Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island od Techlandu będzie obrzydliwe

16 postów w tym temacie

„first person zombie-slasher/action RPG”

czy to znaczy widok jak w FPS ? wczoraj wieczorem pierwszy raz usłyszałem o tej grze, dziś news i planowana data wydania... przyznam szczerze że się nagrzałem na tą grę mimo że niewiele wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Island może być spełnieniem moich marzeń. Pierwszą grą o zombie, w której nie będzie chodziło tylko o rozwalanie setek zombiaków (jak w Dead Rising), czy próba przetrwania za wszelką cenę (Left 4 Dead i seria Resident Evil), ale będzie zawierać ze sobą gigantyczny ładunek emocjonalny. Przynajmniej na taki stan rzeczy wskazywał wczoraj opublikowany trailer. Mam nadzieję, że ekipa Techlandu da radę i pokaże tą produkcją prawdziwą klasę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem na początku nie miał być jakiś bohater, który przybył na wyspę w poszukiwaniu swojej żony? Ciekawe ile w tym prawdy, że premiera jeszcze w tym roku skoro wychodzi jeszcze COJ 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś konkretniejsze info. Bo tak to tylko był Call of Juarez i Call of Juarez, z małą przerwą na Nail''da, a reszta tytułów jakoś zniknęła.
Mam nadzieję, że faktycznie wyjdzie z tego dobry tytuł :)
Niech Techland tylko jeszcze Warhounda odmrozi i zacznie nad nim pracować, wtedy będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy w Dead Rising chodzio rozwalanie setek zombiaków?
Cały urok DR to właśnie to, że one są tylko "przeszkadzaczami" a nie celem samym w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 11:10, Rrongol napisał:

Czyli Left 4 Dead 3.


No z tego co zapowiadają to daleko tej grze do L4D, bo primo amunicji ma prawie nie być, broni palnych tak samo.
Druga sprawa to interakcja z npcami i fakt że ta gra ma mieć bogato zbudowaną warstwę psychologiczną postaci, będzie można zagrać nawet byłym gwałcicielem niedawno wypuszczonym z więzienia.

Gdzie L4D to zaledwie zwykły masherski shooter bez żadnej w zasadzie głębszej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy liczę na pierwszą poważną grę o zombie od czasu drugiego Resident Evil. Luźne podejście a la Romero jakoś mnie nie przekonuje (pomimo, że to on stworzył obrazek krwiożerczych zombie). Być może wreszcie uda się przywrócić powyższej tematyce właściwy jej klimat grozy. Kto lubi się bać, ręka do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Techland zapowiedział Dead Island
moda na zombie w grach nie była taka jak teraz.
Mimo tego, że mam jej serdecznie dość to zapoznam się bliżej z tym polskim tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem tyle czasu na ten tytuł, to poczekam jeszcze kilka miesięcy. Gra naprawdę może być hitem. Sam fakt, że Valve podjarało atmosferę na żywe trupy tylko pomoże odnieść niemały sukces grze. Poza tym na zachodzie pewnie będą reklamować grę jako "gra twórców hitowego westernu FPS''a Call of Juarez".
Co do braku broni, fajnie jakby dali możliwość skonstruowania np. łuku i robienia do niego strzał czy ogólnie broni własnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować