Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt - następna generacja klasyki

483 postów w tym temacie

No ja muszę się przyznać, że zrobiłem duże zakupy przy okazji NXKnext - bo w koszyku jest aż/tylko 12 produktów (z
czego 8 NXK) i 4 inne. A co najlepsze - to cena po prostu zapiera dech w piersiach 160złotych = 12gier i do tego
jakich gier?!

CDProjekt rlz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zyskałeś sobie tymi zakupami darmową przesyłkę przynajmiej... mam nadzieję, że jak dostaniesz paczkę to jeszcze się na forum pokażesz... :)

Dnia 16.04.2006 o 09:13, s2nto napisał:

to odpowiedź na posta dodanego przez Evil Khan
pewno będzie bo kto kupi 4 część za 59 skoro 5 część jest za 79 ??

Kupiłby ktoś komu na komputerze nie pójdzie Homm5... ;) No jeszcze ewentualnie jakiś maniak Homm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 09:27, Evil Khan napisał:

pewno będzie bo kto kupi 4 część za 59 skoro 5 część jest za 79 ??


Ja. Do szczęścia (czyli posiadania całej kolekcji HoMM) brakuje mi tylko Heroes IV z dodatkami (V części nie liczę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już po śniadaniu wielkanocnym to przypuśmy że po świętach :P Jaka jest ta nowa niespoykana jakość ? Może nowe pudełka, oby nie takie jak w droższych grach bo nie są zbyt atrakcyjne. Fajnie by było gyby były takie jak w EA ! No no nie moge się już doczekać, ja wiem już jakie kupie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może się pochwalisz co zamierzasz kupić... ;) Wiem, wiem mówie odrazu: Książki nie piszę, ale po prostu mam taką wrodzoną ciekawość przez którą nieraz miałem kłopoty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 12:35, Kukowsky napisał:

To może się pochwalisz co zamierzasz kupić... ;) Wiem, wiem mówie odrazu: Książki nie piszę,
ale po prostu mam taką wrodzoną ciekawość przez którą nieraz miałem kłopoty... :)


Gothic II - bo nie grałem , a wszyscy tak zachwycają... nigdy nie miałem czasu a jak się znalazł to grałem w IWD i morrowinda
Ground Control II - niedawna nowość i RTS !,
Sąsiedzi z piekła rodem kiedyś już przeszedłem, Warhammera mam z dodatkiem i też przeszedłem
Może Delta Force Helikopter w ogniu bo film mi się strasznie podobał. Czy jest tam multipalyer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 12:43, Grizzly. napisał:

Może Delta Force Helikopter w ogniu bo film mi się strasznie podobał. Czy jest tam multipalyer
?


Jest, ale nie ma tam czegoś takiego jak PunkBuster...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2006 o 12:50, Arclight napisał:

Jest, ale nie ma tam czegoś takiego jak PunkBuster...


heh.. a co to jest PunkBuster ? Wiem że jest coś takiego w Battlefieldzie 2 ale nie wiem do czego służy. Pingus kazał mi to kiedyś ściągnąć i zainstalować to tak zrobiłem ale się nie pytałem po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eliminuje cheaterów. DF:BHD tego nie posiada i w multi są takie przekręty, że hej. Wiem, bo grałem. Ale tę grę warto kupić chociażby dla samego singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nie mogę się doczekać ale z kasą cienko. Premiera jest w piątek, ale wywiadówka w czwartek więc nie dobrze :( . Ale za to w poniedziałek 24 mam bierzmowanie więc może jakaś kase w łape wpadnie :] }:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee tam nie dali nic co by mnie osobiście interesowało :P szkoda że CDP nie wydaje już NWN, bo teraz trudno wogóle o tę grę -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 12:24, Arclight napisał:

> pewno będzie bo kto kupi 4 część za 59 skoro 5 część jest za 79 ??

Ja. Do szczęścia (czyli posiadania całej kolekcji HoMM) brakuje mi tylko Heroes IV z dodatkami
(V części nie liczę).

ja tez tak<z bratem>zrobiłem, i choć to trochę głupie, to jednak dodatki sporo w 4 poprawiły<przynajmniej dla nas>i gra jest fajna, choć wolę trójeczkę z WoG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że CD Projekt to najlepszy Polski dystrybutor, to na dodatek takie dobre tytuły za 20 zeta.
Na pewno nabęde Riddica i Warhammer. CD Projekt tak trzymać.:)))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a niedawno kupiłem Gothica numer drugi w Platynce :/ Myślę, że jednyną rzeczą w dniu dzisiejszym z której Polacy powinii być dumni to CD Projekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 08:51, Kukowsky napisał:

Może by połączyć Etherlords II ze wszystkimi dodatkami i zrobić taką złotą edycję?

Sorka Disciples... ach ten poranny, wielkanocny motłoch w głowie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować