Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island doczekał się trailera

73 postów w tym temacie

Rozwijanie się "Dead Island" przypomina mi wprost "I am Alive"... obyśmy otrzymywali w przyszłości jeszcze więcej wiadomości na temat tego dziecka Techlandu ;)

A zapowiedź z CDA kilka lat temu była bardzo klimatyczna i zrobiła mi niezłego smaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie znaleźli wydawcę... I bardzo dobrze, bo byłoby szkoda, gdyby taki potencjał się zmarnował. Mam nadzieję, że będzie to wreszcie porządna gra z zombiakami, a nie rypanka w stylu L4D czy żart w stylu Dead Rising.

Ambitny trailer zapowiada ambitne podejście do tematu. I bardzo mi się to podoba.

Techlandowi jeszcze raz gratuluję dogadania się z Deep Silver!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zombie są oburzone tym trailerem. Jutro mają pikietować pod sejmem aby nie dopuścić do skończenia produkcji tej gry. Redaktorzy stacji FoxNews bardzo ubolewają, że w XXI wieku pojawiają się takie akty nietolerancji wobec zombie.

A trailer powala. Ciekawe co z Warhound.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo melancholijny, klimatyczny ten trailer.. ciekaw jestem bardzo, jak się Dead Island będzie prezentowała w praktyce, choć zapewne na przekonanie się o tym przyjdzie mi trochę poczekać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeden z lepszych trailerów które ostatnio się pojawiły w sieci jak nie najlepszy z ostatnich paru miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Techland dał do zrozumienia, że projekt wciąż żyje. Muszę przyznać, że miałem pewne obawy względem Dead Island. Najpierw anulowali Chrome 2 i Warhound celem przeniesienia pracowników do prac nad grą o zombiakach. Później okazało się, że powstały jeszcze Call of Juarez: Więzy Krwi, a na wykończeniu jest Kartel. Wnioski nasuwały się same... a tu proszę - martwa wyspa wciąż żyje, i najwyraźniej ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak skończył się ten trailer zrobiło mi się strasznie smutno bo szkoda tej dziewczynki i wgl jej rodziny ale zarazem wesoło ze powstaje ( mam nadzieje ) tak świetna gra o zombie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zwiastun, jeden z lepszych jakie oglądałem. A widziałem naprawdę sporo.
Swoją drogą byłem pewien że projekt poszedł do kosza. Miłe zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęka opadła mi na ziemię. Po prostu. REWELACYJNY TRAILER! Oryginalny, nieziemsko klimatyczny, po prostu pierwsza światowa liga. :) Na Dead Island czekam od dnia, gdy zapowiedziano ten tytuł (uh... już nawet zdążyłem zapomnieć kiedy to go zapowiedziano...) i mam nadzieję, że Techland da radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer niesamowity, nie ważne czy ta gra utrzyma taki poziom, tą zajawkę zapamiętamy na długo.
Growych trailerów zapierających dech wiele nie było, a to jest właśnie taki majstersztyk z najwyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najlepszy trailer jaki dotad widzialem, dramat rodziny, ktory chwycił mnie za serce, czegos takiego jeszcze nie widziałem, to jest temat na film! Naprawde świetny zwiastun gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczona. Heh a myslalam, ze trailer bedzie typowy i nudny a tu za to jest ciekawie i wciagajaco;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować