na xboxa gry trafiały do sieci dużo wcześniej, nawet miesiąc przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może te 50h to jakiś czas wyliczony na osiągnięcie maksymalnego poziomu czy coś w oparciu o jakieś statystyki ilości godzin grania w multi spędzonych przez graczy :P. Ja tam liczę na bardzo dobry tytuł i zamierzam go kupić, mam nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmieni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę, złe czasy nastały dla gier, jak 10h to dużo to niestety uwsteczniamy się. Dobrze że jest jeszcze coś takiego jak multi które kilka krotnie przedłuża zabawę. Czemu dzisiaj nie powstają takie gry jak ET? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle się określiłem. Moim poprzednim postem chciałem podkreślić, że w dzisiejszych czasach twórcy stawiają na ilość niż na jakość. Wolą stworzyć dziesięć gier po sześć godzin jedna niż trzy gry na poziomie Gothic''a I lub II. Oczywiście zdarzają się również perełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować